• May 05, 2024, 19:24:06 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 48

Author Topic: Piłka Nożna  (Read 216686 times)

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Piłka Nożna
« Reply #135 on: March 23, 2012, 19:06:07 pm »

i co z tego że się będzie lał ?
Id Ci udowadnia że w jednym meczu narobili tego tyle że kilka spotkań można by tym obdzielić i tak by było dobrze wydrukowane
Jeśli chodzi o kasę to są bezwzględni
Przynajmniej ludzie nie giną
Logged

GoD-Xan

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
  • Soviet Power Supreme
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #136 on: March 23, 2012, 19:12:55 pm »

Że co? Id mi udowadnia? Co niby. Ani nie jest sędzią. Ani członkiem komitetu. Ani nie ma dostępu do protokołu. Nieodgwizdany faul? I co, komisja odwołała go? Pośredni? Bo tak napisała gazeta lub komentator powiedział? Przepisy w sprawie wolnych pośrednich: "Taka sytuacja następuje, gdy: bramkarz trzyma piłkę w rękach dłużej niż 6 sekund, zawodnik przez przypadek dotknie piłkę ręką (oczywiście poza polem karnym, inaczej jest rzut karny), golkiper weźmie piłkę w ręce drugi raz po uprzednim wypuszczeniu jej (bez podania do zawodnika), gdy bramkarz złapie piłkę w ręce po podaniu nogą od swojego zawodnika z pola. Dodatkowo sędzia ma prawo podyktować rzut wolny pośredni, gdy zawodnik drużyny przeciwnej podniesie nogę zbyt wysoko."
Chłopaki rozpędzacie się strasznie i powoli zaczyna mnie męczyć tłumaczenie Wam, że "krzywdzenie" nie zaczęło się od tego, że Real stracił punkty i zawodników w meczu z Villarealem. Jak chcecie ja mogę rzucać info z perspektywy osoby przeciwnej Realowi. Co np z golami ze spalonego dla Realu, których wpadło wcale sporo w tym sezonie? Też odwołamy? A rączki Ramosa to rozumiem też wliczone?
« Last Edit: March 23, 2012, 19:15:30 pm by GoD-Xan »
Logged
: )

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Piłka Nożna
« Reply #137 on: March 23, 2012, 19:59:01 pm »

Ty jednak jesteś niereformowalny
ale i tacy być myszą
bo by nudno było

Idowi chyba już majtki i ręce opadły ;)
Logged

GoD-Xan

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
  • Soviet Power Supreme
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #138 on: March 23, 2012, 20:04:51 pm »

Ta, kocham takie teksty. Coś w stylu: "Ty jesteś głupi i chuj, my mądrzy i chuj, więc nie mamy o czym gadać bo głupi mądrego i tak nie zrozumie". Jak napiszę, że pierdolicie głupoty z mojej perspektywy to oboje będziemy mieć rację? Mi opadły już nawet włosy i nie wiem czy w takim tonie chce mi się kontynuować tą bezsensowną gadkę o rzeczach dla nas wirtualnych.
Logged
: )

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #139 on: March 23, 2012, 20:08:12 pm »

Za dużo spin wynikło i disrespectu :) Porozmawiajmy o szansach naszych na Euro :)
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

GoD-Xan

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
  • Soviet Power Supreme
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #140 on: March 23, 2012, 20:10:36 pm »

Jak nie wyjdziemy z grupy należy wszystkie boiska zaorać i zbudować na nich zakłady przetwórstwa mięsnego. Przerabianym mięsem będą działacze, trenerzy, piłkarze oraz dziennikarze sportowi.
Hasło Smudy Weszło.com wymyśliło już dawno: "Dam dupy za wyjście z grupy".
Logged
: )

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #141 on: March 23, 2012, 20:17:30 pm »

W sumie to ciekawy pomysł/rozwiązanie - jestem za :) Je*** PZPN, je*** PZPN itd.
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Piłka Nożna
« Reply #142 on: March 23, 2012, 20:18:54 pm »

xan umrzyłeś mnie tym hasłem :)

tylko kto by chciał tą pomarszczoną dupę ?
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #143 on: March 23, 2012, 22:14:34 pm »

Jak nie wyjdziemy z grupy należy wszystkie boiska zaorać i zbudować na nich zakłady przetwórstwa mięsnego. Przerabianym mięsem będą działacze, trenerzy, piłkarze oraz dziennikarze sportowi.
Hasło Smudy Weszło.com wymyśliło już dawno: "Dam dupy za wyjście z grupy".

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #144 on: March 23, 2012, 22:30:56 pm »

Tak mi w ostatnich latach kadra kopaczy została zohydzona przez PZPN i Smudę, że ich wyniki mnie ziębią, tak samo jak średnio się emocjonuje osiągnięciami siatkarzy, bo po prostu ten sport mnie nie interesuje. Oczywiście, jeżeli wygrają coś, to fajnie, miło, bo w pewnej części to Polacy, zawsze ma to jakieś wymierne skutki dla piłki w Polsce, za tego dostaną parę milionów euro, tutaj będzie można wyższe kontrakty reklamowe wynegocjować, tutaj zostanie orzeźwiony system szkoleniowy w Polsce, gdzieś może coś się ruszy przy dobrym wyniku.

