• April 25, 2024, 18:57:37 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3 ... 8

Author Topic: Liga D3CL  (Read 42171 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Liga D3CL
« on: December 28, 2012, 13:33:45 pm »

Jakie macie wizje na lige? Pierwszy problem jaki przychodzi mi do glowy to zglaszanie wyniku. Blizz pewnie nie zrobi niczego, co loguje wyniki walk. screenshot to troche prymitywna metoda. macie jakis pomysl jak by to mialo wygladac? chodzi mi o sytuacje, w ktorej ktos nie przyznaje sie do wyniku.
Logged

dasdas

  • Imp
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #1 on: December 28, 2012, 17:29:49 pm »

Blizzard jeszcze bardziej przegnie gdy bedzie to tylko  duel i tele kto wygra to wygra i nic z tegoe niema.
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Liga D3CL
« Reply #2 on: December 28, 2012, 17:53:54 pm »

Wydaje mi się, że póki co za wcześnie na takie pytania, bo nie wiemy jak to będzie organizacyjnie wyglądało. Najlepiej byłoby gdyby info np. o ostatnich 10 meczach zapisywało się gdzieś w profilu, to potem byś sobie Magu wyciągnął to przez API i pozamiatane. Ale jeśli to będzie zwykłe public duels za miastem d2 style, to ja widzę tylko screeny/sędziów. Screeny będą w dodatku zajebiście utrudnione, bo mamy tylko kilka linijek message loga...
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #3 on: December 28, 2012, 18:19:25 pm »

sedziowie na taka skale to bedzie niewykonalne raczej. chyba, ze zrobic jakis system plusow i minusow. jak ktos za czesto bedzie robil przekrety to nie bedzie trzeba chciec z nim grac.
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Liga D3CL
« Reply #4 on: December 28, 2012, 22:12:59 pm »

Ja to napewno zorganizuje turniejek 1 na 1 jak tylko wyjdzie te pvp stronke turniejowa mam juz gotowa:
http://azmklan.org/bgt-zglos-wynik.php
zaglaszanie wynikow bedzie odbywac sie przez formularz na stronie, a zeby nikt sie pod nikogo nie podszywal bedzie rozpoznawać ip wysyłającego.
Podobnie jak na d2 pierwsza edycja tournieju bgt odbyla sie w pare tygodni po wyjsciu pacza 1.10 tak wiec nie bylo praktycznie wtedy zadnych zasad pcl pewnie sie dopiero zaczynalo tworzyc a ep jak bylo to w jakis beta wersjach niedopracowane
Tak wiec mysle ze turniejek ten spelni funkcje przeciarającą szlak i mam nadzieje ze wyznaczy jakis odpowiedni kierunek w samym systemie organizowania tourow jak i tworzenia zasad pvp
Logged

Nemra

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #5 on: December 28, 2012, 22:26:03 pm »

Ja to napewno zorganizuje turniejek 1 na 1 jak tylko wyjdzie te pvp stronke turniejowa mam juz gotowa:
http://azmklan.org/bgt-zglos-wynik.php
zaglaszanie wynikow bedzie odbywac sie przez formularz na stronie, a zeby nikt sie pod nikogo nie podszywal bedzie rozpoznawać ip wysyłającego.
Podobnie jak na d2 pierwsza edycja tournieju bgt odbyla sie w pare tygodni po wyjsciu pacza 1.10 tak wiec nie bylo praktycznie wtedy zadnych zasad pcl pewnie sie dopiero zaczynalo tworzyc a ep jak bylo to w jakis beta wersjach niedopracowane
Tak wiec mysle ze turniejek ten spelni funkcje przeciarającą szlak i mam nadzieje ze wyznaczy jakis odpowiedni kierunek w samym systemie organizowania tourow jak i tworzenia zasad pvp

Ja na sam poczatek prosze o jedna, racjonalna zasade do PvP:
I hope for the sake of this community that if we begin crafting rules for custom pvp, then one of them will be that characters must be level 60 with no Paragon level.

