• April 16, 2024, 09:50:28 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2

Author Topic: Polecam ten klan  (Read 11443 times)

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Polecam ten klan
« on: April 24, 2014, 02:07:29 am »

Gdybym nie był już zrzeszony prawdopodonie wstąpiłbym do tego klanu:
http://azmklan.org/schowek/police.jpg
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Polecam ten klan
« Reply #1 on: April 24, 2014, 07:39:11 am »

Damx zaraz zglosi jako abuse ;p
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Polecam ten klan
« Reply #2 on: April 24, 2014, 09:26:54 am »

sam bym zgłosił ale oczywiście nie można przeglądać klanu będąc w jednym z nich ;d
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Polecam ten klan
« Reply #3 on: April 24, 2014, 14:00:34 pm »

so mature
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Polecam ten klan
« Reply #4 on: April 24, 2014, 19:28:19 pm »

Gdybym nie był już zrzeszony prawdopodonie wstąpiłbym do tego klanu:
http://azmklan.org/schowek/police.jpg

nosisz w sercu chwdp ziomus ?
Logged

Szola_

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Polecam ten klan
« Reply #5 on: April 25, 2014, 01:42:22 am »

gdzie jest  bibuk
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Polecam ten klan
« Reply #6 on: April 27, 2014, 17:09:59 pm »

Gdybym nie był już zrzeszony prawdopodonie wstąpiłbym do tego klanu:
http://azmklan.org/schowek/police.jpg

nosisz w sercu chwdp ziomus ?

Aż tak to nie, ale też sobie wyobrażam że zamiast demonów tak naprawde bije policje szczególnie kiedy bije niebieskich czempionów. Motywuje mnie to do lepszej farmy
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Polecam ten klan
« Reply #7 on: April 28, 2014, 07:12:09 am »

dobry specjalista od glowy by ci sie przydal zatem
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Polecam ten klan
« Reply #8 on: April 28, 2014, 11:18:58 am »

Staram się wyczuć u Zelgo ironię, ale za cholere mi to nie wychodzi.. Osobiście uważam, że każdy kto jakoś specjalnie bardzo nienawidzi Policji to po prostu jest idiota. Gdyby nie oni to twój sąsiad mógł przyjść w nocy, wbić Ci nóż, zgwałcić twoją żone i przywłaszczyć sobie mieszkanie itp. aż ktoś inny nie zrobiłby mu tego samego.
Chyba że tym sąsiadem chcielibyście być wy, którzy nie nawidzicie Policji i wymiaru sprawiedliwości :) tak też można.
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Polecam ten klan
« Reply #9 on: April 28, 2014, 15:44:45 pm »

Staram się wyczuć u Zelgo ironię, ale za cholere mi to nie wychodzi..

i dobrze wyczuwasz bo tu nie ma żadnej ironi :)

Osobiście uważam, że każdy kto jakoś specjalnie bardzo nienawidzi Policji to po prostu jest idiota. Gdyby nie oni to twój sąsiad mógł przyjść w nocy, wbić Ci nóż, zgwałcić twoją żone i przywłaszczyć sobie mieszkanie itp. aż ktoś inny nie zrobiłby mu tego samego.
Chyba że tym sąsiadem chcielibyście być wy, którzy nie nawidzicie Policji i wymiaru sprawiedliwości :) tak też można.

Przestań opowiadać śmieszne historie, policja w takiej formie jaka jest dzisiaj istnieje od kilkudziesięciu lat włączając w to okres kiedy działała milicja i jakoś przez 1000+ lat istnienia Polski ludzie radzili sobie z "sąsiadami gwałcicielami i mordercami"

dobry specjalista od glowy by ci sie przydal zatem

Specjalista od głowy to potrzebny jest temu kto dobrowolnie wstępuje do policji i to dosłownie :D Tylko problem w tym że czym wiekszy psychopata z sadystycznymi skłonnościami tym bardziej się nadaje na policjanta

Mój najlepszy kumpel z osiedla szósty rok procesuje się z policją gdy za małolata był przez kilka godzin katowany na komendzie. Gdy znajomy zawiózł go do szpitala lekarz stwierdził że gdyby godzine lub dwie później trafił do szpitala mógłby nie przeżyć. Rozumiem że wówczas nastolatek był takim zagrożeniem dla społeczeństwa że trzeba było go skatować.
O owych policjantach dawno zaginął słuch, pewnie od dawna siedzą sobie na ciepłej policyjnej emeryturce.

