• May 02, 2024, 03:08:58 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9

Author Topic: SĘDZIOWIE  (Read 43760 times)

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #60 on: February 27, 2013, 17:30:32 pm »

mag nie gra w diablo i nie chce sie wypowiadac :/
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #61 on: February 27, 2013, 17:31:45 pm »

y
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #62 on: February 28, 2013, 15:02:06 pm »

Dlaczego została usunięta moja walka KatMPB#2208 berninio#2682 pomimo że nie minęły 3 dni.
Ten Pan/Pani cały czas jest w lidze wydać ze się pali na zielono.
Chciałem dzisiaj lub jutro z nim walczyć.
A wy anulowaliście walkę bo napisał, że nie będzie miał czasu, to jest nie fer powinien być walkower 5-0.

Zgodziłbym się z anulowaniem pojedynku, ale ten Pan/Pani cały czas uczestniczy w lidze.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #63 on: February 28, 2013, 15:04:38 pm »

berninio#2682 jest zgloszony do wycofania z ligi. jak bede mial czas to to zrobie.
Logged

Marcin92

  • Imp
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #64 on: March 01, 2013, 00:15:50 am »

Panowie taka uwaga jak kkogoś wykreślacie to kasujcie też jego wyzwania. Mam takie 2 sytuacje teraz że italianjob i qla są wykreśleni a walki z nimi mam cały czas aktywne. Dodatkowo prosze o anulowanie moich walk z MSDN i arisem bo nie ma z nimi kontaktu i walkower z blodyivo bo typ jest jakis niepoważny. Wyzwał, zaprosił, wszedł do gry poczas innego duelu, zaczą walczyc ze mną i jakimś szamanem (bodajże pino), po czym jak mu powiedzieliśmy żeby poczekał to obraził sie i wyszedł, wiecej kontaktu z nim nie było, mimo prób w grze, nie odpisywał na privy, odrzucał zaproszenia.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #65 on: March 01, 2013, 07:22:15 am »

http://www.d3cl.com/pl/league/viewchallenge/3845
http://www.d3cl.com/pl/league/viewchallenge/3834
http://www.d3cl.com/pl/league/viewchallenge/3905

Tu mi się chyba należy ewidentny walkower... dla mnie oczywiście.. W dwóch pierwszych walkach, z monkiem widziałem się w grze, zaakceptował po czym nie odpisywał (invite wysłałem z notką o d3cl, gdyby nie chciał grać to coś by odpisał?), Z barbem zagrałem, stwierdziliśmy po 15 minutach że i tak sie nie zabijemy, odłożyliśmy, ale od tego czasu nie odpisuje ani w grze, ani tutaj.. A ile można czekać?
Trzeci przypadek jest najlepszy! Gościu mi rzucił wyzwanie po czym nie skontaktował się ze mna ani w grze, ani tu na forum - troche to już jest "dziwne" ;]

http://www.d3cl.com/pl/league/viewchallenge/3967

Tu natomiast proszę o anulowanie, bez w/o dla niczyjej ze strony. Rzuca wyzwanie mi wieczorem gdy jestem off, a za dnia jak jest online to nie gra bo jest w pracy, więc cóż... gramy w różnych porach i nie ma powodu dla w/o.


Podziękował
« Last Edit: March 01, 2013, 13:57:05 pm by Forti »
Logged

Xavier

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #66 on: March 01, 2013, 15:20:57 pm »

Witam, mialbym prosbe zeby ktorys sedzia przyjzal sie datom i historii moich obecnych wyzwan. W kolejce min mam 5 walk z czego 1 kolezka Maslo#2499 chce byc wykasowany z ligi (po tym jak go wyzwalem) wiec wydaje mi sie ze powinien byc walkower. Drugi z nich Majonez#2312 generalnie bywa aktywny ale na WoW-e i jak sam sie wypowiedzial nie specjalnie go interesuje liga, minal 3 dzien wiec wedlug regulaminu tez nalezy sie walkower. W kolejnych 3 przypadkach sytuacja ma sie podobnie z tym ze tam nikt nie raczyl w ogole sie odezwac(dziekan#2589,Cthulhu#2511,RAFI#2115 ) .
Czekam na odpowiedz, pozdr.
« Last Edit: March 01, 2013, 15:23:18 pm by Xavier »
Logged

