• March 28, 2024, 18:12:41 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 8 9 [10]

Author Topic: Spam :)  (Read 59509 times)

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Spam :)
« Reply #135 on: February 15, 2013, 12:22:04 pm »

nie wiadomo czy smiac sie czy plakac z twojego podejscia dabi, to ze ktos jest zydem skresla go w twoich oczach i koniec, jest osoba spolecznie niebezpieczna, dzialajaca na szkode pansta o pogladac anty polskich .. podajesz jakies listy ludzi, mowiac ze to zydzi i ze trzeba ich przeswietlic .. a potem mowisz ze listy te trzeba traktowac pogladowo, bo w sumie to nic nigdy nie wiadomo .. troche bez sensu - i przypomina polowanie na czarownice.. pozatym te wszystkie strony lub "prasa" ktora podajesz za dowody tego wszystkiego o czym mowisz daleko maja do wiarygodnosci lub czegokolwiek .. rownie dobrze moge czytac ulotke z marszu kaczynskiego ktora kiedys od kogod dostalem, przypominala ni mniej ni wiecej, a propagandowe uzywki komunistow z lat 50tych .. wrogowie narodu i temu podobne frazesy ktore nic nie znacza..

co do ogolnego panstwa Polskiego, niestety sfrustrowani obywatele ktorzy sa na tyle tepi zeby popadac w radykalizm pogladow politycznych - panstwo Polskie w wielkiej mierze sie do tego przyczynia .. ogolna korupcja, uklady i zagmatwane, niejasne prawo praktycznie w kazdej dziedzinie pozwalajace na bardzo szeroka interpretacje praktycznie wszystkiego nie sprzyja demokracji .. nie sprzyja tez i totalizmowi, ani zadnego innemu ustrojowi, poniewaz obywatel wpadajac w machine administracyjno-prawna jest tak na prawde zgubiony .. ci ktorzy nie moga sobie pozwolic na wojowanie dziesiecioleciami w "sadach" sa przegrani i skreslani .. tutaj jest podstawowa kwestia dlatego ludzie kresla czerwona kreska krzyzyk na Polsce ..

Na wszystko trzeba miec bardziej szeroki poglad, bo mowienie ze winni sa zydzi itd .. hmm jest dla mnie conajmniej zachowaniem malo rozwinietym .. a tyle jest magistrow w Polsce teraz.. na pewno jest czesc prawdy w tym ze zydzi rzadza itd, ale dlaczego nie mialo byc w tym prawdy ? siegnijmy do historii.. gdy Polska po wojnie miala sie wyzwolic, niestety Panstwo podziemne zostalo zdziesiatkowane przez nowy ustroj komunistyczny, i poprzed wejscie stalina na nasze tereny i totalna abgnegacje wszystkich narodow walczacych pozwolono Polsce przejsc w rejon wplywow zsrr .. historii nie trzeba chyba przemielelac dokladnie, wszyscy powinni wiedziec o co chodzi .. cala inteligencja ktora nie zostala zgladzona przez niemcow, zostala zgladzona przez rosjan ( nie mowiac juz, ze wiekszosc inteligencji i dzialaczy zwiazanych z wysokimi lotami umyslowymi byli zydami ), ktorzy mieli prosta regule, zaorac pole i posadzic swoje, a wykielkuje .. i tak wlasnie zrobili z Polska .. wiekszosc ludzi ktorzy pracowali w aparatach ucisku tj. sb oraz "dziennikarstwa" to wlasnie byli zydzi.. w pewnym momencie zydow znow wypedzona z ziem polskich, ale jednak duza czesc zostala, przechodzac na modle rosjan, bedac totalnie pokornym i oddanym ..