Nie wspominając o procederze jaki odbywa się na sławetnej ulicy Kolskiej, torturowanie ludzi poprzez wiązanie ich w pasy bezpieczeństwa, wstrzykiwanie im siłą różnych środków uspokajających, polewanie substancją która powoduje kilkugodzinne nie do wytrzymania swędzenie skóry a na koniec wypuszczanie w najlepszym przypadku rano oczywiście z pustą zawartością portfela.
Pobyt na Wilczej = wpierdol
Wymuszanie zeznań poprzez zamykanie człowieka w ciemnym pomieszczeniu a nastepnie katowanie go przez kilku policjantów tak aby przypadkiem ofiara nie mogła jednoznacznie wskazać przez kogo była bita
Podkładanie małolatom prochów tylko po to żeby dostać premie
Są doskonale wyszkoleni w metodach bicia ludzi w taki sposób żeby nie zostawiać widocznych śladów nawet gestapo nie działało w taki wyrafinowany sposób :P

Wszystkie przykłady które podałem nie są historyjką wyczytaną z jakiegoś antypolicyjnego artykułu w internecie tylko przeżyciami znajomych tylko z najbliższego otoczenia lub własnych doświadczeń
Po czym rzecznik policji szanowny pan Sokołowski stwierdza że przypadków wykroczeń policjantów jest kilkanaście w roku na skale krajową :D

Nie wiem jakich argumentów użyjecie to nikt mi nie wmówi że tak postępują ludzie zdrowi psychicznie
Nie wiem jak jest w innych miasta, ale w Warszawie w wiekości przypadków do policji idą ludzie ze wsi bez szkoły z kompleksem niższości głownie spowodowanym ich pochodzeniem, którzy koniecznie chcą pokazać swoją wyższość nad innymi poprzez użycie przemocy bo tylko w taki sposób mogą udowodnić swoją wyższość, czują się wtedy kimś ważnym i dowartościowanym.

Oczywiście nie można wszystkich policjantów wsadzać do jednego koszyka jeden jest krawężnikiem, inny siedzi za biurkiem w papierach, a jeszcze innego biorą do oddziału prewencji gdzie mu piorą mózg i uczą bezwzględności

A teraz odziwo kompletnie nie moge sobie przypomnieć żadnej historii czy to znajomych czy w rodzinie w której komuś  policja okazała się przydatna.
Raz mi ukradli rower sprzed pracy niedziela, środek dnia, dzielnica Ochota 15 minut drogi z buta od centrum Warszawy. przyjezdza policja po kilku minutach jeden spaślak chyba ze 150 kilo z pączkiem a druga siusiara. Na wstępie pociesza mnie słowami że szansa na odnalezienie mojego roweru jest jedna na milion i  proponuje mi żebym pojechał na komisariat zgłosić kradzież. Jak już tam pojechałem to kazali mi przyjechać następnego dnia bo nie było dyżurnego :D mimo to czekam z 2 godziny aż się pojawi. Łaskawie spisał moje zeznania spisując jakieś kompletnie nieistotne informacje. Po kilku tygodniach przysłali pismo że sprawa została umorzona i to cała pomoc z ich strony dziekuje.

Niech mi teraz ktoś wyjaśni jak to jest że wystarczy otworzyć piwo w nocy w ciemnym zaułku nie zdąży się wziąć łyka a już niewiadomo skąd wyskakują policjanci z niemal gotowym mandatem do podpisania, a złapanie złodziei rowerów w biały dzien w środku najbardziej policyjnego miasta w Polsce gdzie kamery są na każdym kroku, jest szansą jedną na milion?
Dla mnie to jest jeden wielki żart.
« Last Edit: April 28, 2014, 16:08:20 pm by ZelgO-AZM- »
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Polecam ten klan
« Reply #10 on: April 28, 2014, 16:17:20 pm »

