• March 29, 2024, 14:55:45 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3 ... 9

Author Topic: SĘDZIOWIE  (Read 43227 times)

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
SĘDZIOWIE
« on: February 19, 2013, 18:00:33 pm »

Witam,

Gdzie można zgłaszać się do sędziów.
Od 4 dni wiszą mi walki, jedne gracz powiedzał, że muszę zaczekać aż kupi lepszy gear, jeden powiedział, że nie gra ze mną bo ma za słaba postać o dwóch pozostałych sie nie odzywa pomimo, że widzałem ich online nie raz w grze.

Walki mi już wiszą od 4 dni.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #1 on: February 19, 2013, 18:33:25 pm »

niezle!
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #2 on: February 19, 2013, 18:40:36 pm »

Damx proszę Cię, nie spamuj.

KatMPB, dzisiaj wszystko zostanie rozwiązanie.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #3 on: February 19, 2013, 18:47:57 pm »

Ładnie.. ale wiesz, zanim dajesz wyzwanie, to napisz do graczy w grze ;] To jest to o czym szybciej mówiłem. Dawajcie wyzwania sobie dopiero gdy ugadasz się na grę z gościem. Jaki sens jest dać wyzwanie osobie która nie jest online, nie odpisuje itp.?  Ja sam nie mam walk od 3 dni nie rozegranych, jednak uważam że czasami przesadzacie, dzisiaj był 4 dzien pewnego wyzwania mi rzuconego. Sam nie będę się logował w tedy "gdy gościowi się to podoba, bo to on mnie wyzwał", a że dali mi wyzwanie gdy mnie nie było, to już nie moja wina.. Zdaje sobie sprawe z regulaminu - "nie pasuje, to nie zapisuj się", jednak bądźmy poważni.. loguje się wczoraj - widze wyzwania od 2-3 dni i wiadomość "22-02 GMT+1"  no sorry.. ale ja muszę być o tej godzinie albo dostane walkower? Coś tu nie halo..
To może rzucę wyzwanie i napisze "02-04 night CET" i jak gościa 3-5 dni nie będzie to chce walkower! -,-

Sędziowie pomogą tobie w przypadku gdy gościu faktycznie nie chce grać, ale jeżeli ktoś np. dostał wyzwanie będąc offline i potem są problemy bo sie nie można "zgrać" to dla mnie tu coś jest nie tak..
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #4 on: February 19, 2013, 19:05:20 pm »

to też mówię:

gundan1#2347: cytuję: "za parę dni będę miał lepszy sprzęt to powalczymy"
DeAdLiNe#1775: cytuję: "As I said, I won't duel you, because it will be uneven."

pozostałe dwie wali - w regulaminie jest napisane, że po trzech dniach walkower - w takim razie nie wiem jak to interpretować.

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #5 on: February 19, 2013, 19:40:55 pm »

@Forti: a jak udowodnisz że rzuciłeś wyzwanie kolesiowi jak był online? Nie udowodnisz. Też mam taką sytuację jak Kat że wiszą mi 4 walki zapraszałem gości do znajomych w grze po 3x, pisałem na stronie i nic, a byłem cały weekend i w tygodniu dzień w dzień od 18 do 23-24, czyli chyba w porach, w których ogromna większość gra. Jeżeli ktoś nie ma czasu grać to dodajcie na szybko tą opcję "Urlop" i będzie spokój. Sam chętnie wziąłbym urlop na 1-2 dni bo już 50 walk rozegranych a nie farmiłem przez ta lige nawet godziny bo non stop ktoś pisze:P
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #6 on: February 19, 2013, 19:52:57 pm »

@GREEN2172
blazej0207#2506 - widzę, że nawet ten sam zawodnik.

Ja mam rozegranych walk 60 (najwięcej w całej lidze) i też by wziął urlop na 2-3 dni -tylko ja na przemyślenie strategii i AH, :) .
« Last Edit: February 19, 2013, 19:55:27 pm by KatMPB »
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #7 on: February 19, 2013, 19:59:48 pm »

Ładnie.. ale wiesz, zanim dajesz wyzwanie, to napisz do graczy w grze ;] To jest to o czym szybciej mówiłem. Dawajcie wyzwania sobie dopiero gdy ugadasz się na grę z gościem. Jaki sens jest dać wyzwanie osobie która nie jest online, nie odpisuje itp.?  Ja sam nie mam walk od 3 dni nie rozegranych, jednak uważam że czasami przesadzacie, dzisiaj był 4 dzien pewnego wyzwania mi rzuconego. Sam nie będę się logował w tedy "gdy gościowi się to podoba, bo to on mnie wyzwał", a że dali mi wyzwanie gdy mnie nie było, to już nie moja wina.. Zdaje sobie sprawe z regulaminu - "nie pasuje, to nie zapisuj się", jednak bądźmy poważni.. loguje się wczoraj - widze wyzwania od 2-3 dni i wiadomość "22-02 GMT+1"  no sorry.. ale ja muszę być o tej godzinie albo dostane walkower? Coś tu nie halo..
To może rzucę wyzwanie i napisze "02-04 night CET" i jak gościa 3-5 dni nie będzie to chce walkower! -,-