tak po krotce... wiec dlaczego w naszym rzadzie maja nie zasiadac zydzi ? przeciez jestesmy z nimi zwiazani od zawsze na naszym terenie .. to ze maja podejscie takie jakie maja, jako narod - tyczy sie bezposrednio ich religii, oraz wiecznymi przesladowaniami jakim zostali poddawani - gdzie apogeum byla 2 wojna swiatowa - a to ze nia pasuja nam do pogladu naszej wlasnej kultury czyli pieniaczy i wiekszej masci nieudacznikow ktorzy nic nie umieja zrobic poza dobra rozroba, poglebia problem ..

imo Polska jest pod za duzym wplywem rosyjskim ciagle, i dlatego nasz interes narodowy jest brano jako druzgorzedny i malo naglacy, w Polsce rzadzi korupcja i wieczne przekrety, gdzie wydzialow kontroli jest bardzo duzo .. niestety ludzie zyja chwila, a kultura narodowa prze ku tematowi " bling bling moar money me gosu ", wystarczy popatrzec na teledyski ktore zachlannie oglada mlode, wzrastajace pokolenie Polakow.. a teraz sobie przypomnijmy jakie byly wartosci gdy my ogladalismy wieczorynke ..

problem jest ogolnie bardzo zlozony, i zwalanie tego na ZYDOW jest calkowicie dla mnie smieszne, oraz dowodzi bardzo malej inteligencji u ciebie dabi.. chyba obracasz sie w zlych kregach ktore piora ci mozg, i szukasz czegos lub kogos kto moglby stac sie celem twoich trosk i niepowodzen ..

ogolnie niskie loty dabi, ale przeciez jestes z lodzi, przestwietl czy ktorys z twoich dziadkow nie byl zydem, czy tez nie slyzyl w wermachcie .. albo nie .. bo co wtedy sie stanie, z twoja skolatana psychika ?

peace!
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Spam :)
« Reply #136 on: February 15, 2013, 12:57:27 pm »

Nareszcie można podyskutować na poziomie. Tylko nie obrażaj.

1.
Quote
nie wiadomo czy smiac sie czy plakac z twojego podejscia dabi, to ze ktos jest zydem skresla go w twoich oczach i koniec, jest osoba spolecznie niebezpieczna, dzialajaca na szkode pansta o pogladac anty polskich .. podajesz jakies listy ludzi, mowiac ze to zydzi i ze trzeba ich przeswietlic .. a potem mowisz ze listy te trzeba traktowac pogladowo, bo w sumie to nic nigdy nie wiadomo .. troche bez sensu - i przypomina polowanie na czarownice.. pozatym te wszystkie strony lub "prasa" ktora podajesz za dowody tego wszystkiego o czym mowisz daleko maja do wiarygodnosci lub czegokolwiek .. rownie dobrze moge czytac ulotke z marszu kaczynskiego ktora kiedys od kogod dostalem, przypominala ni mniej ni wiecej, a propagandowe uzywki komunistow z lat 50tych .. wrogowie narodu i temu podobne frazesy ktore nic nie znacza..

Moje poglądy są czysto antyżydowskie, bez skrajnych emocji, żeby tych żydów ścigać/ganiać/zabijać bo to żydzi na wysokich stanowiskach działają antypolsko, a Izrael to chyba najbardziej rasistowskie państwo na świecie ( już o problemie palestyńskim nie wspominam, bo nie kopie się leżącego ).
Dalej, napisałem aby Mag prześwietlił rządzących, a tą liste traktował poglądowo.
Jeszcze dalej : Niezależna.pl czy Gazeta Polska w moich oczach jest tak samo wiarygodna jak choćby żydowskie ITI, gdzie informacja o Radwańskich pojawiła się dopiero teraz! po 3 dniach, jak rozniosła się ta informacja w internecie.