Ale to już nie te czasy, żebym walczył o bilety na mecz albo z wypiekami na twarzy oglądał w tv, co chwila rzucając mięsem. Na spokojnie ;)
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #145 on: March 23, 2012, 22:33:35 pm »

RoGh, sorry, ale nasza ekstraklasa to ekstragówno, razem z naszymi kopaczami, gdzie 2ch może 3ch gra na zwykłym dobrym poziomie w skali światowej.
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #146 on: March 23, 2012, 22:37:39 pm »

Jak nie wyjdziemy z grupy należy wszystkie boiska zaorać i zbudować na nich zakłady przetwórstwa mięsnego. Przerabianym mięsem będą działacze, trenerzy, piłkarze oraz dziennikarze sportowi.
Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz !
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #147 on: March 23, 2012, 22:41:08 pm »

RoGh, sorry, ale nasza ekstraklasa to ekstragówno, razem z naszymi kopaczami, gdzie 2ch może 3ch gra na zwykłym dobrym poziomie w skali światowej.

Ale co to ma do rzeczy? Chodzi Ci o to jakie profity mogą przyjść z gry naszej kadry? Ja wiem jaki jest poziom naszej ekstraklasy, oględnie rzecz biorąc bardzo przykry. Oczywiście nie przeszkadza mi to w byciu na Żylecie na każdym meczu Legii i niekiedy odwiedzaniu wyjazdowych obiektów, ale to nie dlatego z miłości do pięknego futbolu granego przez chopakuff z Łazienkowskiej ;p Nie zmienia to jednak faktu, że jest to liga 38.5 milionowego kraju, siłą rzeczy kiedyś musi przyjść lepszy okres, może za 5 lat, może za 50, ale dobre wyniki kadry narodowej na pewno mogą temu sprzyjać.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #148 on: March 23, 2012, 22:44:28 pm »

Lepsze czasy już były... ostatnie w latach 90. Teraz jest okres "gwiazdorów" za niewspółmierną kasę co do umiejętności. Zwykła żenada, czy jest to Legia, Widzew, Wisła czy Lech... Dla mnie to oni powinni dopłacać do biletów.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #149 on: March 23, 2012, 22:49:52 pm »

Że co? Id mi udowadnia? Co niby. Ani nie jest sędzią. Ani członkiem komitetu. Ani nie ma dostępu do protokołu. Nieodgwizdany faul? I co, komisja odwołała go? Pośredni? Bo tak napisała gazeta lub komentator powiedział? Przepisy w sprawie wolnych pośrednich: "Taka sytuacja następuje, gdy: bramkarz trzyma piłkę w rękach dłużej niż 6 sekund, zawodnik przez przypadek dotknie piłkę ręką (oczywiście poza polem karnym, inaczej jest rzut karny), golkiper weźmie piłkę w ręce drugi raz po uprzednim wypuszczeniu jej (bez podania do zawodnika), gdy bramkarz złapie piłkę w ręce po podaniu nogą od swojego zawodnika z pola. Dodatkowo sędzia ma prawo podyktować rzut wolny pośredni, gdy zawodnik drużyny przeciwnej podniesie nogę zbyt wysoko."
Chłopaki rozpędzacie się strasznie i powoli zaczyna mnie męczyć tłumaczenie Wam, że "krzywdzenie" nie zaczęło się od tego, że Real stracił punkty i zawodników w meczu z Villarealem. Jak chcecie ja mogę rzucać info z perspektywy osoby przeciwnej Realowi. Co np z golami ze spalonego dla Realu, których wpadło wcale sporo w tym sezonie? Też odwołamy? A rączki Ramosa to rozumiem też wliczone?

Xan... Jutro moge podjac dalsza dyskusje. Na dzien dzisiejszy powiem ci, ze nadal nie rozumiesz. Ty dalej nie kumasz, że nie chodzi tu o jakieś strony, jak to piszesz. Tu caly czas chodzi o ogół. W JEDNĄ I DRUGĄ STRONĘ. DLA BARCY i PRZECIW BARCY. DLA REALU i PRZECIWKO REALU. Tu chodzi o to, ze mistrzostwo zaczynaja powoli ustawiac sedziowie nie gracze. I nie wazne kto je zrobi, ale zrobi to z blogoslawienstwem sedziow, na dzien dzisiejszy tak to wyglada. Inaczej. Chodzi mi o to, ze zawodnicy zaczynaja powoli odgrywac druga role, bo na pierwszy plan zaczynaja wybijac sie sedziowie. W kazdym kolejnym poscie staralem sie to udowodnic. Marek zrozumial, pare innych ludzi tez. Ty nie chcesz, badz nie potrafisz zrozumiec przeslania moich postow. Boli mnie to, ze Real traci punkty. Ale boli mnie to nie ze wzgledu na to, ze sedziowie im pomagaja badz ich krzywdza. Boli mnie to ze wzgledu na fakt, ze sedziowie nie robia tego co powinni robic. Gwizdac, dzialac poprawnie. Ktos kiedys powiedzial ze sedzia ma byc powietrzem. Widocznie w PD sedziowie chca pokazac, ze powietrze ma stan skupienia staly, niekoniecznie bezbarwny. Tyle.

E:\ I jeśli ktoś uważa, że jest inaczej to mnie to boli. Bo albo nie oglada ligi hiszpanskiej, albo jest zapatrzony w jeden z klubów. Real, bądź Barce. W tym sezonie to nie jest czysta rywalizacja. To jest jeden wielki smród. Bez wskazania strony, ktora moze być winna.
« Last Edit: March 23, 2012, 22:52:53 pm by idid »
Logged
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 48
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.185 seconds with 14 queries.