Sędziowie pomogą tobie w przypadku gdy gościu faktycznie nie chce grać, ale jeżeli ktoś np. dostał wyzwanie będąc offline i potem są problemy bo sie nie można "zgrać" to dla mnie tu coś jest nie tak..

Niestety jest dużo ludzi nie poważnych, zapisują się do ligi i np. po paru godzinach stwierdzają jednak, że nie chce im się grać. Generalnie nie jest to nasza (administracji) oraz wasza (graczy) wina, dlatego nie ma co się denerować czy irytować. Myślę, że z biegiem czasu będzie lepiej, jeśli chodzi o tego typu sytuacje.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #8 on: February 19, 2013, 20:11:08 pm »

A tu z administracja się nie zgodzę do końca.
Zgadzam się w 90%, ale nie w stu bo nie nalezy czekać na to aż sie środowisko ustatkuje, tylko wprowadzic pewnien mechanizm automatycznego przyznawania walkowerów - choć uważam że tym i tak przy stosunkowo niewielkiej liczbie graczy 500 powinii zajmować się sędzie.
Automatyzacja jest bardzo prosta - walkower jest przyznawany automatycznie przez system po 3 dniach godzinowych, wtedy gdy jeden zawodnik wpiszę się w komentarzu przy walce, a drugi pozostaje na to obojętny i nic nie odpowiada, nawet na komentarz nie wspomijać o grze.
I dzięki temu eliminujemy:
"
Niestety jest dużo ludzi nie poważnych, zapisują się do ligi i np. po paru godzinach stwierdzają jednak, że nie chce im się grać. Generalnie nie jest to nasza (administracji) oraz wasza (graczy) wina, dlatego nie ma co się denerować czy irytować. Myślę, że z biegiem czasu będzie lepiej, jeśli chodzi o tego typu sytuacje.
"

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #9 on: February 19, 2013, 20:22:55 pm »

zadna automatyzacja w tego typu przedsiewzieciach nie jest dobra. po drugie narzekasz, ze ci 3 dni mienely i nie ma w/o. moze i mienly ale walka ci sie przeterminowala o 14 a nie wszyscy sedziowie maja czas by czekac co do minuty i klikac.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #10 on: February 19, 2013, 20:32:10 pm »

W 3ech walkach, jeden w/o dla Ciebie i dwoch kolesi maja czas do 24:00, zeby odezwac sie. Jesli nie w/o dla Ciebie.
Automatyzcja jest nie do konca dobrym rozwiazaniem, gdyz wylacza czynnik ludzki. Badzmy troche bardziej wyrozumiali i dajmy szanse innym.
Pozdro.
Logged

JerCic

  • Imp
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #11 on: February 19, 2013, 21:21:01 pm »

Ja mam tez problem z kolegą gundan1#2347 , wysłane zaproszenie w grze.Wyzwanie zgłoszone  16.02 , czyli dziś 3ci dzień już wisi...
Ehh.. przecież to tylko liga, tylko gra a tłumaczenie ze ktoś jest za słaby/silny osobiście wydaje mi się śmieszne...
Pozdrawiam wszystkich.

Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #12 on: February 20, 2013, 02:34:13 am »

Ja robię z reguły tak, że wyzwanie puszczam jak już jestem z przeciwnikiem w grze, albo nawet po niej. Jeśli stwierdza, że nie chce ze mną grać to mówię ,,spoko'', przecież to nie gra o złote kalesony i nie ma co się spinać. Teraz mam teraz 10 walk i nie mogę trafić na czas kiedy moi oponenci są dostępni, albo trafiam w czas kiedy są akurat zajęci, ewentualnie wysyłam zaproszenie i cisza w eterze. Dlatego ludziska nie wysyłajmy wyzwań na pałę.

Moim zdaniem wyzwanie powinno być z automatu cofnięte, jeśli po 72 godzinach nie dojdzie do skutku.

pozdro
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #13 on: February 20, 2013, 11:47:38 am »

Wyzwania nie moga byc cofane, bo dochodzilo by do strasznych naduzyc.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #14 on: February 20, 2013, 11:48:52 am »

cofamy wyzwania jezeli zadna ze stron sie nie odezwala
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 9
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.189 seconds with 19 queries.