2.
Quote
co do ogolnego panstwa Polskiego, niestety sfrustrowani obywatele ktorzy sa na tyle tepi zeby popadac w radykalizm pogladow politycznych - panstwo Polskie w wielkiej mierze sie do tego przyczynia .. ogolna korupcja, uklady i zagmatwane, niejasne prawo praktycznie w kazdej dziedzinie pozwalajace na bardzo szeroka interpretacje praktycznie wszystkiego nie sprzyja demokracji .. nie sprzyja tez i totalizmowi, ani zadnego innemu ustrojowi, poniewaz obywatel wpadajac w machine administracyjno-prawna jest tak na prawde zgubiony .. ci ktorzy nie moga sobie pozwolic na wojowanie dziesiecioleciami w "sadach" sa przegrani i skreslani .. tutaj jest podstawowa kwestia dlatego ludzie kresla czerwona kreska krzyzyk na Polsce ..

Uważasz, że jestem tępy, bo jestem radykalny? Na jakiej podstawie to piszesz? Jakiś argument? Sam piszesz o układach, korupcji, niejasnym prawie. A ja dodam od siebie : różne interpretacje tego samego prawa przez urzędasów, ciągłe kontrole tych najmniejszych i 70% próg mandatowy! - TAK 70% kontroli MUSI w tym państwie zakończyć się ukaraniem! Żerowanie na najmniejszych, a do tych największych nawet nie przychodzą. Dalej ( z życia wzięte ), wpada skarbowy na rynek o godzinie 9 rano, a o 8 rano wszyscy rumuni uciekli. Kontrolowali TYLKO polaków. To jest czysto bandycki kraj, gdzie urzędas nie odpowiada karnie za błędne decyzje. O upadkach wielkich polskich firm chyba nie musze Ci pisać (przez błędne decyzje skarbowego i prokuratury, z których się wycofały).

3.
Quote
Na wszystko trzeba miec bardziej szeroki poglad, bo mowienie ze winni sa zydzi itd .. hmm jest dla mnie conajmniej zachowaniem malo rozwinietym .. a tyle jest magistrow w Polsce teraz.. na pewno jest czesc prawdy w tym ze zydzi rzadza itd, ale dlaczego nie mialo byc w tym prawdy ? siegnijmy do historii.. gdy Polska po wojnie miala sie wyzwolic, niestety Panstwo podziemne zostalo zdziesiatkowane przez nowy ustroj komunistyczny, i poprzed wejscie stalina na nasze tereny i totalna abgnegacje wszystkich narodow walczacych pozwolono Polsce przejsc w rejon wplywow zsrr .. historii nie trzeba chyba przemielelac dokladnie, wszyscy powinni wiedziec o co chodzi .. cala inteligencja ktora nie zostala zgladzona przez niemcow, zostala zgladzona przez rosjan ( nie mowiac juz, ze wiekszosc inteligencji i dzialaczy zwiazanych z wysokimi lotami umyslowymi byli zydami ), ktorzy mieli prosta regule, zaorac pole i posadzic swoje, a wykielkuje .. i tak wlasnie zrobili z Polska .. wiekszosc ludzi ktorzy pracowali w aparatach ucisku tj. sb oraz "dziennikarstwa" to wlasnie byli zydzi.. w pewnym momencie zydow znow wypedzona z ziem polskich, ale jednak duza czesc zostala, przechodzac na modle rosjan, bedac totalnie pokornym i oddanym ..

Tu się zgadzam w 99%. Ja nie piszę, że wszystkiemu winni są żydzi, ja tylko wskazuje, że biorą w tym czynny udział i ich działania są antypolskie.

Quote
tak po krotce... wiec dlaczego w naszym rzadzie maja nie zasiadac zydzi ? przeciez jestesmy z nimi zwiazani od zawsze na naszym terenie .. to ze maja podejscie takie jakie maja, jako narod - tyczy sie bezposrednio ich religii, oraz wiecznymi przesladowaniami jakim zostali poddawani - gdzie apogeum byla 2 wojna swiatowa - a to ze nia pasuja nam do pogladu naszej wlasnej kultury czyli pieniaczy i wiekszej masci nieudacznikow ktorzy nic nie umieja zrobic poza dobra rozroba, poglebia problem ..

