• March 28, 2024, 10:36:31 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 9 10 [11] 12

Author Topic: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki  (Read 68081 times)

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #150 on: August 02, 2014, 00:25:32 am »

"Jak na razie to ty jesteś nikim by się wogóle wypowiadać, jesteś największym trollem na tym forum i powinieneś dostać perm bana na wszystkie działa prócz offtopic gdzie nikt się tobą nie przejmuje. "

Chyba draco powinienes konkretnie napisac o kogo chodzi bo ja osobiscie nie bardzo rozumiem o kim mowa.

Vouch , dodam też damx jest policjantem a Tu takich się podobno nie toleruje (co nie zelgo ;-))

Warto dodać , że damx był legendom na bodajże 1.08 ava ? ;-) coś ala bibuk (myślą ,że są kimś szczurki ;-) )

ofc wszystkie twoje informacje sa z dupy wziete
Logged

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #151 on: August 02, 2014, 00:41:16 am »

To nie ja pisałem. Chciałem odnieść się tylko do zasad. Wkleiłem może niefortunnie cały cytat i się zaczęło :D Swoją drogą najlepiej ignorować posty ludzi z którymi nie chce się dyskutować, wtedy się nudzą i idą gdzieś indziej.
« Last Edit: August 02, 2014, 00:44:58 am by Draco- »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #152 on: August 02, 2014, 02:28:33 am »

To nie pojdzie gdzies indziej, bo nie ma gdzie isc =]
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #153 on: August 02, 2014, 06:32:14 am »

To nie ja pisałem. Chciałem odnieść się tylko do zasad. Wkleiłem może niefortunnie cały cytat i się zaczęło :D Swoją drogą najlepiej ignorować posty ludzi z którymi nie chce się dyskutować, wtedy się nudzą i idą gdzieś indziej.

Opowiadał Jerzy Kryszak , Pozdrawiam
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #154 on: August 02, 2014, 09:53:57 am »

To nie pojdzie gdzies indziej, bo nie ma gdzie isc =]

I vice versa damix ;-)
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #155 on: August 03, 2014, 16:26:59 pm »

Kat ban i jaki spokój odrazu ;)   czy sam zrezygnował?

Dogadujecie coś w sprawie zasad? Ciekawe co zrobią z monkiem w next ptr build.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #156 on: August 03, 2014, 16:39:06 pm »

To nie pojdzie gdzies indziej, bo nie ma gdzie isc =]

I vice versa damix ;-)

ja tu bylem, jestem i bede .. ty jestes tylko sezonowa moda
Logged

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #157 on: August 03, 2014, 17:32:03 pm »

Kat ban i jaki spokój odrazu ;)   czy sam zrezygnował?

Dogadujecie coś w sprawie zasad? Ciekawe co zrobią z monkiem w next ptr build.

Testujemy puki co walkę Wd vs Monk na Ptr  z Draco i po banach dotow , soja ,ele do 20% oraz cdr w itach i amu ,klejnotow legendarnych , dalej monk ma ogromna przewagę nad szamanem jak było to w podstawce , tylko ze teraz większą, najprawdopodobniej zasady będę robione pod każda klasę bo ban ogólnych zasad nic nie da a na
ptr mają jeszcze zbuffowac monka i Dh
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #158 on: August 03, 2014, 18:04:00 pm »

zakład że dh nerfa na m6 dostanie?

w którym momencie monk > wd był w podstawce? Bo chyba coś ominąłem ;]
Logged

Cash

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 154
  • League RvR , true story :-(
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #159 on: August 03, 2014, 20:09:43 pm »

To nie pojdzie gdzies indziej, bo nie ma gdzie isc =]

I vice versa damix ;-)

ja tu bylem, jestem i bede .. ty jestes tylko sezonowa moda

Ja byłem od 2004 , jestem i będę... a ty jesteż już stary zgred ;-) i nie denerwuj się tak bo ci pikawa siądzie :-( ;_)
Logged
I started 12 years ago with a tp and an id scroll, and today i am the best.  Regards, Cash.

PONTIFEX

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #160 on: August 03, 2014, 20:42:10 pm »

"Testujemy puki co walkę Wd vs Monk na Ptr  z Draco i po banach dotow , soja ,ele do 20% oraz cdr w itach i amu ,klejnotow legendarnych , dalej monk ma ogromna przewagę nad szamanem jak było to w podstawce , tylko ze teraz większą, najprawdopodobniej zasady będę robione pod każda klasę bo ban ogólnych zasad nic nie da a na
ptr mają jeszcze zbuffowac monka i Dh"

Sorry, ze moze tak wejde w slowo - Ale wydaje mi sie, ze do konca owe spraingi nie sa wpolmierne. Mam na mysli poziom ogarniecia samego gracza. Ile godzin przewalil Draco na monku i mozna powiedziec, ze monka ma od podszewki poznanego. Z calym szacunkiem Arcon. Ja osobiscie uwazam, ze pds i tak bedzie CD i %zywioly - To sa elementy nowe, ktorych poprzednio nie bylo. Kiedy ich nie bylo pvp jakos tam szlo. Dzis w zasadzie bicie mobow w glownej mierze opiera sie na % zyw a troszke mniej na CD. Wyjatkiem jest monk pod zbieranie z lapka. Moze sie myle, moze wszyscy maja inne zdanie na ten temat - ale wydaje mi sie ze nie myle sie z tym CD i % zyw. Uciac to poprostu - pds arguemntem jest to: Ile powinna miec resow postac by wytrzymac - 2/3 hity przy max progu np % obreaz fizycznych otrzymanych od przeciwnika? Ktos moze mi odp mniej wiecej ile winno byc resow, armora, hp ? Ja barab <ile mam miec res, armora, hp> wy wytrzymac 2/3 uderzenia od np dobrego wizza przy <max % od zimna, albo ogien, albo kij wie co> Toz to nie obcinajac % jest niemozliwoscia wytrzymac 2 hity - ba po 1 mozna pasc jak mucha.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #161 on: August 03, 2014, 21:52:11 pm »

