• April 29, 2024, 05:50:25 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2 3 ... 6

Author Topic: koksu vs el zlamana piszczel  (Read 30787 times)

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
koksu vs el zlamana piszczel
« on: April 07, 2012, 21:59:06 pm »

okej to, ze cale te gale mma i ksw schodza na psy to wszyscy wiedza, wiadomo, ze najman robi hajs na tym, ze nic nie robi tylko gada, ale czemu Burneika zgodzil sie na ten cyrk??? dla jaj? kusi mnie zeby skoczyc na ta gale do spodka bo mam blisko, ale wiem, ze tym samym bede promowal tego pajaca najmana....
« Last Edit: April 07, 2012, 22:03:54 pm by stygs »
Logged

taC

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #1 on: April 10, 2012, 11:15:13 am »

Ja na pewno będę oglądał walkę w tv a co do wyniku to jestem za koksem bo ten nieudacznik najman znowu zrobi z siebie pajaca. Nie rozumiem też w jakim celu trenuje go Piotrkowicz? Chce z niego zrobić drugiego burneike?
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #2 on: April 11, 2012, 18:38:41 pm »

poitrkowicz trenuje z najmanem bo to ma byc imitacja  burneiki, najman chce pewnie poczuc jak to jest zderyc sie z taka gora miesni, jak to sie obala do parteru itd. Pomysl moze z racji teorii taktyki dobry, ale najman to pajac, ktory ciezkie treningi widzial w serii filmow rocky. Przeciwienstwem jest burneika bo on daje na maxa od zawsze i wie co to krew, pot i lzy podczas treningu. Jestem pewien, ze urwie leb temu pozerowi...
Logged

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #3 on: April 11, 2012, 21:01:18 pm »

 nie krew pot i lzy, tylko koks, meta i feta, kazdy jeden debil moze sie napompowac sterydami i robic za malpe na youtubie, takze zarowno najman jak i burneika to ludzie tego samego pokroju, czyli tacy ktorzy maja parcie na szklo, gowno osiagneli i gowno osiagna, tyle w tym temacie
Logged
Necessary Conflict

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #4 on: April 12, 2012, 01:16:12 am »

wiec Twoim zdaniem jego wyglad i sukcesy:

 *2006 NPC Northern Tournament of Champions: Mens Open Heavy Weight. 2nd place
*2006 NPC East Coast Bodybuilding Championships: Mens Open
Super-Heavyweight. 1st place
*2006 NPC Eastern USA Bodybuilding Championships: Mens Open
Super-Heavyweight 1st place
*2008 USA Championships: Super Heavyweight. 7th place
*2008 IFBB North American Bodybuilding Championships. Super
Heavyweight 6th place.
*2009 NPC Atlantic States Bodybuilding Championships NYC: Men open
super heavy weight 1st Place.
*2009 NPC USA Championships Las Vegas Super heavy weight 3rd Place

wziely sie tylko z koksu?:)) zyj sobie dalej w tym przeswiadczeniu:))) zycze Ci zebys w swoim zyciu osiagnal 1/10 z tego co on:)). Nie przepadam za nim, ale gosc jest sympatyczny i ma zajebisty dystans do siebie.


« Last Edit: April 12, 2012, 01:17:45 am by stygs »
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #5 on: April 12, 2012, 11:09:56 am »

Chyba sie wybiore, tak dla beki, zeby z domu sie ruszyc bo bliziutko mam.
Co do wyniku, Burneika jest w stanie zajebac go w przeciagu 15 sekund, ale jest wlasnie jedno ale. Tak mi cos mowi, ze Najman da rade go wyczekac, i Burneika kndycyjnie zdechni, bo dotlenic taka kupe miesni jest bardzo ciezko. Jesli bedzie mozna obstawic wynik walki u jakiegos buka, chetnie postawie 10 zl na Najmana.
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #6 on: April 12, 2012, 13:23:52 pm »

Czekam z ciekawością na tą walkę :) Wiadomo, że to jest show, które z MMA mało ma wspólnego i chociaż trochę mi się nie podoba to, że robią taką gwiazdę walk z Pudziana podczas gdy obok mamy świetnych profesjonalnych zawodników, to jest to pewnego rodzaju show na które jestem w stanie się zgodzić. Ot, taka lekka rozrywka pomiędzy poważnym pojedynkiem, a drugim poważnym pojedynkiem.

Najmana mi trochę żal. Znaczy, chłopa nie znam i ani mnie wkurza, ani mnie nie wkurza, ot, jest. Ale prawda jest taka - wszyscy się tak z niego śmieją, jak to przegrywa jedną walkę za drugą, ale każdy trzeźwo patrzący wie, że Saleta dostawał bęcki niezłe na początku pierwszej walki, na początku drugiej zaczynało się podobnie tylko Najman sobie uszkodził nogę. Hehehe, hahaha, bardzo śmieszne, możemy się z niego ponabijać, ale de facto gdyby nie to to mogłoby się skończyć różnie.

