• March 28, 2024, 16:57:36 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4 ... 32

Author Topic: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy  (Read 154077 times)

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #15 on: February 09, 2014, 09:13:55 am »

Quote
Czarodziejki ograniczają się do snipowania wrogiej drużyny, nie grają agresywnie, a raczej asekuracyjnie. Ja byłem przez niektórych oskarżany o autoaim robiąc przeciętny chainlock samym teleportem w wyniku czego nie schodziłem im praktycznie z głowy, co nie jest tak naprawdę niczym szczególnym, gdyż wymaga jedynie przewidzenia tego kiedy przeciwnik zacznie uciekać.
Nie wiem z kim grałeś ale po przeczytaniu tego dalej nie czytałem


troche agresywnego pclowego grania z teleportem

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #16 on: February 10, 2014, 17:59:38 pm »

Żeby w 2014 jeszcze rozkminiać o Diablo 2 to albo trzeba być debilem, albo debilem-trollem.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #17 on: February 10, 2014, 19:56:55 pm »

ej ej, niektorzy lubia zyc przeszloscia
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #18 on: February 11, 2014, 14:03:56 pm »

Quote
Czarodziejki ograniczają się do snipowania wrogiej drużyny, nie grają agresywnie, a raczej asekuracyjnie. Ja byłem przez niektórych oskarżany o autoaim robiąc przeciętny chainlock samym teleportem w wyniku czego nie schodziłem im praktycznie z głowy, co nie jest tak naprawdę niczym szczególnym, gdyż wymaga jedynie przewidzenia tego kiedy przeciwnik zacznie uciekać.
Nie wiem z kim grałeś ale po przeczytaniu tego dalej nie czytałem


troche agresywnego pclowego grania z teleportem
Jeden e-sportowiec, w dodatku nagrywający liczne filmiki na youtube o dość słabym poziomie i z reguły z powycinanymi deadami kupował przedmioty za właśnie prawdziwy nominał. Jednocześnie udowadnia on, że ekwipunek mistrza nie czyni.
to chyba o Pana chodzi ;+)
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

incubator

  • Imp
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #19 on: February 11, 2014, 16:19:01 pm »

Witam, witam!

Chciałbym jako tako odnieść się co do tematu dyskusji poruszonego przez autora.
Otóż, denerwuje mnie okropnie mentalność polaków, która jest tutaj ukazana w doskonały sposób - ktoś skrytykował tradycyjny, polski styl gry PCL i automatycznie jest linczowany. Odnosząc się do (nie tylko według mnie) lepszego stylu GM dającego ludziom większą swobodę, co za tym idzie większą frajdę i znacznie większą możliwość rozwijania swoich skilli, stwierdzam, że chociażby pod tym względem GM>PCL. Zbytnio ograniczona roślina, z brakiem dostępu do światła jest niedorozwinięta, podobnie dzieje się z graczami PCL ;) Podsumowując tę myśl, sformułuję pierwszy argument: gracze PCL są zbyt ograniczani regułami, przez co nie mogą się w pełni rozwinąć.

Przechodząc do kolejnej części mojej wypowiedzi, wspomnę najbardziej irytującą rzecz w Diablo II(i nie tylko, w życiu codziennym i innych grach również) - wszechobecność wannabe polaków(nie generalizując oczywiście). Gracze PCL prezentują zwyczajnie niski, defiący styl gry. W dodatku, kiedy prezentujesz wyższe umiętności niż oni, pokonujesz ich, to automatycznie formują się w grupę, zakrywają płaszczem ignorancji i wyzywają cię od hackerów itp, podczas gdy cały światek d2 z innych krajów zwyczajnie śmieje się z nich.
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #20 on: February 11, 2014, 16:32:16 pm »

PCL jeszcze istnieje?  :o
Logged

incubator

  • Imp
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #21 on: February 11, 2014, 17:41:35 pm »

Niby istnieje, ale na światowej scenie nie liczy się ani trochę z powodu niskiego poziomu prezentowanego przez graczy pcl ;)

edit: i nie wróci z powodu ich ignorancji i upartosci
« Last Edit: February 11, 2014, 17:47:22 pm by incubator »
Logged

