Duelling & Diablo 3 > Tournament information

[EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up

<< < (9/9)

ZelgO-AZM-:

--- Quote from: Damx on February 13, 2014, 17:31:09 pm ---a) najlatwiejszy i na ktory trzeba poswiecic w sumie najmniej zaangazowania to po prostu zrobic klan
b) kupic gold - najszybszy i najlatwiejszy sposob

--- End quote ---
To który w końcu jest najlatwiejszy?
Nie wiem jak jest w innych grach ale w D3 punkt A raczej nie ma racji bytu

Mr.Mag:
tez tak mysle. zdecydowanie najlepiej wydac kase

Damx:

--- Quote from: ZelgO-AZM- on February 13, 2014, 17:47:31 pm ---
--- Quote from: Damx on February 13, 2014, 17:31:09 pm ---a) najlatwiejszy i na ktory trzeba poswiecic w sumie najmniej zaangazowania to po prostu zrobic klan
b) kupic gold - najszybszy i najlatwiejszy sposob

--- End quote ---
To który w końcu jest najlatwiejszy?
Nie wiem jak jest w innych grach ale w D3 punkt A raczej nie ma racji bytu

--- End quote ---

ten ktory ma caly sens wypowiedzi
wszystko sie da zrobic we wszystkich grach, w jednych troche ciezej w innych o wiele latwiej ..

PONTIFEX:
Powiedzialbym ze "Żal dupe ściska" Dla ścisłosci nie mówie do ciebie Zelg ,dlatego że aby pokazac się na scenie pvp w d3 ktos uzywa najbardziej lamerskiego stylu gry jakim jest tankowanie iqq/item w sklepach internetowych dla scislosci dodam iz mowie o sklepie znajdujacego sie u Zorga o nazwie "d3elite" u ktorego zapoatruje sie twoich dwóch klanowiczów Arcon oraz Pontifex ( pogratulowac chyba jeden z lepszych agentow kilka stowek na miesiac dobry wynik ) jest poprostu jak dla mnie i z tego co slysze wiekoszosci ludzi jedynym żenującym sposobem aby zainstniec na scenie d3 poprzez te osoby.

Sponsorowanie nagród w turniejach z kupionych za swoj hajs sztabek diablowego zlota tez jest imo "dobrym biznesem" aby sie pokazac w swiecie d3.
[/quote]

Kazdy mowi to, czym sam zyje. Dziekuje

Mnich:
......

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version