• April 24, 2024, 05:06:49 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3

Author Topic: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy  (Read 17779 times)

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« on: September 19, 2012, 18:29:05 pm »

Witam wszystkich!

Co prawda dopiero co się zarejestrowałem, bo o dziwo nie miałem pojęcia o tym serwisie (dowiedziałem się od kumpla), ale napewno część z was mnie pamięta z Diablo 2 (głównie 1.10 e-pvp itp itd)

Zamierzam grac w 4 osoby i farmic ostro itemki (rmah,gold, pvp gear), więc można też się dogadać i pograć razem (będę wymagał mocnego gearu żeby jednak to sprawnie szło)  Od poniedziałku będę rozdawał też żólte 61/62 (63 przy dobrym dropie legendary) ilvl  unid itemy dla widzów:))

Link do streama : http://pl.twitch.tv/krzakus

Godziny streamowania ?  Postaram się streamować codziennie po godzinie 21:00 (od poniedziałku)

Pozdrawiam wszystkich starych znajomych jak i pozostałych userów !
« Last Edit: September 20, 2012, 20:53:19 pm by Krzak »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 98lvl Paragon - WW BARB
« Reply #1 on: September 20, 2012, 09:39:23 am »

nastepny czlowiek z za duza iloscia czasu i kasy ktory podaje w profilu jakie ma sluchawki i podkladke pod mysz ( oczywiscie wszystko firmowe =)) ) i chce zarobic nastepne pieniazki na dobrze ogladanym streamie .. nabijanie paragona i to jeszcze dual torado barbem nie jest zadna tam jakas wielka filozofia

jednakze, gratuluje determinacji i poswieconego czasu, ktory moglbys spozytkowac inwestujac w siebie a nie doswiadczenia ktore nigdy ci sie do nieczego nie przydadza - lepiej jak masz ponizej jeszcze 20 lat i to robisz, gorzej jak powyzej

pozdrawiam ciebie i twoich fanow z warriors of horaggath czy jak to tam bylo

btw. ciagle grasz na superstition ? hmm
« Last Edit: September 20, 2012, 09:44:35 am by Damx »
Logged

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 98lvl Paragon - WW BARB
« Reply #2 on: September 20, 2012, 09:58:41 am »

Dziękuję za mimo wszystko nieudaną próbę ataku:)  W każdym razie co do sprzętu myślę, iż mam prawo wypisywać/ chwalić się szczególnie, że wszystko jest zarobione na RMAHu (mówie tu o peripherals, o które ludzie często wypytują i musiałbym 24/7 odpowiadać na pytania).   Na streamie nie zamierzam zarabiać i był on tylko wystawiony ze względu na kilku znajomych, ale stwierdziłem, że może ktoś będzie miał z polaków ochotę zobaczyć. Co do reszty nie mam zamiaru się wypowiadać bo jest to żałosna prowokacja, którą próbują wywołać przeważnie dzieci/ zazdrośnicy / głupcy (nie ubliżając nikomu).  Pozdrawiam i prosiłbym na przyszłość o niepisanie durnych prowokacji:)
« Last Edit: September 20, 2012, 10:10:25 am by Krzak »
Logged

GOLOMB

  • Imp
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 98lvl Paragon - WW BARB
« Reply #3 on: September 20, 2012, 10:34:39 am »

O jak miło, że ktoś o nas pamięta :) Dziękuję za pozdrowienia :D
Logged

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 98lvl Paragon - WW BARB
« Reply #4 on: September 20, 2012, 11:01:01 am »

Dokładnie jestem tego samego zdania, że jeżeli ktoś ma na coś ochotę to to robi:)  Od sierpnia rzeczywiście nie posiadam pracy (sam dałem wypowiedzenie- problemy zdrowotne) A co do studiów to miałem rok przerwy i w sumie już zaczynam:) W każdym razie pomyślałem, że się tym teraz podziele zamiast później tłumaczyć przy kolejnych komentarzach. Pozdrawiam
Logged

dxe

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 98lvl Paragon - WW BARB
« Reply #5 on: September 20, 2012, 11:33:27 am »

Dobrze jest ... Mam co ogladac w nocy (dalej nie mam zielonego pojecia, po co to ogladam) ~~
Logged

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #6 on: September 20, 2012, 14:51:46 pm »

Jak w D2 byles koks z tymi annihilusami to i widze ze w D3 tez koks
nice ^^
Logged

Ketsu

  • Imp
  • *
  • Posts: 18
  • War Masters
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #7 on: September 20, 2012, 15:05:09 pm »

Dalej w Szczecinie mieszkasz Krzaq?
Logged
Nie jestem nikim ...
Playboyem, półbogiem i królem w koronie
Nie jestem żadnym szulerem
Ani innym wyrafinowanym gnojem ...
Niepokorny i zły bram nieba nie sięgnę
Takim jak chcesz nigdy nie będę...