Xavier

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #67 on: March 02, 2013, 01:59:35 am »

zadnej odpowiedzi, ja wszystko rozumiem, ale sam dostalemm walkowery weekendowe bo w weekennd akurat zadko kiedy jestem ale prosba- przyjzyjcie sie temu. jak cos, ustalmy termin i bardzo chetnie uskutecznie walke natychmiastowa na dany termin.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #68 on: March 02, 2013, 09:12:39 am »

Xavier podawaj identyfikatory walk plz. szperanie w 5000 walk jest trudne po battletagach, zwlaszcza, ze to sie nie miesci na 1 ekranie tylko 50.

Pisalem w newsach, ze jak mija termin to czekaj az ktos cos z tym zrobi bo predzej czy pozniej tak bedzie. mysle nie mamy wiekszego opoznienia jak kilka godzin. po drugie byl piatek ;p
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #69 on: March 03, 2013, 23:21:46 pm »

Witam,

Dzisaj sędziowie usunęli moją walkę z stacho, którego wyzwąłem i chciał ze mną walczyć inną klasą nić wybrał.
Dlaczego nie został mi przyznany walkower?
« Last Edit: March 03, 2013, 23:25:45 pm by KatMPB »
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #70 on: March 05, 2013, 09:36:27 am »

http://www.d3cl.com/pl/league/viewchallenge/5450

Magu zrób coś mi z tym, wiem że za szybko reportuje, więc pewnie poczekam z wyzwaniem. Gościu gra często, ale nie zagra pvp bo "jest w pracy". To nic, że na bn w grze siedzi często i 'gęsto' zwłaszcza z rana..

Ja mam pewną zasade.. widze że na d3cl ktoś jest online (zielony), kopiuje battle tag -> wysyłam invite "d3cl duel" - >gościu akceptuje  -> dla mnie to wystarczy że chce grać tak? Więc daje wyzwanie na stronie i uważam że to jest fair. Sam w taki sposób dostaje wyzwanie, nie jednokrotnie wystarczy że po prostu wejde na strone by je dostać. Po to są 3 dni itp..
Ale... jak koleś akceptuje invite i pisze mi drugi dzień pod rząd że nie gra bo jest w pracy.. wczoraj wieczorem wyjątkowo byłem online on 19 do ~~24 i jakoś go nie zastałem :P  Troche to nie fajne. Mam screeny jak mi nie odpiuje na pytanie kiedy może grać. Wrzucę je za 2 dni gdy minie termin.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #71 on: March 05, 2013, 10:02:38 am »

spoko ;p ale pamietaj by swoje zale kierowac do message loga bo to nie ja rozdaje walkowery ;)
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #72 on: March 05, 2013, 10:17:06 am »

no ja tylko pisze z czystej chęci pokazania uczuć ;p

Już można cos z tym zrobić..
« Last Edit: March 07, 2013, 08:47:18 am by Forti »
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #73 on: March 10, 2013, 16:33:44 pm »

Witam,

Chciałem się dowiedzieć na jakiej zasadzie są przyznawane walkowery.

Wysyłałam <b>dwukrotnie</b> zaproszenie na portalu d3cl dla graczy: sandfish#1612 , c4ssius#2502 , grasshopper4#2840 , Eldritch#2465 i XenuLivio#2193 i rzaden nie odpowiedział.
Teraz nie mogę z nimi stoczyć walki bo są za nisko w rankingach.

Skoro nie chcieli ze mną walczyć to powinien być walkower.

Kitikonti

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #74 on: March 11, 2013, 21:42:34 pm »

Wyzwalem kolesia McP#2697, ktory powiedzial, ze w tym sezonie nie walczy juz z barbarzyncami i odmowil duela czy moge dostac juz walkowera? Mam screenshoty jak cos.
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.193 seconds with 19 queries.