• April 23, 2024, 23:52:37 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4 ... 9

Author Topic: SĘDZIOWIE  (Read 43643 times)

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #15 on: February 20, 2013, 12:53:26 pm »

Magu jeżeli dobrze zrozumiałem z innego tematu to obecnie max wyzwań to 5. Czy w związku z tym moglibyście zamknąć wyzwania, które są 100% pewne? Tj. sam mam 4 wyzwania, w których są 3 moje wiadomości i 0 odpowiedzi przeciwnika, a mają po 4-5dni. Obecnie mam 10 wyzwań, każde rzucane jak przeciwnik był online i 0 odpowiedzi na połowę. Dodając do tego obecny limit wyzwań kolejne walki stoczę albo po zamknięciu tych przedawnionych albo za 2 tygodnie:D

Myślę, że liga ustabilizuje się po tych pierwszych 1-2 tygodniach kiedy odejdą już Ci, którzy zagrali 2 duele i mają w d*pie ta lige, a zajmują miejsce w wyzwaniach.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #16 on: February 20, 2013, 13:01:12 pm »

nie wyrabiamy sie :) aczkolwiek staramy sie to czyscic. czasami dajemu szanse jeszcze zagrac jak ociezale idzie i to powoduje tez kolejne opoznienia. ja wczoraj totalnie nie mialem na to czasu. dzis powinienem miec. niewykluczone, ze jeszcze jakiegos sedziego wezmiemy bo na te chwile zajmuja sie tym 3 osoby.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #17 on: February 20, 2013, 13:33:47 pm »

green, powoli czyszcze, po 14:00 usiade i zaczne zamykac. prosze, cierpliwosc :]
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #18 on: February 20, 2013, 13:58:03 pm »

W sumie to wielkiej spiny nie mam, może w końcu pofarmie troche xD
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #19 on: February 20, 2013, 13:58:53 pm »

Fen szybko kasuj mu, zeby nie pogral! ;p
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #20 on: February 20, 2013, 15:06:22 pm »

W sumie to wielkiej spiny nie mam, może w końcu pofarmie troche xD

Tu nawet nie chodzi o spinanie sie, tylko sa pewne zasady, ktorych musimy sie trzymac. Ofc, jesli jest wola gry z obu stron mozemy przedluzyc termin, ale jesli jedna strona jest 'afk' to nic innego nie pozostaje.
Przyznalem 3 walkowery na twoja korzysc, gdyz gosci, ktorych miales raczej nie mieli zyczenia z toba grac :]
Pozdro.
Logged

xdudix

  • Imp
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #21 on: February 20, 2013, 20:10:03 pm »

Gracz kokos#1297 przegrywajac 3;0 uciekl z gry, nie odpowiada na wiadomosci i odrzuca zaproszenia. Prosze o usuniecie go z moich wyzwan i przyznanie walkowera.Zreszta co do walkowera to bez znaczenia bo koles jest batonem i nie zalezy mi na tych pk.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #22 on: February 21, 2013, 07:19:02 am »

Od przed wczoraj (19 lutego) nie logowałem się ani na forum ani na battle.net - dostałem od tego momentu 2 wyzwania. Jeden gościu pisze: "Bede jutro ok 21ej wiec można by się pyknąć:)" mogę na spokojnie wywnioskować że gra zawsze wieczorami. Teraz mi np. do poniedziałku nie pasuje, dzisiaj tylko do 15, w poniedziałek również, ze względu na zmianowy tryb pracy.

Jak chcecie takie sytuacje rozwiązać? Albo zaloguje się wieczorem gdy mu pasuje, albo dostaje w/o na jego korzyść?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #23 on: February 21, 2013, 07:51:23 am »

co robisz o 21 z Ci nie pasuje?
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #24 on: February 21, 2013, 08:13:32 am »

Gram gdy mam wolne a narzeczona jest w pracy. Wieczorami siedzi w domu i jest to jedyny czas by spędzić go razem. W weekendy albo pracuje albo ona ma wykłady. Myślę że jest zrozumiałe, iż gra to nie jest priorytet prawda? Dużo graczy spotykam z rana, w półdnie. Nie widzę powodu by ktoś kto gra tylko późnym wieczorem rzucał wyzwania graczom offline.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #25 on: February 21, 2013, 08:22:34 am »

wiec co powinnismy zrobic w takiej sytuacji?
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #26 on: February 21, 2013, 08:29:23 am »

Nie jesteście nic w stanie zrobić - bo niby co?
Chodzi mi tylko o to, że skoro dostaje wyzwanie od kogoś kto gra w godzinach gdy mnie nie ma oraz daje mi ów wyzwanie gdy mnie nie ma, to nie powinno być w/o.
Tak samo mogę dać wyzwanie i powiedzieć "codziennie między 8-15", jak gościa po 3 dniach nie będzie to przecież nie mam prawa wymagać w/o na moją korzyść, bo to nie moja wina że gramy w różnych godzinach, prawda? Nie rzucam wyzwań komuś kogo nie ma.

Dzisiaj dostałem kilka zaproszeń w grze - i to jest ok. Najpierw invite w grze, jak oboje jesteśmy online to rozmowa czy nam pasuje, potem wyzwanie i odrazu duel. Tak to wg. mnie powinno wyglądać - może sie mylę, jednak jeżeli dostane przegrane przez w/o dlatego że nie gram wieczorem, to uważam że jest to troche nie w porządku.
Logged

dziekan

  • Imp
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #27 on: February 21, 2013, 10:13:52 am »

dlaczego ktos mi anulował walke z dormkickerem
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #28 on: February 21, 2013, 12:06:03 pm »

ja, przez przypadek, przepraszam.
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #29 on: February 22, 2013, 03:02:48 am »

Proszę o anulowanie wyzwania od gracza gustlik36#2110 Szczegóły podałem w wiadomości pod wyzwaniem. Na przyszłość prosiłbym też o nie przyznawanie mi walkowerów tylko anulowanie wyzwań:)
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 9
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.128 seconds with 19 queries.