Dlaczego mają nie zasiadać? Dlatego że jest to Rzeczpospolita Polska, a nie Żydowska. Dlatego, że dla większości z nich ich ojczyzną jest Izrael a nie Polska, i to w pierwszej kolejności będą bronić interesów Izraela i Żydów, a dopiero potem Polski i Polaków. Mamy wielu wybitnych ekonomistów/politologów/wszelkiej maści specjalistów, a promuje się Żydów.

Byli poddawani prześladowaniom. Przeszli Holocaust. A wiesz co robili po 45? Myślę, że odbijają sobie Holocaust z nawiązką, zachowują się jak rak na bliskim wschodzie, wrzucony przez Ligę Narodów, na ziemie, które od 2 tysiącleci nie były ich.

Quote
imo Polska jest pod za duzym wplywem rosyjskim ciagle, i dlatego nasz interes narodowy jest brano jako druzgorzedny i malo naglacy, w Polsce rzadzi korupcja i wieczne przekrety, gdzie wydzialow kontroli jest bardzo duzo .. niestety ludzie zyja chwila, a kultura narodowa prze ku tematowi " bling bling moar money me gosu ", wystarczy popatrzec na teledyski ktore zachlannie oglada mlode, wzrastajace pokolenie Polakow.. a teraz sobie przypomnijmy jakie byly wartosci gdy my ogladalismy wieczorynke ..
100% racji

Quote
problem jest ogolnie bardzo zlozony, i zwalanie tego na ZYDOW jest calkowicie dla mnie smieszne, oraz dowodzi bardzo malej inteligencji u ciebie dabi.. chyba obracasz sie w zlych kregach ktore piora ci mozg, i szukasz czegos lub kogos kto moglby stac sie celem twoich trosk i niepowodzen ..

ogolnie niskie loty dabi, ale przeciez jestes z lodzi, przestwietl czy ktorys z twoich dziadkow nie byl zydem, czy tez nie slyzyl w wermachcie .. albo nie .. bo co wtedy sie stanie, z twoja skolatana psychika ?
Gdzie zwalam to na żydów. Zwalam to personalnie na Rostkowskiego, że jako ekonomista niszczy polską gospodarkę. Zwalam to na Sikorskiego, że nie potrafi bronić interesów Polski. Rozumiesz? Nie obwiniam całego narodu za to, tylko wskazuje, że ludzie pochodzenia Żydowskiego zachowują się jak menty.
O Twojej inteligencji nie będę się rozpisywał, bo traktujesz moje krótkie posty jako wykładnie tego co myślę na ten temat, a chyba wiesz, że wiele prac magisterskich mogłoby na ten temat powstać, więc moje posty kompletnie nie wyczerpują tego tematu.
A co do mojego rodowodu panie wysokich lotów krawężniku, to nie będe się rozpisywał, ale uwierz mi, że są tam w prostej linii sami Polacy. ( ja znam swoje drzewo genealogiczne, a Ty? )

Quote
peace!
Nie pisz czegoś o czym nawet nie myślisz :)
« Last Edit: February 15, 2013, 12:59:14 pm by DaBlack »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Spam :)
« Reply #137 on: February 15, 2013, 15:29:15 pm »

Dabi jestes niesprawiedliwi. Żydzi (Wałęsa, Kaczyńscy i inni) obalili komunizm by mieli gdzie rządzić a tu sie Polacy wpychaja, ze oni tez chca. To troche nieladnie z naszej strony nie? Moglismy sobie sami, bez pomocy zydow wygnac rosjan a tak oni tez chca swoja dole. Gdyby nie zydzi bysmy dalej tkwili w prlu. wiadomo, my tu historycznie mamy prawo by byc kierownikiem, ale zostalismy de facto podbici i jestesmy w czyims kraju. ogolnie prawa dla mniejszosci to problem. arabusy np.
« Last Edit: February 15, 2013, 15:31:22 pm by Mr.Mag »
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Spam :)
« Reply #138 on: February 15, 2013, 16:27:08 pm »

