• May 06, 2024, 08:05:49 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17

Author Topic: League of Legends  (Read 94083 times)

Ice

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 100
  • Twierdza Templariuszy
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #135 on: March 27, 2012, 14:28:46 pm »

Tak, grając trynda na topie albo innym op lame może i uda  się przysłowiowe "carry the game". Jednakże jeśli bot feeduje to nie ma zbyt wielkich szans na udaną grę.

Mało grałem mida w rankedach... w zasadzie to dopiero niedawno zacząłem normale na midzie. Najczęściej rozegrane partie rankedów miałem jako jungle / bot support z tego względu, iż tradycyjnie w pickach jestem ostatni (luck?). Na okolo 90 rozegranych rankedów miałem ostatni pick i jeśli nie był to support to jungle bo nie miał nikt ochoty.

Jeśli gram na topie to z reguły radzę sobię bardzo dobrze. Zakładając, że często mam ostatni pick i sporadycznie gram na topie - to zawsze biorę kontrę na ich top.

Grasz tylko 3-4 pickami? o.O Ja gram tym co potrzeba akurat do teamu. Nie gram AD carry bo nie lubię, nie umiem i nie kupowałem ich, oraz nie robiłem specjalnie run pod nich.

Gram domi dla wyrobienia bonusa, a z botami for fun. W zasadzie to nie wiem co ma do rzeczy co robię poza rankedami. Nauka wygrywania rankedów solo, to jak opowieść o nibylandii. Dochodzę do wniosku że szczęście jest dużym atutem w tej grze.

p.s Juras
ty grasz na east? na eune są ruscy -.-
« Last Edit: March 27, 2012, 14:31:53 pm by Ice »
Logged
Sanguine - your love comes to me in oceans of blood

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #136 on: March 27, 2012, 14:57:30 pm »

karowanie z tego co wiem polega na tym zeby nie dac feedowac innym -.-
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #137 on: March 27, 2012, 16:51:48 pm »

Quote
Tak, grając trynda na topie albo innym op lame może i uda  się przysłowiowe "carry the game". Jednakże jeśli bot feeduje to nie ma zbyt wielkich szans na udaną grę.

Jedna linia, która feeduje to jeszcze nie przegrana gra, szczególnie jak sam ciśniesz takim Trynde. I nie pisz mi tutaj o op lame. Jedyne co jest lame, to płakanie, że gra jest przeciwko Tobie i wszystko zależy od szczęścia.
Quote
Mało grałem mida w rankedach... w zasadzie to dopiero niedawno zacząłem normale na midzie. Najczęściej rozegrane partie rankedów miałem jako jungle / bot support z tego względu, iż tradycyjnie w pickach jestem ostatni (luck?). Na okolo 90 rozegranych rankedów miałem ostatni pick i jeśli nie był to support to jungle bo nie miał nikt ochoty.

Inni gracze mieli wyższe elo od Ciebie, taki MM. Jednak na takim elo nie musisz grać zgodnie z metą. Po co bierzesz support? Żeby Twój ad carry zamiast 1 cs za wave łapał 2 csy? Lepiej bierz pick, którym łatwo Tobie zabić przeciwnika na lini, szybko się nafeeduj i lataj po liniach. Na początku przy wybieraniu champów piszesz, że to Twój smerf, normalnie masz 1500-2500 elo xD i wygrasz grę jak dadzą Tobie: mid>jungle>top Jak się nie zgodzą, to bierz to czym bardzo dobrze ogarniasz, np GP będzie dobry na bot.

Quote
Jeśli gram na topie to z reguły radzę sobię bardzo dobrze. Zakładając, że często mam ostatni pick i sporadycznie gram na topie - to zawsze biorę kontrę na ich top.
Nie grasz tak dobrze, masz słabe CS jak na TOP przy tak małej ilości gier + najczęściej ujemne K/D.

Quote
Grasz tylko 3-4 pickami? o.O Ja gram tym co potrzeba akurat do teamu. Nie gram AD carry bo nie lubię, nie umiem i nie kupowałem ich, oraz nie robiłem specjalnie run pod nich.
Jak chcesz wyjść z jakiegoś elo, to grasz tym co masz bardzo dobrze ogarnięte. Często ogranicza się to do grania takimi pickami jak Sion czy Shaco, szybko wygrywasz grę lub wpierdziel. Na niższym elo szybciej wygrasz niż przegrasz grając np Sionem, Morganą, WW, Trynde.