To nie pojdzie gdzies indziej, bo nie ma gdzie isc =]


I vice versa damix ;-)

ja tu bylem, jestem i bede .. ty jestes tylko sezonowa moda

Ja byłem od 2004 , jestem i będę... a ty jesteż już stary zgred ;-) i nie denerwuj się tak bo ci pikawa siądzie :-( ;_)

juz nie spamuj, bo twoje glupoty juz przestaly byc smieszne i zaczynasz kolegow szukac
odbij synu
« Last Edit: August 03, 2014, 23:04:54 pm by Damx »
Logged

Arcon

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 144
  • Redaktor ID
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #162 on: August 03, 2014, 22:14:30 pm »

"Testujemy puki co walkę Wd vs Monk na Ptr  z Draco i po banach dotow , soja ,ele do 20% oraz cdr w itach i amu ,klejnotow legendarnych , dalej monk ma ogromna przewagę nad szamanem jak było to w podstawce , tylko ze teraz większą, najprawdopodobniej zasady będę robione pod każda klasę bo ban ogólnych zasad nic nie da a na
ptr mają jeszcze zbuffowac monka i Dh"

Sorry, ze moze tak wejde w slowo - Ale wydaje mi sie, ze do konca owe spraingi nie sa wpolmierne. Mam na mysli poziom ogarniecia samego gracza. Ile godzin przewalil Draco na monku i mozna powiedziec, ze monka ma od podszewki poznanego. Z calym szacunkiem Arcon. Ja osobiscie uwazam, ze pds i tak bedzie CD i %zywioly - To sa elementy nowe, ktorych poprzednio nie bylo. Kiedy ich nie bylo pvp jakos tam szlo. Dzis w zasadzie bicie mobow w glownej mierze opiera sie na % zyw a troszke mniej na CD. Wyjatkiem jest monk pod zbieranie z lapka. Moze sie myle, moze wszyscy maja inne zdanie na ten temat - ale wydaje mi sie ze nie myle sie z tym CD i % zyw. Uciac to poprostu - pds arguemntem jest to: Ile powinna miec resow postac by wytrzymac - 2/3 hity przy max progu np % obreaz fizycznych otrzymanych od przeciwnika? Ktos moze mi odp mniej wiecej ile winno byc resow, armora, hp ? Ja barab <ile mam miec res, armora, hp> wy wytrzymac 2/3 uderzenia od np dobrego wizza przy <max % od zimna, albo ogien, albo kij wie co> Toz to nie obcinajac % jest niemozliwoscia wytrzymac 2 hity - ba po 1 mozna pasc jak mucha.

Jakby nie patrzeć nie wiem czy jest sens dalej robić tego regulaminu niż poczekać na sensowny Patch bądź buffy na ptrze  , Ja szamanem gram dość długo jakieś około 1000h , więc też mam obcykana postać dosyć , ogólnie rzecz biorąc wszystkie te turnieje grałem szamanem

Mimo to grając tankiem bez dotow szamana z dwoma stunami byłem w stanie zabić Draco choć nie było łatwo
Ponti grając barbem jesteś w stanie wytrzymać wiele wystarczy ze zalozysz sznur uszu <30 dr wręcz
amu oko etlisza <30 dr dystans
do tego rogar i jak najwięcej HP małym kosztem Dpsu
ss <15 % elit około 50 dr wręcz
i Dps wyciągnąć najlepiej na jakiejś wolnej broni , i kombinacja z setami powinna dac trochę Dps
« Last Edit: August 04, 2014, 00:38:52 am by Arcon »
Logged

PONTIFEX

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #163 on: August 03, 2014, 22:57:33 pm »

Hmmmm - no niewiem - Ale niech ci bedzie - Osobiscie nie testowalem tego, tak ze wstrzymuje sie od glosu
Logged

Draco-

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Turniej D3CL DeathMatch - wyniki
« Reply #164 on: August 04, 2014, 01:52:27 am »

Jak dla mnie obecnie nie ma sensu tworzyć zasad. Trzeba się przemęczyć z tym co jest teraz, do czasu aren. Żeby all zbalansować w przykładowym duelu Monk/WD to Monkowi trzeba by zbanować połowo skilli a to bez sensu. Dodatkowo Monk wkrótce dostanie kolejne bufy co jeszcze bardziej zwiększy przepaść dzielącą go z WD w PvP.

Przynajmniej po duelach z Arconem tak sądzę. Nie wiem czy inny jakiś lepszy WD, byłby w stanie zabić Monka. Bez CDR, WD nawet z hauntem nie zabije Monka z setem burzy.

Jak ktoś ma ochotę można na PTR po testować różne ustawienia ale racjonalnych zasad się nie wymyśli. Już teraz w żadnym turnieju nie było powyżej 10 osób. Z bardzo restrykcyjnymi zasadami na kilka stron A4 jak epvp może by się 2 osoby zapisało.. więc szkoda czasu.

Do czasu wyjścia aren to jedynie można pograć 4fun mini turnieje do 10 osób. Ewentualnie ograniczyć 1 bądź 2 mechanizmy typu CDR/%ele i to wszystkie. Jeśli będzie tego więcej już nikt się na takie coś nie zapisze.

Szkoda, że blizz tak olewa to nieszczęsne pvp..
Logged
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.071 seconds with 18 queries.