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #8 on: September 20, 2012, 15:07:24 pm »

Ja niestety nie ten Krzaq :P  to byl inny koleś:)   Ja jestem z Bydgoszczy btw
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #9 on: September 20, 2012, 15:55:38 pm »

Pozdrawiam WH/GA-Krzakus i powodzenia.
P.S. chętnie spiorę Ci tyłek na bvb jak wyjdzie pvp,tyle ze pewnie nie wbije tyle paragona, bo czasu aktualnie brak ;)
Logged

kikut

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #10 on: September 20, 2012, 16:14:36 pm »

myslalem ze to ten krzaq, a tu tylko jakis imposter.
Logged

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #11 on: September 20, 2012, 16:23:51 pm »

Pozdrawiam WH/GA-Krzakus i powodzenia.
P.S. chętnie spiorę Ci tyłek na bvb jak wyjdzie pvp,tyle ze pewnie nie wbije tyle paragona, bo czasu aktualnie brak ;)

Bardzo chętnie :))

myslalem ze to ten krzaq, a tu tylko jakis imposter.

Z tego co wiem to tamten krzaq był "imposter"  :) ja byłem od dawien dawna krzakiem na bnie zanim on się jeszcze zjawił. To takie FYI.
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #12 on: September 20, 2012, 18:42:45 pm »

Krzaq - legenda z pol-1, czasy po wejściu 1.10
Krzakus - legenda  z klanu WH (wcześniej HW, była spinka Harrogath'sów z Hell Warriors), ziomek Rootka =], czasy .09 i późniejsze
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 99lvl Paragon - WW BARB
« Reply #13 on: September 20, 2012, 18:57:56 pm »

Krzaq też się przewijał jako sprytny handlarz chyba jeszcze na 1.09, w każdym razie obaj zaczęli być Krzakami mniej więcej w tym samym czasie, więc nie można mówić o zżynaniu od siebie nicków, szczególnie, że nie są one zbyt oryginalne ;p Tym bardziej glosu nie powinni zabierac ludzie, ktorzy nie znaja tematu, a na battle.necie zjawili sie parę lat temu...
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) EU#12 98lvl Paragon - WW BARB
« Reply #14 on: September 20, 2012, 19:01:07 pm »

Dziękuję za mimo wszystko nieudaną próbę ataku:)  W każdym razie co do sprzętu myślę, iż mam prawo wypisywać/ chwalić się szczególnie, że wszystko jest zarobione na RMAHu (mówie tu o peripherals, o które ludzie często wypytują i musiałbym 24/7 odpowiadać na pytania).   Na streamie nie zamierzam zarabiać i był on tylko wystawiony ze względu na kilku znajomych, ale stwierdziłem, że może ktoś będzie miał z polaków ochotę zobaczyć. Co do reszty nie mam zamiaru się wypowiadać bo jest to żałosna prowokacja, którą próbują wywołać przeważnie dzieci/ zazdrośnicy / głupcy (nie ubliżając nikomu).  Pozdrawiam i prosiłbym na przyszłość o niepisanie durnych prowokacji:)

zapatrzony w siebie graczu komputerowy - nie chcialem ciebie ani nikogo sprowokowac, bo srsly zeby cie prowokowac musialbys byc jakims dobrym graczem czy reprezentowac cos co by spowodowalo jakakolwiek probe prowokacji - a bicie 100 lev paragona i kupienie czegokolwiek za pieniazki z rmah nie jest jakims zyciowym level upem, bo ja grajac sobie na spokojnie i nieczesto zarobilem z dupy na rmah z 800zl, a jezeli bym sprzedal wszystko po wyjsciu rmah pewnie bym i z 3-4k za to sciagnal - ale zwyczajnie mi na tym nie zalezlo, bo gram sobie dla przyjemnosci kilka godzin dziennie, jak mam czas, tak jak to imo powinno wygladac :D
to co zostalo odebrane przez ciebie jako prowokacja, to jest po prostu opis zachowania i tego co soba reprezentujesz czy tez chcesz zareprezentowac na sieci, co jest dla mnie zenada i tyle =) po co sie chwalic jakie ktokolwiek ma sluchawaki .. czy ja ja napisze ze mam 30calowe monitory razery nage i podkladke z razera ioraz 50 calowy tv zarobione na sprzedawaniu itemow z l2 to jakos wydluzy mojego e-pen'a ? mam inne priorytety w zyciu, a napisalem posta zeby cie specjalnie nie obrazic, ale ze zle pojales co chcialem przekazac to tlumacze o! pieniadze trzeba szanowac, a zarabianie ich na siedzeniu na dupce i graniu w d3 to jest zenada tez, but hey! zyjemy w takim swiecie, ze malo sie co liczy oprocz dziegow nie ? w kazdym badz razie, powodzenia w dalszym biciu mobow!
Logged
Pages: [1] 2 3
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.098 seconds with 18 queries.