• March 29, 2024, 10:31:55 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3 ... 8

Author Topic: NBA  (Read 38561 times)

Lord

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 234
    • View Profile
    • Hell Warriors
NBA
« on: March 20, 2012, 22:30:01 pm »

Jak w temacie. Nie wiem czy tu ktoś się interesuje skaczącymi murzynami, jak nie, to najwyżej tylko ja i Rogh będziemy tu pisali :)

Knicksi górą! Ostatnio idzie im lepiej po kilku porażkach z rzędu, może nowy trener (czarny, więc nie pamiętam jak się nazywa) w końcu jakoś poskłada ten zespół. Obawiałem się, jak na fali Lina będą grali po powrocie Melo z kontuzji i niestety nie wychodziło to za dobrze, że aż Milwaukee ich dogoniło ... Teraz 3 wygrane z rzędu, tyle że i przeciwnicy niezbyt wymagający. Dzisiaj mecz w MSG vs Toronto, wynik może być chyba tylko jeden :)
Logged



         .: d3cl tek admin :.

Rufi

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 448
  • Drop beats not bombs.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1 on: March 20, 2012, 22:31:29 pm »

Nie interesuje sie teraz lecz uwazam, ze to bardziej ciekawszy sport od pilki noznej ;) Ale sam w kosza popykac lubie, kiedys ogladalem jak jeszcze bylo dostepne na starych kanalach satelitarnych to po nocach siedzialem i ogladalem mecze ;D

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2 on: March 20, 2012, 22:33:55 pm »

O to to to to !

Może od razu napisze swoje preferencje koszykarskie, żeby było wiadomo, kiedy jestem stronniczy:

Vince Carter to mój ulubiony koszykarz od jego debiutanckiego sezonu, więc kibicuje każdej drużynie w której on gra, czyli aktualnie Dallas.

Oprócz tego od dzieciaka kibicuje też Bullsom, oczywiście spuźcizna po erze Jordana.

Mnie trochę dziwi dobra postawa Orlando, wczoraj co prawda Chicago bez Rose'a ich zlali, ale nie stawiałem na 3 miejsce na wschodzie, a odsadzają Indianę, Phily, Atlantę, Knicksów, myślałem przed sezonem, że ze 2 kluby z tej czwórki ich łykną, no ale poczekajmy do końca rozgrywek.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #3 on: March 20, 2012, 22:34:36 pm »

chetnie pogram z kims w lublinie
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #4 on: March 20, 2012, 22:41:01 pm »

ja skonczylem interesowac sie nba jak vince carter zostal w drafcie wybrany do raptors
Logged

Lord

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 234
    • View Profile
    • Hell Warriors
Re: NBA
« Reply #5 on: March 20, 2012, 22:44:16 pm »

Carter & McGrady <3 Kto nie widział konkursu wsadów z y2k powinien opuścić ten temat...

Ciekawe, że Boston dopiero 7 msc, brak już motywacji ? :) Szczerze to chyba jednak bardziej może szokować sytuacja na zachodzie. Oklahoma ? Clippers, którzy jeszcze chwilę temu byli przed Lakersami ? Lakers w przebudowie, ale jednak :) Trzeba wziąć poprawkę, że sezon jest skrócony, ale czuję że w playoffach będzie rzeź ; p
Logged



         .: d3cl tek admin :.

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #6 on: March 20, 2012, 22:45:50 pm »

to ja moze tez uprzedze o swoich preferencjach  8)

lekki ze mnie fanboy Kobiego  ;D  wlasciwie od momentu, w ktorym zaczolem ogladac NBA bylem jego fanem szczegolnie, ze to dobry przyklad dla dzieciakow kiedys byl  ;)  chlopak zrezygnowal ze sredniej szkoly, ryzykujac wszystko i poszedl to lakersow gdzie hejtowal go wlasny traner,       a i tak wybil sie i zostanie zapamietany jako jeden z lepszych !    cos na rozgrzewke :


wedlug mnie jeden z lepszych movie o koszykarzu, bo ukazuje kazdy aspekt gry ;p
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #7 on: March 20, 2012, 22:48:15 pm »

ja skonczylem interesowac sie nba jak vince carter zostal w drafcie wybrany do raptors

14 lat temu... Na karb swojej starości nie możesz tego zrzucić ;p

Ja w kosza grywam i bardzo lubię, ale technikę mam marna,bo za malolata grałem na PF i kurcze bądź tu człowieku PF mając 185 cm, nie jest łatwo :p

Lord, oni już tylko na PO sie nastawiaja, ale jeżeli nie zajmą miejsc 3-6 to ich playoffy skończą sie na 1 rundzie :p
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: NBA
« Reply #8 on: March 20, 2012, 22:49:35 pm »

Jak w temacie. Nie wiem czy tu ktoś się interesuje skaczącymi murzynami, jak nie, to najwyżej tylko ja i Rogh będziemy tu pisali :)

Knicksi górą! Ostatnio idzie im lepiej po kilku porażkach z rzędu, może nowy trener (czarny, więc nie pamiętam jak się nazywa) w końcu jakoś poskłada ten zespół. Obawiałem się, jak na fali Lina będą grali po powrocie Melo z kontuzji i niestety nie wychodziło to za dobrze, że aż Milwaukee ich dogoniło ... Teraz 3 wygrane z rzędu, tyle że i przeciwnicy niezbyt wymagający. Dzisiaj mecz w MSG vs Toronto, wynik może być chyba tylko jeden :)

