• April 30, 2024, 22:47:12 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3

Author Topic: Telefon - pomoc w wyborze  (Read 14729 times)

Maly

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #15 on: March 23, 2012, 08:34:33 am »

temat rzeka jesli nie podasz konkretnych potrzeb i upodoban .... mi w sgs + niczego nie brakuje , moglaby tylko byc wieksza bateria bo 1650 mah na wiele zabawy nie starcza . Teraz bralbym motke razr max ( batria 3k+ mah )
Logged

Maly

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #16 on: March 23, 2012, 08:56:46 am »

btw streetview z googlemaps dziala juz w warszawie . Robi mega wrazenie
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #17 on: March 23, 2012, 09:00:16 am »

Tak samo w Łodzi, fajnie zobaczyć z bliska wszystko co chcesz w swoim mieście =]
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #18 on: March 23, 2012, 09:22:59 am »

Ja mam jakas stara nokie 5800 xp i poki nie zdechnie to nowy telefon bedzie pewnie sprawial tylko wiecej problemow. jesli juz bym mial cos kupic to pewnie bym obstawial HTC lub Nokie. Zawsze mialem Nokie i sa niesmiertelne ;p SE Xperia mial kolega jakis jeden z pierwszych modeli i jak wgral wiecej softu niz jest domyslnie, to musial go 2 razy dziennie restartowac bo sie mulil - poracha :D
Logged

Raditz-AZM-

  • Moderator
  • Kabraxis
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
    • Słudzy Azmodana
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #19 on: March 23, 2012, 11:50:11 am »

Ja mam SE Xperie x10 i nie mam zadnych problemow, rozmowy sa tylko troche za ciche.
Logged
Choćbym chodził doliną ciemną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skur****nem w całej dolinie.
http://diablo.azmklan.org/

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #20 on: March 23, 2012, 15:14:25 pm »

Ja odradzam androida wbrew temu, że..., no właśnie jest na co 3 urządzeniu, bo przez to jest dziurawy i podatny na malware/spyware, że OMG, nie jest (i nie będzie, bo się nie da przez różnorodność specyfikacji i podzespołów telefonów, a android naprawdę potrzebuje konkret mocy w wyższych wersjach) odpowiednio zoptymalizowany i to nawet na dwurdzeniowcach (polecam filmy o spikes na HTC Sensation, która ma kozak bebechy, a HTC doświadczone ze swoim HTC sense, nie dało rady tego dobrze zoptymalizować i UI). Do tego 80 % rzeczy w markecie to śmiecie, a reszta to przeportowane (czyt. niedopracowane pod względem systemu android, który inaczej interpretuje instrukcje/renderuje niż iOS/WP 7.5 mango, a przez to te aplikacje mulą/wysypują się ) z iOS/innych systemów, aplikacje/gry (poza paroma wyjątkami aka android exclusive). "Bezpieczeństwo Android Market" czy obecnie już Google Play to abstrakcja - aplikacje może dodać każdy i są one akceptowane z automatu i nie sprawdzane uprzednio w "piaskownicy" pod względem kodu/działania, a dopiero wprowadzony po tylu latach Google/Android Bouncer okazał się marketingową ściemą w większości. Nie chcę mi się też sprawdzać co parę sekund, czy android market sam mi się bez mojej wiedzy zaktualizował/inne aplikacje i zjadło mi pół wykupionego pakietu danych. Ja mam iphona 4s, jeżeli Apple odpada to polecam coś z nowym windows phone 7.5 (poważnie, konkretnie napisany od podstaw system, oparty na dobrych fundamentach/jądrze i stale rozwijany i promowany, więc się z nim nie zginie, a wręcz zaryzykuję, że do wyjścia Windowsa 8 na jesieni będzie już konkret graczem na rynku).
« Last Edit: March 23, 2012, 15:23:16 pm by Pat »
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

Gruby

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 487
  • aka Bobrowiec
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #21 on: March 23, 2012, 18:10:33 pm »

nie wiem do czego ma służyć ten telefon ale jeśli jakiś biznesowe sprawy masz to tylko blackberry, ale z cena pewnie będzie nie za ciekawie =D (Rufons co się stało z twoim słynnym telefonem 7 MEGA PIXELI?_)
Logged