Muzyka

  • D3CL Sponsor
  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 357
  • DH Player (Muzyka#2656)
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #22 on: February 11, 2014, 17:58:22 pm »

PCL jeszcze istnieje?  :o

Na jamie mroku grają PCL , jest troszeczkę ludzi. Turniej był ostatnio 2v2 to 10 teamów się zapisało na te czasy to spoczko ;p
« Last Edit: February 11, 2014, 18:03:59 pm by Muzyka »
Logged
"Invincibility lies in the defence;
the possibility of victory in the attack."
-Sun Tzu

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #23 on: February 11, 2014, 18:26:48 pm »

LUDZIE O JAKIM PCL WY MOWICIE ? PRZECIEZ JUZ NIKT NIE GRA W DIABLO ROTFLOLOLOLOLOL

jak polacy reprezentowali poziom wysoki to wy jeszcze w diablo nie graliscie trololol
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #24 on: February 11, 2014, 18:43:48 pm »

podaj jakas ksywke z tych graczy pcl, o ktorych mowisz.
Logged

incubator

  • Imp
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #25 on: February 11, 2014, 22:25:17 pm »

W d2 na nld na gm zasadach gra cholernie dużo osób, są to znaczące osoby grające od dawien dawna i nie zamierzają rezygnować, więc mówiąc że d2 umarło mylicie się troszkę bardzo, bo żyje i ma się znakomicie. No, może oprócz PCL, które się nie liczy, bo jest dla podludzi XD
Logged

Zurek

  • Imp
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #26 on: February 11, 2014, 22:55:26 pm »

Quote
W d2 na nld na gm zasadach gra cholernie dużo osób, są to znaczące osoby grające od dawien dawna i nie zamierzają rezygnować, więc mówiąc że d2 umarło mylicie się troszkę bardzo, bo żyje i ma się znakomicie. No, może oprócz PCL, które się nie liczy, bo jest dla podludzi XD
Bo umarło. Skąd wyście się urwali? ;DD Pojęcia nie macie o gm, a pierdolicie jakieś smuty.
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #27 on: February 11, 2014, 23:09:31 pm »

LUDZIE O JAKIM PCL WY MOWICIE ? PRZECIEZ JUZ NIKT NIE GRA W DIABLO ROTFLOLOLOLOLOL

jak polacy reprezentowali poziom wysoki to wy jeszcze w diablo nie graliscie trololol
Czemu piszesz w liczbie mnogiej?
posts 1538" - wyjdz na dwor
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #28 on: February 11, 2014, 23:09:59 pm »

Quote
W d2 na nld na gm zasadach gra cholernie dużo osób, są to znaczące osoby grające od dawien dawna i nie zamierzają rezygnować, więc mówiąc że d2 umarło mylicie się troszkę bardzo, bo żyje i ma się znakomicie. No, może oprócz PCL, które się nie liczy, bo jest dla podludzi XD
Bo umarło. Skąd wyście się urwali? ;DD Pojęcia nie macie o gm, a pierdolicie jakieś smuty.
Może Ty się pochwalisz swoimi osiągnięciami w diablo 2 Gm a nie podgryzasz nogawki.
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Zurek

  • Imp
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #29 on: February 11, 2014, 23:42:01 pm »

Quote
W d2 na nld na gm zasadach gra cholernie dużo osób, są to znaczące osoby grające od dawien dawna i nie zamierzają rezygnować, więc mówiąc że d2 umarło mylicie się troszkę bardzo, bo żyje i ma się znakomicie. No, może oprócz PCL, które się nie liczy, bo jest dla podludzi XD
Bo umarło. Skąd wyście się urwali? ;DD Pojęcia nie macie o gm, a pierdolicie jakieś smuty.
Może Ty się pochwalisz swoimi osiągnięciami w diablo 2 Gm a nie podgryzasz nogawki.
No własnie problem w tym, że mam drobne osiągnięcia i znam tam troche ludzi, dlatego bawią mnie herezje głoszone przez tych panów =[
« Last Edit: February 11, 2014, 23:58:14 pm by Zurek »
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 32
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.114 seconds with 18 queries.