For simple reasons..
- anything above level 60 does not help in any way in wearing better armour
- anything above level 60 does not help in any way in providing more skill customisation
- anything above level 60 wastes people's time to irrational proportions
- concluding from this, this will allow people have more than one character to pvp with as it is easy to level 1-60.
Logged
*Energy@Europe 1.09

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #6 on: December 28, 2012, 22:33:06 pm »

Nemra mozna nad tym pomyslec, ale chyba ciezko bedzie przekonac ludzi do tego
Logged

Nemra

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #7 on: December 28, 2012, 22:59:27 pm »

Nemra mozna nad tym pomyslec, ale chyba ciezko bedzie przekonac ludzi do tego

Thx Mag.

Zawsze mozna byloby udostepnic 2 opcje na duele z zasadami d3cl: "level 60 only" oraz "level 60 infinite" (dowolny paragon level), z tym ze stworzyloby to fragmentacje posrod d3cl.

Dlatego jestem zwolennikiem "level 60 only" - obecnie osoby maja po jednej postaci max powyzej paragon level 50+ gdzie czas i tak nie poszedl na marne (dobra postac do MF), gorzej jakby tak ktos chcial wyklepac 5 postaci na paragon level 100 po to aby sprobowac nimi PvP - powodzenia z wychodzeniem z domu przez nastepne 2 lata ( a gdzie dopiero znalezc czas na PvP)..

W d2 1.09 mozna bylo grac kim sie chcialo - 2 dni i masz 99, dzieki czemu ludzie probowali kazdej klasy w PvP i grali tym kim bylo wygodnie.

W 1.10 juz bylo wolno, ale zawsze byl ten motyw by dojechac do 99 by miec jak najwiecej skill pointow do rozdania w drzewka.

W D3 natomiast nie ma ani jednego przedmiotu ktory wymaga paragon levelow, jedynie level 60. Na dodatek na lvlu 60 osoba ma wszystkie skille dostepne.

Mozna by zawsze jakiegos Poll'a odpalic na forum i zobaczyc co ludzie mysla (mam nadzieje ze glosowalyby osoby ktore szanuja swoj czas :D )
Logged
*Energy@Europe 1.09

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Liga D3CL
« Reply #8 on: December 28, 2012, 23:18:46 pm »

Pomysł zacny, ale jak ktoś wykoxił sobie chara na >90plv, to teraz będzie nam skakał do gardeł, że spędził tyle czasu i nie może grać.

Poza tym pamiętajmy, że wyższe paragony nie dają żadnych dodatkowych skilli, ale jednak dodają statsy. Mało, bo mało, ale dają. A za tym idzie dps/resy/hp itp.

BTW Zelgo kozak skrypt.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #9 on: December 28, 2012, 23:23:28 pm »

Zelgo czemu chcesz dzialac na swoja reke? nie lepiej z nami? Nemra dokladnie o to mi chodzi co Ajan napisal.
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #10 on: December 28, 2012, 23:25:30 pm »

Ja mam wielka nadzieje ze to nie bedzie ogarniczone tylko do 1v1 duelka, i chociaz te 2v2 ktore by wyniklo przez wprowadzenie hosta nieco by to uatrackcyjnilo wszystko + jakies mini polowania i inne wariacje :) (boje sie ze bedzie jak ten pojedynek w wowie, spada flaga i walczysz 1v1.)

Co do tego co glosi Nemra w sumie bylbym za :P Bo sam sety niemam :) Ale Ci ktorzy przysiedzieli pewnie sie wk%^&$  ;]
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #11 on: December 28, 2012, 23:28:07 pm »

no niestety musimy patrzec na wszystkich i przez ten placz moze byc ciezko. zobaczymy jak to bedzie jak wyjdzie pvp. poczatki to bedzie testowanie i testowanie.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #12 on: December 29, 2012, 00:55:17 am »

fajny skrypt zelga wlasnie o takim pisalem shame on u mag !:p
i jedyne wyjscie to screeny atm.No chyba ze blizz pozwoli wyciagac jakos info o grze.
a co do screenow to na esl sie sprawdzaja
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Liga D3CL
« Reply #13 on: December 29, 2012, 00:56:57 am »

Z tym, że na ESLu nie ma D3 :)
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #14 on: December 29, 2012, 09:29:38 am »

co nie zmienia faktow ze rozwiazanie dziala
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.141 seconds with 17 queries.