Quote
p.s Juras
ty grasz na east? na eune są ruscy -.-

East = eune. Grałem na east, lekko wbiłem 1500, potem przeniosłem się na west. Ostatnio grałem trochę na east na koncie mojego kolegi i zagrałem chyba z 10 rankedów. 8/10 wygrałem nawet jak początek był 0/10 na przeciwnika. Niestety jego konto nie miało 10 stron run oraz wszystkich champów, więc byłem bardzo ograniczony, ale i tak nie było ciężko. I tak, wychodzili u mnie w grze, robili rage. Jednak jak się szybko wygra swoją linię, złapie wynik 5/0, to gra jest praktycznie Twoja.
Logged

Ice

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 100
  • Twierdza Templariuszy
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #138 on: March 27, 2012, 17:58:31 pm »

Chodziło mi o west. Chyba zrobię tak jak piszesz, pyknąłem dziś 2 rankedy na ww i oba do przodu. Chyba faktycznie nie ma sensu supportować trolla jak można samemu cisnąć. Dzięki za rade =]
Logged
Sanguine - your love comes to me in oceans of blood

Klosiu

  • Imp
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #139 on: March 28, 2012, 09:27:22 am »

Sam sie niezle nameczylem, zeby wyjsc z 990 do "widocznego elo" ;d
Ktos duo west ~1250? Moge grac praktycznie wszystkim, ale preferuje ad/jungle.
Logged

Ice

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 100
  • Twierdza Templariuszy
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #140 on: March 28, 2012, 12:22:05 pm »

staty z przed chwila 19-10-22 do 14 minuty gralismy 5v5 po czym veigar postanowil wylaczyc gre i oczywiscie w dupe, stad mowie o SZCZESCIU W TEJ GRZE, bo nie zawsze trafiasz na normalnych ludzi -.-
Logged
Sanguine - your love comes to me in oceans of blood

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #141 on: March 28, 2012, 12:33:16 pm »

staty z przed chwila 19-10-22 do 14 minuty gralismy 5v5 po czym veigar postanowil wylaczyc gre i oczywiscie w dupe, stad mowie o SZCZESCIU W TEJ GRZE, bo nie zawsze trafiasz na normalnych ludzi -.-

W Twoim teamie są 4 potencjalne osoby, które będą feedowały lub wyjdą z gry. W przeciwnika teamie jest 5 takich osób, bo zakładam, że Ty robisz try hard. Teoretycznie zawsze jesteś na lepszej pozycji. I czasem przegrasz grę nawet jak zrobisz wszystko co mogłeś. Nie ma co płakać. Ja na przykład wczoraj strasznie słabo zagrałem na topie kennenem vs riven. Do chyba 25 minuty miałem 0/3 i o 50 cs mniej niż riven. Skończyłem na 4/3/2 tylko dlatego, że ja nie płakałem o ganki na topie, napisałem sorry for top - my bad i w team fightach wszystko wygrywaliśmy. Bardzo pozytywna gra, nikt nie płakał. Wystarczy po prostu się nie poddawać i czasem widzieć swoje wady, a nie tylko innych.
Logged

Ice

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 100
  • Twierdza Templariuszy
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #142 on: March 28, 2012, 12:57:40 pm »

szkoda że riot nie zlicza statow gracza do rankedu tylko calej druzyny win/lose
Logged
Sanguine - your love comes to me in oceans of blood

d1ff3r3nt

  • Imp
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #143 on: March 28, 2012, 15:52:50 pm »

nie wykarujesz gry trynda przy nafidowanym bocie/hard cc champem, bedziesz wlaczac ulti nim sie wspinujesz ;d

z topow mozesz wykarowac jaxem/mordkiem/ww, jezeli trafisz na nafiddowany i ogarniety ad carry to i tak gowno zrobisz

najlepiej wziasc mida, i roamowac w opor
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #144 on: March 28, 2012, 17:15:47 pm »

nie wykarujesz gry trynda przy nafidowanym bocie/hard cc champem, bedziesz wlaczac ulti nim sie wspinujesz ;d

z topow mozesz wykarowac jaxem/mordkiem/ww, jezeli trafisz na nafiddowany i ogarniety ad carry to i tak gowno zrobisz

najlepiej wziasc mida, i roamowac w opor

Ad carry z ekstra feedem wygrywa grę, dlatego nie można dopuścić do takiej sytuacji. Mid lub jungla to najlepszy na to sposób.
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #145 on: March 29, 2012, 15:40:08 pm »

Sam sie niezle nameczylem, zeby wyjsc z 990 do "widocznego elo" ;d
Ktos duo west ~1250? Moge grac praktycznie wszystkim, ale preferuje ad/jungle.

ja moge pograć ;)

WMStriker

  • Imp
  • *
  • Posts: 47
  • War Masters
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #146 on: April 01, 2012, 17:14:10 pm »

grałem sporo w zeszłym roku, najwięcej fiddlem. Imho genialna postać ;)

niestety jak mi się team rozpadl to mi sie odechcialo grać
Logged
War Masters

Olo

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #147 on: April 02, 2012, 21:34:18 pm »

ok ogary lola powrocilem po pol roku mam na koncie 18k ip co teraz kupic czym sie przyjemnie gra (mam na mysli ciekawie jak np lee sin)

Pozdrowionka
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #148 on: April 02, 2012, 21:36:10 pm »

eve teraz top pick
rowniez poppy daje rade
Logged

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: League of Legends
« Reply #149 on: April 02, 2012, 21:36:43 pm »

a co preferujesz? siakis solo topik carry ap/ad? jungle?
Logged
Necessary Conflict
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.113 seconds with 15 queries.