Śmieszne, bo wszystkie te niby historie które wymieniłeś też słyszałem. Różnica jest taka, że raczej nie mamy wspólnych znajomych. Przypadek? A może po prostu powielane przez lata brednie? W sumie mi to ryba. Jak w każdym zawodzie, można spotkać normalnych ludzi, oraz takich którzy mają odchyły. Jednak żyje już trochę lat na tym świecie, ba też jestem z Ochoty, i nigdy, ale to nigdy nie miałem złych wspomnień związanych z policją. W sumie widać, że Twój tok rozumowania jest ułomny, jeśli dziwisz się, że dostajesz mandat za picie w miejscu publicznym. Policja wykonuje swój obowiązek. To, że mamy takie ustawodawstwo to druga sprawa. Tak czy siak, te wszystkie zatrzymania, podrzucanie prochów, bicie na komendzie i tak dalej, to bardzo dobre teksty, szczególnie wykorzystywane przez cwaniaczków, osoby łamiące prawo, lub inne elementy. Nikt z normalnych moich znajomych też nigdy nie miał takich doznań. Za to Ci co byli na bakier z prawem, często opowiadali takie historie. Nawet jeśli policja przekroczyła wobec nich uprawnienia, to mam to głęboko w dupie, bo gdyby nie łamali prawa i normalnie się zachowywali to nie byłoby problemu. Pamiętam nawet Mistrzostwa Polski w Diablo 2 na placu MDM, gdzie najebany LUC pił na zewnątrz kawiarenki. Podjechała lodówa, wzięli go do środka, spisali, a po naszych prośbach wypuścili bez problemu. W końcu to tacy wandale, że nawet go nie pobili. Kurwa jak to możliwe? Przecież już dawno Lucek powinien być na kolskiej z prochami pod pachą, bity, torturowany i okradany z pieniędzy.

Czasem jak widzę lub słyszę ten bełkot to aż się kurwa śmiać chce. Policja jest taka zła! Zakuła nas i rozpędziła, jak napierdalaliśmy się z innymi kibicami w centrum miasta! - My biedni pseudokibice.

Pewnie też takie historie słyszałeś? A może o tym, jak to policja prowokuje na meczach i w ogóle przejebane, bo oni mogą wszystko a my nic.


A i taka dobra rada, jebnij się w tą tępą głowę na drugi raz, zanim wypiszesz te "szystkie przykłady które podałem nie są historyjką wyczytaną z jakiegoś antypolicyjnego artykułu w internecie tylko przeżyciami znajomych tylko z najbliższego otoczenia lub własnych doświadczeń". xDDDDD co za kurwa parch.
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Polecam ten klan
« Reply #11 on: April 28, 2014, 16:26:59 pm »

Śmieszne, bo wszystkie te niby historie które wymieniłeś też słyszałem. Różnica jest taka, że raczej nie mamy wspólnych znajomych. Przypadek?

Może wniosek taki z tego że łamanie prawa przez policje jest nagminne ?
Co do reszty wypowiedzi się nie wypowiadam bo to jakiś bęłkot pewnie typa który poczuł sie urażony bo ma kogoś w rodzinie lub znajomych w policji albo co gorsza sam nim jest
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Polecam ten klan
« Reply #12 on: April 28, 2014, 16:38:47 pm »

Tutaj niestety źle celujesz, ponieważ ani ja ani nikt z mojego najbliższego otoczenia, nie pracuje w policji. Kolska, Wilcza, pobicia, wymuszanie, podkładanie towaru, etc. Ile razy to słyszałem. Zawsze podobna historia. Przecież te teksty są tak stare jak "twoja stara". Różnica jest tylko taka, że ja słyszałem o nich jakieś 10+ lat temu. Widzę, że nic się nie zmienia. "Młodzi buntownicy" cały czas dzielą się tymi samymi historiami.
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Polecam ten klan
« Reply #13 on: April 28, 2014, 17:04:35 pm »

heh nie wiem do czego dążysz swoim wpisem
Jak sam piszesz skoro przez xx lat do dziś dochodzi do podobnych sytuacji to jest to najlepszy dowód na to jak policja w Polsce jest patologiczna i niereformowalna :D
« Last Edit: April 28, 2014, 17:06:18 pm by ZelgO-AZM- »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Polecam ten klan
« Reply #14 on: April 29, 2014, 11:54:58 am »

jesli chcesz wylac morze lez, lub sprowokowac to wlasnie moze lez, to - albo masz bardzo malo lat, albo - nie dorosles do swych lat ...

co do rowerow, idzie sezon - sam moze znajdziesz na bazarze jeszcze swoj .. tylko juz nie pamietam gdzie najczesciej byly spotykane rowery z ochoty ..
Logged
Pages: [1] 2
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.109 seconds with 19 queries.