• April 29, 2024, 08:38:42 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32

Author Topic: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy  (Read 155744 times)

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #255 on: July 27, 2014, 19:06:27 pm »

Mnich gówno grałeś gówno widziałeś, Pro monku za $, dobrze pamietam jak russowi pozyczales itemy bo wcześniej dostawal sromotny wpierdziel w lidze, wystarczy spojrzec na profil, to mu pożyczałeś itemy, ja wtedy zaczynałem przygodę wiec mi tu nie wypaczaj takich punktów gdzie Ty lądowałeś $ i pożyczałeś eq russowi na Turnieje ,a teraz wszedł RoS to stoisz w miejscu bo nie ma ah i ból dupy ze nie kupisz sobie ekwipunku ;)
Co do organizacji to pozostawię bez komentarza, bo organizowałeś jedynie turnieje "klanowe" gdzie zapisywało się 6 osob a nie,  16, w których Draco z Klanu AZM was pocisnął do 0 ;), próbowałeś w diablo 2 "turniej" zrobic gdzie rozsylales spam z konta gg, ale cos Ci nie pyklo ;)

Tja mów mi more leszczu z xx nickami to ty u zorga tankowales iqq jak pojebaniec + inne bukiety, na ligach nie OSIAGNALES  NIC,  chciales dostac sie do mojego klanu no cóz zjebów  nie przyjmujemy i miales pecha. Turniej robilem w d2  i zapisalo sie 10 teamow i mi pyklo wiec zamknij dziub zerowcu.  Nie zniżę sie do twojego poziomu i nie bede dawal linkow do tego co i gdzie ugralem czy jakie lokaty mialem kazdy kto chce to widzi PROSTE.

Itemy dawalem rusowi jak to w klanie i nie tylko jemu i tyral cie jak kota xd

Wyslij mi linki w pdfie gdzie masz potwierdzone ze kupowalem jakikolwiek gold, mi sie wydaje ze to u Ciebie bylo cos zasilane ;)
Wygrywales bo miales najlepszy ekwipunek w tych czasach , zagrajmy teraz gdzie sie tyra w grze za eq a nie w realu wtedy inaczej porozmawiamy
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #256 on: July 27, 2014, 19:07:44 pm »

russ nie grał. a jak grał nic nie osiągnął.

Proponuje okulary zarzucic i spojrzec sezon nr 2  d3cl  twoja lokata vs jego elou.
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #257 on: July 27, 2014, 19:09:27 pm »

russ nie grał. a jak grał nic nie osiągnął.

Proponuje okulary zarzucic i spojrzec sezon nr 2  d3cl  twoja lokata vs jego elou.

ale z Ciebie perfidny oszust.

Russ zajął wtedy 3 miejsce, tylko tak się składa, że on nie grał - tylko grał Ryba na jego końce cwaniaku.

A po drugie arcon sam jak w moim turnieju zająłeś trzecie miejsce sam mówiłeś, że kupiłes 4kkk golda i wydałeś na itemy, sam wąż do wd kosztowałe ciebie 2kkk, więc i pewnie więcej kupiłeś
« Last Edit: July 27, 2014, 19:12:20 pm by KatMPB »
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #258 on: July 27, 2014, 19:09:51 pm »

Kto we łzach sieje zac będzie w radości pizdro Endriu Gołota ;-)
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #259 on: July 27, 2014, 19:11:24 pm »

russ nie grał. a jak grał nic nie osiągnął.

Proponuje okulary zarzucic i spojrzec sezon nr 2  d3cl  twoja lokata vs jego elou.

Hehe a ja widze pozycje 61 na 68 uczestników :DDD
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #260 on: July 27, 2014, 19:13:42 pm »

russ nie grał. a jak grał nic nie osiągnął.

Proponuje okulary zarzucic i spojrzec sezon nr 2  d3cl  twoja lokata vs jego elou.

ale z Ciebie perfidny oszust.

Russ zajął wtedy 3 miejsce, tylko tak się składa, że on nie grał - tylko grał Ryba na jego końce cwaniaku.

A po drugie arcon sam jak w moim turnieju zająłeś trzecie miejsce sam mówiłeś, że kupiłes 4kkk golda i wydałeś na itemy, sam wąż do wd kosztowałe ciebie 2kkk, więc i pewnie więcej kupiłeś

Ryba na Rusie? no ja pierdole to jakas paranoja xdd
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #261 on: July 27, 2014, 19:14:50 pm »

Mnich gówno grałeś gówno widziałeś, Pro monku za $, dobrze pamietam jak russowi pozyczales itemy bo wcześniej dostawal sromotny wpierdziel w lidze, wystarczy spojrzec na profil, to mu pożyczałeś itemy, ja wtedy zaczynałem przygodę wiec mi tu nie wypaczaj takich punktów gdzie Ty lądowałeś $ i pożyczałeś eq russowi na Turnieje ,a teraz wszedł RoS to stoisz w miejscu bo nie ma ah i ból dupy ze nie kupisz sobie ekwipunku ;)
Co do organizacji to pozostawię bez komentarza, bo organizowałeś jedynie turnieje "klanowe" gdzie zapisywało się 6 osob a nie,  16, w których Draco z Klanu AZM was pocisnął do 0 ;), próbowałeś w diablo 2 "turniej" zrobic gdzie rozsylales spam z konta gg, ale cos Ci nie pyklo ;)

Tja mów mi more leszczu z xx nickami to ty u zorga tankowales iqq jak pojebaniec + inne bukiety, na ligach nie OSIAGNALES  NIC,  chciales dostac sie do mojego klanu no cóz zjebów  nie przyjmujemy i miales pecha. Turniej robilem w d2  i zapisalo sie 10 teamow i mi pyklo wiec zamknij dziub zerowcu.  Nie zniżę sie do twojego poziomu i nie bede dawal linkow do tego co i gdzie ugralem czy jakie lokaty mialem kazdy kto chce to widzi PROSTE.