Ruler

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #22 on: March 23, 2012, 21:48:50 pm »

Ja polecam HTC Desire Z - sam mam i jestem zadowolony. Minusem jest bateria ale cos za cos :D
Logged

Ryba

  • Imp
  • *
  • Posts: 46
  • *Ryb *RybaHC *IHP-Fish
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #23 on: March 26, 2012, 18:42:30 pm »

Może nie dotykowy, ale moim zdaniem najlepszy wybór to Blackberry, sam mam jednego Bolda 9700 firmowego + jednego Bolda 9780 prywatnego, którego będę wymieniał na 9900.
Polecam każdemu przynajmniej próbe poobcowania z BB. Total telefony.
Logged
Ryba#2786

Rufi

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 448
  • Drop beats not bombs.
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #24 on: March 26, 2012, 19:20:18 pm »

nie wiem do czego ma służyć ten telefon ale jeśli jakiś biznesowe sprawy masz to tylko blackberry, ale z cena pewnie będzie nie za ciekawie =D (Rufons co się stało z twoim słynnym telefonem 7 MEGA PIXELI?_)
Mam go jeszcze ziomus :D

Heszu

  • Imp
  • *
  • Posts: 47
  • Death Before Dishonor
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #25 on: March 26, 2012, 21:28:13 pm »

Samsung Wave 3 - zajebiste wykonanie (cały aluminiowy z jedną małą plastikową wstawką, do tego ekran ze szkła Gorilla Glass), zero mulenia, zwiech, mega stabilny system (samsungowy Bada 2.0). świetny jeżeli nie chcesz mieć miliarda gier i używasz go raczej nie do grania, bo niestety nie ma mnogości gier co na Andka czy Ajfona.  Ja używam go głównie do dzwonienia + sms, do tego synchro poczty, ebooki, internet. I w tym wypadku spisuje się genialnie, a i zapomniałbym o zajebistym wyświetlaczu Super AMOLED, do tego bateria trzyma mi przy normalnym funkcjonowaniu (sycnchro poczty co 1h, trochę neta, długie rozmowy + smsy) 2,5-3 dni.
Logged

Mysza

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 57
  • Z gówna bata nie ukręcisz
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #26 on: March 27, 2012, 20:11:49 pm »

polecam iphone 4s. i nie mówię tego dlatego, że jestem zaprzysięgłym fanem ajfonów. przesiadłem się nań z nokii 6700c i to tylko za sprawą faktu, iż moja rodzicielka ma 2 telefony na firmę i ma wysokie abonamenty i w ogóle dużo korzysta z telefonów, więc tanio go wziąłem kilka m-cy temu... i powiem tak: poczułem różnicę. :D

za to mój kolega, który miał jakieś tam samsungi, htc (generalnie oparte na androidzie), kupił sobie za moim poleceniem zwykłą czwórkę i widzi różnicę - oczywiście na korzyść iphone'a. jest po prostu zajebisty. i tyle. i nie ma to nic wspólnego z lansem imho, bo sorry, ale ja, jako osoba z Radomia, a żyjąca w Warszawie, gdybym chciał szukać poklasku, bo mam taki, a nie inny telefon, to musiałbym być chyba przyjebany...
Logged
Moja mama mi mówiła, gdy w życiu idzie nie tak,
za każdą klęską mężczyzn stoi kobieta.
Z drugiej strony patrząc, taką masz kobietę,
pamiętaj, jakim jesteś sam facetem.

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #27 on: March 28, 2012, 01:08:32 am »

Też polecam ajfona 4s i faktycznie, model 4s czarny 16 giga jest bardzo często brany przez firmy z wysokim abonamentem ( czyli sam ajfon kosztuje niewiele ), a potem swojemu pracownikowi daje się jakiś stary telefon, a samemu spienięża ajfona i właśnie taką drogą go nabyłem.
Logged

Maly

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #28 on: March 28, 2012, 06:32:28 am »

ameryki nie odkryliscie ... tylko ze za ta kase mozna kupic np calkiem konkretny rower
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Telefon - pomoc w wyborze
« Reply #29 on: March 28, 2012, 07:53:24 am »

tylko ajpfon, bo teraz kazdy musi go miec inaczej jestes zerem.
Logged
Pages: 1 [2] 3
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.143 seconds with 18 queries.