• May 06, 2024, 23:14:44 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 48

Author Topic: Piłka Nożna  (Read 216748 times)

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #435 on: April 25, 2012, 23:42:45 pm »

Muller to moze bez przesady, z lawki wchodzi nie dlatego, ze najwieksza gwiazde trzymaja po to, zeby ruszyl na wymeczonego rywala, tylko sa w Bayernie lepsi od niego, w tym takze niemcy, ten Kross co karnego nie strzelil gral prima sort. Niemiaszki dla mnie wyrosly na faworytow euro po tych polfinalach juz ewidentnie.
Logged

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: Piłka Nożna
« Reply #436 on: April 25, 2012, 23:49:01 pm »

tru, muller akurat slaba dal zmiane, ale kross klasa, lahm troche zaspal przy 2 bramce, ale ogolnie bardzo dobry kolejny mecz, neuera nawet nie oceniam, bo chyba kazdy widzial jak powinno sie bronic, szwajnswinka widac, ze jest na dobrej drodze do odbudowania sie po kontuzji, aczkolwiek troche zawiodl mnie gomez, mial real na talerzu, ale gdzies tam sie pogubil, ale w karnych udowodnil, dlaczego mowia ze jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym srodkowym napastnikiem na swiecie, pozdro
Logged
Necessary Conflict

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #437 on: April 25, 2012, 23:52:15 pm »

mimo, ze nie lubie realu jako druzyny TO! ciezko nie docenic klasy kilku pilkarzy, jak dla mnie Cassilas pomimo tego meczu jest dalej #1 world bramkarzem, ozil jak Mantas napisal oczy dookola glowy oraz wreszcie moj dawny ulubieniec KAKA, jak wszedl odrazu widac bylo inna gre tych kalek w bialych strojach ;p
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #438 on: April 25, 2012, 23:53:12 pm »

Mimo wszystko, w takim meczu klasowy napastnik powinien byc bardziej morderczy, uwazam, ze jego psim obowiazkiem bylo strzelenie jednej bramki z tego co dostal. Jednej, nie wiecej, nie mniej. Coz, tyle dobrego, ze zdobyl ja w karnych ;p
Logged

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: Piłka Nożna
« Reply #439 on: April 25, 2012, 23:56:37 pm »

zgadzam sie Rogh w 100%
po pierwszych 15 minutach, myslalem, ze bedzie to mecz z cyklu do jednej bramki, ale bayern naprawde mi zaimponowal, a no i trzeba tez podkreslic udzial robbena i riberiego, obaj bardzo dobrze radzili sobie na skrzydlach, ten pierwszy chyba powinien zostac nawet bohaterem meczu, poza bramkarzami, nawet mimo tego ze zmarnowal sete ;) a i podobal mi sie ten lewy obronca, mimo, ze zrobil karnego i wczesniej nawet mial jedna bardzo zla interwencje przy akcji di marii, to pozniej bardzo fajnie gral
Logged
Necessary Conflict

Poder

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #440 on: April 26, 2012, 00:15:33 am »

Nie jestem fanem żadnego z zespołów w piłce nożnej czy w innych dyscyplinach, ale po cichu wolałem Real - może dlatego, że jest największym rywalem Barcelony, a może dlatego, że byłem na ich stadionie, jako gówniarz szalałem za Ronaldo(brazylijczykiem) i Zidanem którzy grali w tym klubie. Całego meczu nie analizuje, bo więcej się opiłem piwa i przegadałem, niż patrzyłem w telewizor, ale rzuty karne obejrzałem. W rzutach karnych pełna dramaturgia - Ronaldo, który powtórnie nie strzela rzutu karnego -  jak w przypadku za czasów MU. Dalej Kaka, wybrał to samo miejsce - bramkarz wyczuł, trudno. Bayern również się pomylił i była jeszcze szansa, ale... Ramos już fatalnie przestrzelił, strzał wybroniony przez bramkarza jeszcze spoko, ale przestrzelony i to grubo - dramat.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #441 on: April 26, 2012, 00:16:46 am »

mimo, ze nie lubie realu jako druzyny TO! ciezko nie docenic klasy kilku pilkarzy, jak dla mnie Cassilas pomimo tego meczu jest dalej #1 world bramkarzem, ozil jak Mantas napisal oczy dookola glowy oraz wreszcie moj dawny ulubieniec KAKA, jak wszedl odrazu widac bylo inna gre tych kalek w bialych strojach ;p

No off stary, ale znowu pokazales ze masz srednie pojecie nt pilki.
Kaka to najgorszy zawodnik w tym meczu.
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #442 on: April 26, 2012, 00:21:15 am »

dobry mecz, Bayern zasluzenie awansowal
Alaba zagral bardzo dobre spotkanie chyba najlepszy na boisku; Badstuber jest za slaby na srodek obrony w Bayernie, mial duzo szczescia ze trafial w wiekszosci akcji na Benzeme a nie Cristiano; Gomez zaskakujaco slabo jesli chodzi o skutecznosc, jak na zawodnika, ktory nie zajmuje sie szczegolnie kreowaniem akcji a ich wykanczaniem musi strzelic bramke majac takie sytuacje, w poprzednim meczu bylo podobnie, ale wreszcie wbil jakos pilke do bramki w koncowce