Hyh, tez kibicuje NYK.
Mysle, ze tam duzym problem byl trener Mike D'Antoni. Nie mial posluchu wsrod gwiazd NYK co widac bylo na boisku. Po objawieniu Lina i po powrocie Melo z kontuzji, ten drugi nie mogl sie pogodzic, ze to on dostaje pilki, a nie je rozdaje. Zreszta nie oszukujmy, ale i przed pojawieniem sie Lina Knicksi raczej slabo grali i nie bylo powiedziane, ze wejda do playoffow. Teraz na head coacha wszedl Woodson (assysten, chyba :P) niby wygrali 3 z rzedu i znalezli sie na 8 pozycji, ale caly czas sa na wylocie. Nie wiadomo czy to taki traf czy rzeczywiscie w szatni zapanowal spokoj, ciezko mi to ocenic, bo nie mialem okazji ogladac zadnego z tych meczy.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #9 on: March 20, 2012, 22:53:05 pm »

ja skonczylem interesowac sie nba jak vince carter zostal w drafcie wybrany do raptors

14 lat temu... Na karb swojej starości nie możesz tego zrzucić ;p

Ja w kosza grywam i bardzo lubię, ale technikę mam marna,bo za malolata grałem na PF i kurcze bądź tu człowieku PF mając 185 cm, nie jest łatwo :p

Lord, oni już tylko na PO sie nastawiaja, ale jeżeli nie zajmą miejsc 3-6 to ich playoffy skończą sie na 1 rundzie :p

jak odszedl micheal, to bylo koniec nba dla mnie =)
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #10 on: March 20, 2012, 22:53:34 pm »

Są na wylolcie, ale realnym zagrożeniem jest tylko Bucks i nic poza tym, dadzą radę ;)
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: NBA
« Reply #11 on: March 20, 2012, 22:54:58 pm »

No ja tez wierze, ze dadza rade, bo naprawde sklad maja niezly, ale poki co terner byl dupa.

Co sadzicie o PHX i Gortacie ? Wejda do PO ? :P
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #12 on: March 20, 2012, 22:58:22 pm »

Eeee, raczej nie, ale fajnie, ze walczą. Martwi mnie co po sezonie, bo jeżeli Nash odejdzie albo skończy karierę, to wcale nie znaczy, ze Marcin przejmie role prawdziwego dominatora, Nash jest dla niego idealny, a bez niego moze zejść do marnego poziomu większości drużyny.
Logged

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #13 on: March 20, 2012, 22:58:34 pm »

Gortat robi zyciowke aktualnie  :P  ale zeby weszli, to nie tylko kwestia jednego zawodnika niestety a druzyny a oni nie maja miejsc na potkniecia.. zycze im tego, ale szczerze raczej n wierze


dokladnie to co napisal Rogh, bez Nasha nasz Marcinek moze przestac gwiazdorzyc, bo jednak Steve jest w scislej czolowce od wiekow jako rozgrywajacy, pokusilbym sie o stwierdzenie nawet ze to on zrobil z Goratat tego kim jest dzis ^
Logged

Lord

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 234
    • View Profile
    • Hell Warriors
Re: NBA
« Reply #14 on: March 20, 2012, 23:01:17 pm »

Jak w temacie. Nie wiem czy tu ktoś się interesuje skaczącymi murzynami, jak nie, to najwyżej tylko ja i Rogh będziemy tu pisali :)

Knicksi górą! Ostatnio idzie im lepiej po kilku porażkach z rzędu, może nowy trener (czarny, więc nie pamiętam jak się nazywa) w końcu jakoś poskłada ten zespół. Obawiałem się, jak na fali Lina będą grali po powrocie Melo z kontuzji i niestety nie wychodziło to za dobrze, że aż Milwaukee ich dogoniło ... Teraz 3 wygrane z rzędu, tyle że i przeciwnicy niezbyt wymagający. Dzisiaj mecz w MSG vs Toronto, wynik może być chyba tylko jeden :)

Hyh, tez kibicuje NYK.
Mysle, ze tam duzym problem byl trener Mike D'Antoni. Nie mial posluchu wsrod gwiazd NYK co widac bylo na boisku. Po objawieniu Lina i po powrocie Melo z kontuzji, ten drugi nie mogl sie pogodzic, ze to on dostaje pilki, a nie je rozdaje. Zreszta nie oszukujmy, ale i przed pojawieniem sie Lina Knicksi raczej slabo grali i nie bylo powiedziane, ze wejda do playoffow. Teraz na head coacha wszedl Woodson (assysten, chyba :P) niby wygrali 3 z rzedu i znalezli sie na 8 pozycji, ale caly czas sa na wylocie. Nie wiadomo czy to taki traf czy rzeczywiscie w szatni zapanowal spokoj, ciezko mi to ocenic, bo nie mialem okazji ogladac zadnego z tych meczy.

No D'Antoni był na wylocie, ale kontuzję właśnie złapał Melo, a Stoudemire'owi zginął brat i nie wiem kim grać... i ciach Linsanity, co przedłużyło trochę jego pracę w NY :)

Ja po cichu liczę na powtórkę z '98-'99, kiedy to... również był skrócony sezon, Knicks zajęli 8. miejsce w konferencji i dotarli do finału NBA :) Wtedy o mało się nie popłakałem jak Ewing złapał kontuzję w 1/2 z Indianą i przegrali z SAS w finale... ~~
Logged



         .: d3cl tek admin :.
Pages: [1] 2 3 ... 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.143 seconds with 19 queries.