Itemy dawalem rusowi jak to w klanie i nie tylko jemu i tyral cie jak kota xd

Wyslij mi linki w pdfie gdzie masz potwierdzone ze kupowalem jakikolwiek gold, mi sie wydaje ze to u Ciebie bylo cos zasilane ;)
Wygrywales bo miales najlepszy ekwipunek w tych czasach , zagrajmy teraz gdzie sie tyra w grze za eq a nie w realu wtedy inaczej porozmawiamy
Tja dobrze napisales tobie sie WYDAJE a ja wiem ze tankowales zloto u zorga udowadniac tobie po chuj jak tobie mowic mozna ze jest czarne a ty powiesz ze biale , ty juz ruskowi flaszke wysylales za przegrana 0;5 czy tam 1;5 nic z tego nie bylo . Ja tobie tymbardziej nie musze nic udowadniac wyniki sa dostepne dostawales w pipe ze mna za kazdym razem wiec daj se siana, jak chciales dojsc do mojego klanu lizales dupe a teraz cio slodka zemsta ;d
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #262 on: July 27, 2014, 19:15:01 pm »

Post #248 zagadka przypominam nagroda 450 fg.

Podpowiedź, ta osoba postowała/postuje w tym topic ;_)
Jeśli ktoś zgadnie opisze jego randomowo historje wraz ze sreenami gdzie się pierwszy raz pojawił i wkońcu przejrzycid na oczy co to za losowiec ;-)
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #263 on: July 27, 2014, 19:17:47 pm »

a z resztą was świat kręci się wokół diablo 3 i EU.

Mój wokół Path Of Exile, World Of tanks, Hearthstone i Diablo 3 i World.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #264 on: July 27, 2014, 19:19:10 pm »

wciaz nie odpisales Fenowi ile dales za konto world of tanks, a on wciaz czeka!
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #265 on: July 27, 2014, 19:20:55 pm »

Mnich gówno grałeś gówno widziałeś, Pro monku za $, dobrze pamietam jak russowi pozyczales itemy bo wcześniej dostawal sromotny wpierdziel w lidze, wystarczy spojrzec na profil, to mu pożyczałeś itemy, ja wtedy zaczynałem przygodę wiec mi tu nie wypaczaj takich punktów gdzie Ty lądowałeś $ i pożyczałeś eq russowi na Turnieje ,a teraz wszedł RoS to stoisz w miejscu bo nie ma ah i ból dupy ze nie kupisz sobie ekwipunku ;)
Co do organizacji to pozostawię bez komentarza, bo organizowałeś jedynie turnieje "klanowe" gdzie zapisywało się 6 osob a nie,  16, w których Draco z Klanu AZM was pocisnął do 0 ;), próbowałeś w diablo 2 "turniej" zrobic gdzie rozsylales spam z konta gg, ale cos Ci nie pyklo ;)

Tja mów mi more leszczu z xx nickami to ty u zorga tankowales iqq jak pojebaniec + inne bukiety, na ligach nie OSIAGNALES  NIC,  chciales dostac sie do mojego klanu no cóz zjebów  nie przyjmujemy i miales pecha. Turniej robilem w d2  i zapisalo sie 10 teamow i mi pyklo wiec zamknij dziub zerowcu.  Nie zniżę sie do twojego poziomu i nie bede dawal linkow do tego co i gdzie ugralem czy jakie lokaty mialem kazdy kto chce to widzi PROSTE.

Itemy dawalem rusowi jak to w klanie i nie tylko jemu i tyral cie jak kota xd

Wyslij mi linki w pdfie gdzie masz potwierdzone ze kupowalem jakikolwiek gold, mi sie wydaje ze to u Ciebie bylo cos zasilane ;)
Wygrywales bo miales najlepszy ekwipunek w tych czasach , zagrajmy teraz gdzie sie tyra w grze za eq a nie w realu wtedy inaczej porozmawiamy
Tja dobrze napisales tobie sie WYDAJE a ja wiem ze tankowales zloto u zorga udowadniac tobie po chuj jak tobie mowic mozna ze jest czarne a ty powiesz ze biale , ty juz ruskowi flaszke wysylales za przegrana 0;5 czy tam 1;5 nic z tego nie bylo . Ja tobie tymbardziej nie musze nic udowadniac wyniki sa dostepne dostawales w pipe ze mna za kazdym razem wiec daj se siana, jak chciales dojsc do mojego klanu lizales dupe a teraz cio slodka zemsta ;d

Żeby go bez podstawnie nie szkalować u tego "zorga co kupował" mamy jakieś kontakty ? Wyjaśmy czy kupował czyteż nie bo w prawde wierze a tu jej nie widać , ktoś kłamie i do prawdy dążmy ;-)
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #266 on: July 27, 2014, 19:21:59 pm »

Najlepiej napisz do Zorga ;d
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #267 on: July 27, 2014, 19:23:15 pm »

albo do Muzyki. on ma wszystkie kwity ;]
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #268 on: July 27, 2014, 19:23:40 pm »

albo do Muzyki. on ma wszystkie kwity ;]
o to to to wlasnie d
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: PCL - zmarnowany potencjał polskich graczy
« Reply #269 on: July 27, 2014, 19:24:47 pm »

wciaz nie odpisales Fenowi ile dales za konto world of tanks, a on wciaz czeka!

Cze bratku magu mój ,kiedy procenty schodzą , bo chcem mieć czyste konto i z moim wrogiem bibukiem pogodzić siem chodz wyciagnał pierwszy kosem
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.151 seconds with 18 queries.