Kaka to raczej dal slaba zmiane, co prawda ustawial sie do podan, wychodzil do pilki, ale chyba nie mial ani jednego udanego zagrania, albo podanie do nikogo, albo slaby strzal; Cristiano mocno siadl po drugiej bramce, probowal z kontr ale to nie bylo to, no i znow w waznym momencie jak sa karne po meczu nie trafil (wczesniej w finale z Chelsea)

mam nadzieje na ciekawy final, cos czuje ze znowu sie skonczy w karnych
Logged

Hubi

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 207
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #443 on: April 26, 2012, 01:11:08 am »

alaba od dzisiaj jest moim ulubiencem, powinni go do barcelony kupic
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #444 on: April 26, 2012, 01:41:49 am »

Tak sobie oglądam te karne jeszcze raz i wygląda na to, że Real miał taktykę wszystkie w lewy róg, a Bayern na przemian, i Cassilas tak się rzucał ale Schweini zmienił róg przy ostatnim karnym, tzn w ten sam walnął co wcześniej Lahm :) Żeby było śmieszniej Neuer cały czas rzucał się w lewy róg, nawet przy pierwszym trafionym karnym Ronaldo. Nie obronił tylko tego przy którym rzucił się w prawy róg (Alonso). Wychodzi więc na to, że i przy tym jest taktyka.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: Piłka Nożna
« Reply #445 on: April 26, 2012, 03:30:48 am »

tak taktyka, wyobraz sobie, ze masz ~trzy opcje, 1000 ludzi i jaka jest szansa, ze wszyscy strzela w prawy rog? a jaka, ze w lewy, a jaka, ze na przemian? myslisz, ze oni kalkuluja, po 120 minutach biegania? :D
Logged
Necessary Conflict

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #446 on: April 26, 2012, 12:44:25 pm »

mimo, ze nie lubie realu jako druzyny TO! ciezko nie docenic klasy kilku pilkarzy, jak dla mnie Cassilas pomimo tego meczu jest dalej #1 world bramkarzem, ozil jak Mantas napisal oczy dookola glowy oraz wreszcie moj dawny ulubieniec KAKA, jak wszedl odrazu widac bylo inna gre tych kalek w bialych strojach ;p


jesli uwazasz, ze kaka to najgorszy zawodnik meczu to serio ogladalismy inne mecze;o  nie wspominajac juz o cudownym karnym ramosa.. nie chodzilo o to, ze zmienil przebieg meczu, ale jakbys zauwazyl madryt gral gowno od jakiegos czasu, gdzie bayern ich zaczol dominowac, po wejsciu kaki mimo iz nie strzelil karnego (jak krystynka) itp to wniosl troche swoim wejsciem, staral sie wystawiac do pilki nie wspominajac juz o tym, ze real znowu zaczol budowac jakies akcje w ofensywie (mimo, ze konczyly sie klapa), ale chociaz probowal co po 90min meczu bylo nie mozliwe dla zawodnikow grajacych od poczatku ~~ no off ale to Ty nie zrozumiales mnie chyba, napisalem o nim tylko ze wzgledu na to, ze zadko dostaje szanse gry w realu od kiedy go zakupili a kiedys go lubilem ;d
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #447 on: April 26, 2012, 12:49:11 pm »

a mi jest przykro tych graczy i chealsy i bayernu ktorzy w poilfinalu dostaja zolta i nie moge wystapic przez to w finale - moze byc cos gorszego? :/

 :o
Logged
pKu

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #448 on: April 26, 2012, 13:04:42 pm »

mimo, ze nie lubie realu jako druzyny TO! ciezko nie docenic klasy kilku pilkarzy, jak dla mnie Cassilas pomimo tego meczu jest dalej #1 world bramkarzem, ozil jak Mantas napisal oczy dookola glowy oraz wreszcie moj dawny ulubieniec KAKA, jak wszedl odrazu widac bylo inna gre tych kalek w bialych strojach ;p


jesli uwazasz, ze kaka to najgorszy zawodnik meczu to serio ogladalismy inne mecze;o  nie wspominajac juz o cudownym karnym ramosa.. nie chodzilo o to, ze zmienil przebieg meczu, ale jakbys zauwazyl madryt gral gowno od jakiegos czasu, gdzie bayern ich zaczol dominowac, po wejsciu kaki mimo iz nie strzelil karnego (jak krystynka) itp to wniosl troche swoim wejsciem, staral sie wystawiac do pilki nie wspominajac juz o tym, ze real znowu zaczol budowac jakies akcje w ofensywie (mimo, ze konczyly sie klapa), ale chociaz probowal co po 90min meczu bylo nie mozliwe dla zawodnikow grajacych od poczatku ~~ no off ale to Ty nie zrozumiales mnie chyba, napisalem o nim tylko ze wzgledu na to, ze zadko dostaje szanse gry w realu od kiedy go zakupili a kiedys go lubilem ;d

To faktycznie inne mecze ogladalismy. Di Maria wypracowal pierwszego karnego. Przy atakach Realu razem z Ozilem to wlasnie Angel tyral do przodu. Kaka zanotowal kilka glupich strat + pogubil sie raz z pilka w polu karnym. Zadnego kluczowego podania, udanego dryblingu, nic, na koniec niestrzelony karny. Wiekszosc komentarzy jest w jego sprawie negatywnych.
Logged

Bleem

  • Imp
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #449 on: April 26, 2012, 13:08:32 pm »

eee sch*jaly final przez te polfinaly bedzie...ewidentnie oba hiszpanskie zespoly dostaly zadyszki....przez co mourinho nie wroci do chelsea...sad but true
« Last Edit: April 26, 2012, 15:42:38 pm by idid »
Logged
Pages: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 48
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.103 seconds with 15 queries.