• April 26, 2024, 02:50:00 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6

Author Topic: Turniej DeathMatch - zasady i wstepne zapisy  (Read 39187 times)

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #45 on: July 16, 2014, 10:09:16 am »

Spoko :) Sam patche imo wyjdzie najwcześniej pod koniec sierpnia. Turniej będę śledził, ciekawe czy moje przypuszczenia się sprawdzą.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #46 on: July 16, 2014, 10:16:20 am »

do konca tygodnia ustale finalne zasady. szkoda, ze Zelg sie nie wypowiada.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #47 on: July 16, 2014, 19:28:57 pm »

Sezony będą grać tylko boty, streamerzy i forumowi gracze (battle.net) ;] jak rozmawiamy na battle.net w graczami, klanami (już wypytane 25 największych klanów polskich) to mało kto jest zainteresowany. Na forach amerykańskich się nawet nie dopytują o te sezony.. przecież one nikogo nie obchodzą ;]
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #48 on: July 16, 2014, 20:56:14 pm »

Kiedy będą zapisy?

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #49 on: July 16, 2014, 20:57:27 pm »

Zelgu ma chyba jakąś summer break :]
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #50 on: July 16, 2014, 22:30:47 pm »

Od poniedzialku
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #51 on: July 18, 2014, 08:55:15 am »

Draco czy uwazasz, ze ban tych amuletow i wszystkich dotow (u wszystkich postaci) to dobry pomysl? Nie chce by doszlo do sytuajci, ze walki trwaja w nieskonczonosc, chociaz na ffa to chyba nie bedzie mialo miejsca. No i wazna sprawa - czy to nie spowoduje, ze niektorzy sie obraza, ze oni tak to nie graj? ;) Niestety obecna mentalnosc to troche takie - nie wygram raczej, wiec nie gram. Ciekawe czemu w D2 tak nie mysleli :/ Nigdy mi sie te doty nie podobalo i jak jest szansa je zablokowac to jestem za. Poison w D2 byl zablokowany na samym poczatku a w D3 jakos ciezko idzie.

tylko jak te zmiany wplyna na reduced cooldown i prawie niesmiertelnosc? trzeba bedzie sie niezle wstrzelic z atakiem w okienko.
« Last Edit: July 18, 2014, 09:00:34 am by Mr.Mag »
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #52 on: July 18, 2014, 14:10:54 pm »

Ja jestem za zbanowaniem wszelkich dot - zwłaszcz  u szamana. Wraz z tym zbanowanie amuletów i perm ban na wszelkie d3cl turnieje za złamanie zasad, bez ostrzeżenia.. w przeciwnym razie co mi zalezy.. założe amulet i najwyżej sciągnę gdy mnie złapią ;]
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #53 on: July 18, 2014, 18:29:40 pm »

Ja jestem za zbanowaniem wszelkich dot - zwłaszcz  u szamana. Wraz z tym zbanowanie amuletów i perm ban na wszelkie d3cl turnieje za złamanie zasad, bez ostrzeżenia.. w przeciwnym razie co mi zalezy.. założe amulet i najwyżej sciągnę gdy mnie złapią ;]

Przychylam się.

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #54 on: July 18, 2014, 21:19:17 pm »

Draco czy uwazasz, ze ban tych amuletow i wszystkich dotow (u wszystkich postaci) to dobry pomysl? Nie chce by doszlo do sytuajci, ze walki trwaja w nieskonczonosc, chociaz na ffa to chyba nie bedzie mialo miejsca. No i wazna sprawa - czy to nie spowoduje, ze niektorzy sie obraza, ze oni tak to nie graj? ;) Niestety obecna mentalnosc to troche takie - nie wygram raczej, wiec nie gram. Ciekawe czemu w D2 tak nie mysleli :/ Nigdy mi sie te doty nie podobalo i jak jest szansa je zablokowac to jestem za. Poison w D2 byl zablokowany na samym poczatku a w D3 jakos ciezko idzie.

tylko jak te zmiany wplyna na reduced cooldown i prawie niesmiertelnosc? trzeba bedzie sie niezle wstrzelic z atakiem w okienko.

Według mnie wpłynie to jedynie na walkę pomiędzy Endless SS DH a Monkiem. Wtedy to bardzo ciężko zabić DH bez żadnej DoT-y, wówczas to po 5min bym dawał remis. Jednakże w ffa powinno być trochę lepiej w końcu to nie 1v1. Na samego WD raczej to nie wpłynie bo takiego dotami to cieżko ubić liczy się nuke w okienko pomiędzy spirit walk. Inne klasy o ile się zapiszą nie mają zbyt dużego aresnału dotów, rend barba czy impala dh sprawdzały się w podstawce nie w ROS.

Co prawda ban dotów bardziej sfaworyzuje marudera DH ale wole aby wygrał Hunt bez dotów niż WD walący dotami w każdego i uciekający licząc, że ktoś padnie.

Na 1v1 ciężko jakiś sensowy reg wymyślić w FFA to chyba już nie wykonalne. Sam nie lubię dotów mimo tego, że mój build vs DH na nich się opiera. Wolałbym się bardziej namęczyć i przegrać niż wygrać z dotami.

Można spróbować zagrać z banem amu i dotów ale ile osób się zapiszę to nie wiem. Pewnie WD to zniechęci i nie będą chcieli próbować znaleźć alternatywnego buildu. Imo jak będzie 8 osób to będzie już sukces.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #55 on: July 18, 2014, 21:29:35 pm »

frekwencja pewnie bedzie marna jak znam zycie, ale faktycznie 8 osob to by bylo nice. szkoda, ze Ciebie nie bedzie :(
Logged

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #56 on: July 18, 2014, 23:32:24 pm »

Też żałuje, że nie zagram ale termin wyjątkowo mi nie pasuje :)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #57 on: July 19, 2014, 09:32:07 am »

rend baba wroci pewnie do waszego arsenalu pvp po patchu
Logged

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #58 on: July 19, 2014, 09:54:54 am »

Czy ja wiem czy patche coś zmieni u rend barba. Z zbufowanymi 2h, dps będzie ładny ale obecnie przy mobilności DH, Monka i WD tym trafić to jest pawie niemożliwe.

Barb ma problem większy z surv i dobiegnięciem do kogoś zanim padnie. Grając z maruder DH to chyba w ogóle nie ma szans go trafić, niczym.

Ogólnie CDR strasznie zniszczyło PvP. Wczoraj testowałem praktycznie full cdr na monku (brakuje mi 2%) i używając na zmianę serenity i 7s jestem nie do zabicia.

Jak dla mnie blizz powinien na arenie wprowadzić debufa, który redukuje CDR co najmniej o 30%. Idealnie by było jakby wprowadził itemy only pvp na których można bardzo małe wartości tego afixa osiągnąć.

Bez tego PvP nadal będzie wyglądać jak wygląda.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Turniej DeadMatch - zasady i wstepne zapisy
« Reply #59 on: July 19, 2014, 09:59:07 am »

to moze jeszcze zbanowac cdr? :) wtedy cofniemy sie do sprzed RoSa. no bo czym sie rozni niesmiertelnosc zwiazana z absorbami od tej ze skilla? niczym. to bedzie wymagalo innej gry, ale czy obecnie jest lepiej?
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.113 seconds with 17 queries.