Wystarczyło poczekać 2 lata i byśmy samoczynnie zrzucili jarzmo komunizmu. Od tak, jak się ZSSR rozpadł. Nie mielibyśmy wtedy Wałęsy i współpajaców.. :) Ale to nie ta bajka. W latach 90 bardzo prosto było uciec z pad parasola Rosjan z jednego powodu - golem na glinianych nogach, który miał wielkie uzbrojenie, ale nie miał pieniędzy na prowadzenie wojenek. Przykład Ukraina (choć i tu nie udało się pożegnać floty czarnomorskiej, ale to przez zmiane władzy z pomarańczowych na niebieskich). Żydzi ogólnie do niczego nie byli i nie są nam potrzebni. Poza tym jesteśmy w swoim kraju, mamy niepodległość od 89r. więc mamy prawo decydować kto nami rządzi. Niestety ludzie nie mają podstawowej wiedzy na kogo głosują, mamy system wyborczy partyjny a nie jednomandatowy, więc łatwo jest ukryć takiego żyda, prawda?

A co do mniejszości narodowych... oo kolejny długi temat :) W skrócie : My nie mamy jeszcze tego problemu co mają szczególnie Francuzi i Niemcy. Poza tym mówimy o mniejszościach, które łatwo asymilują się ze społeczeństwem, czy o mniejszościach na tyle różnych kulturowo, że nie zasymilują się przez xx pokoleń? Ta 1 mniejszość to zupełnie nie jest problem, wręcz powinniśmy zabiegać o to, żeby chcieli przyjechać do tego chorego kraju, bo wtedy jest więcej siły roboczej. Ta 2ga mniejszość to jest WIELKI problem. Brudasy/Arabusy/Ciapate ( tak wiem, pachnie to troche rasizmem, ale przykro mi) - ogólnie społeczeństwa o bardzo różnych podstawach kulturowych od naszej słowiańsko-chrześcijańskiej. Tych ludzi należy się wyzbywać z tego kraju, bo oni będą generować tylko problemy i rozczenia. Wiesz co się działo i się dzieje we Francji? Chyba wiesz. W większości są to ludzie o postawie czysto rozczeniowej (mnie się należy i chuj). Tyle, że nasze państwo i ten problem, który już się rodzi ma w dupie. Nic nie robi z cyganami, rumunami i innymi napływami do kraju, a wręcz ich zaprasza, nie zdając sobie sprawy z tego, że to za xx lat, będzie bardzo duży problem i nie wiadomo wtedy będzie co z nimi zrobić (a wtedy się już ich nie wyrzuci).
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Spam :)
« Reply #139 on: February 18, 2013, 13:11:00 pm »

Widzę, że niestety nikt nie podjął dyskusji :/ A tak dobrze się ona zapowiadała..
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Spam :)
« Reply #140 on: February 18, 2013, 13:19:33 pm »

ale kto mial czekac 2 lata? zydzi? po co mieli czekac?
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Spam :)
« Reply #141 on: February 20, 2013, 14:37:13 pm »

My Polacy. Nie byłoby wtedy w naszej historii durnego elektryka i patosu bandyckiej Solidarności. No ale Polacy muszą wyważać otwarte już drzwi, zamiast zwyczajnie poczekać. Historii się nie zmieni, więc nasze przemyślenia można włożyć między bajki.

A tak z ostatniej chwili : naczelny Żyd polskiej polityki został vicepremierem. Żyd, który wprowadza nam bandyckie zmiany fiskalne/podatkowe, aby utrzymać przerośniętą do granic możliwości administrację publiczną. Jest to jawna kpina z Polaków/wyborców.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Spam :)
« Reply #142 on: March 15, 2013, 18:44:49 pm »

Dzień dobry.
Logged
Pages: 1 ... 8 9 [10]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.133 seconds with 18 queries.