Wystarczy spojrzeć na jego osiągnięcia i widać, że bić on się umie, a przynajmniej umiał, wiadomo, że z formą bywa różnie. Więc ciekawe co zrobi w tej walce. Byleby się nie dał jak u Pudziana, wystraszyć wielką masą i zacząć uciekać jak panienka. Taka 40 sekundowa walka to nuda. Największym jego atutem będzie kondycja i na to powinien próbować brać Koksa, widać już po Pudzianie jak taka masa nie wydala na ringu. Ofc Koksu też może pracować nad kondycją. Ogólnie, wynik możę być naprawdę różny.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #7 on: April 12, 2012, 13:29:09 pm »

Najman , zwany rowniez przezemnie PLACKIEM, jest faworytem u bukmaherw :D
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #8 on: April 12, 2012, 16:21:00 pm »


Najmana mi trochę żal. Znaczy, chłopa nie znam i ani mnie wkurza, ani mnie nie wkurza, ot, jest. Ale prawda jest taka - wszyscy się tak z niego śmieją, jak to przegrywa jedną walkę za drugą, ale każdy trzeźwo patrzący wie, że Saleta dostawał bęcki niezłe na początku pierwszej walki, na początku drugiej zaczynało się podobnie tylko Najman sobie uszkodził nogę. Hehehe, hahaha, bardzo śmieszne, możemy się z niego ponabijać, ale de facto gdyby nie to to mogłoby się skończyć różnie.


najwieksze osiagniesie Najmana to udzial w big brotherze:), chyba nie liczysz tych smiesznych walk z obtluszczonymi czechami, jedyna powazna walke jaka mial najman to z Wawrzykiem, ktora oczywiscie przegral wylapujac ksiazkowa bulę:), idac Twoim tokiem myslenia to Wawrzyk tez dostawal becki a jednak przetrzymal cepy Najmana i pokazal mu gdzie jego miejsce. A walk z Saleta nie ma nawet co komentowac, saleta je wygral bo ma troche jaj w przeciwienstwie do tego pajaca najmana. Pozdro.
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #9 on: April 12, 2012, 16:41:23 pm »

Bilans walk zawodowych
Liczba walk   17
Zwycięstwa   13
Nokauty   9
Porażki   4

Oglądnij jeszcze raz walke Saleta vs Najman nr. 1. Jakie jaja chłopie? Bo po 3/4 walki w których Najman mu spuszczał lanie udało mu się go przydusić? A druga walka? Ma jaja bo Najman sobie coś zrobił z nogą? Jakieś antyfanstwo wyczuwam w tobie.
Ja owszem, wole Salete i jemu kibicowałem, a Najman tą pierwszą walke grał bardzo nie sportowo, ale tylko głupi powie, że Saleta ją wygrał z palcem w nosie, a tylko grzeczny nie powie, że Saleta o mało tej walki nie przegrał.
Logged

Gruby

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 487
  • aka Bobrowiec
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #10 on: April 12, 2012, 17:59:25 pm »

W tej pierwszej walce ja już miałem panikę w oczach jak pomyślałem że Najman może wygrać, ale Saleta okazał się (według mnie) bardziej waleczny i przetrzymał nalot Najmana, a później dojechał go jakimś śmiesznym duszeniem, które sam Najman starał się zrobić ;p a Saleta że bardziej widać był w temacie ogarnięty wiedział że to mu nic nie zrobi.
A druga walka to według mnie to samo miało być, miał dać Najmanowi się wystrzelać i go punktować cały czas, a że tamten doznał kontuzji no trudno to jest tylko sport. Panowie się nie lubią i sądzę że dlatego w takim a nie innym stopniu Saleta świętował zwycięstwo.

W starciu z Koksem to oczywiście liczę na Koksa, ale wydaje mi się że to będzie ciężkie starcie. Wierząc temu co mówią że Koksu nawet nie trenuje do tej walki :P.
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #11 on: April 12, 2012, 18:07:49 pm »

najman i jego walki zawodowe, stary  sprawdzales bilans tych jego przeciwnikow?? tutaj masz pierwsza lepsza zawodowa walke el najmana, lol :)



a co do walk z saleta to masz racje, przegral nieslusznie, za pierwszym razem nie klepal tylko machal do publicznosci, za drugim razem doznal powazenj kontuzji piszczela, bo uczyl sie low kingow na miesiac przed walka Oo.

Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #12 on: April 12, 2012, 18:37:08 pm »

Najman sie nawet nie otarl o zawodowy boks, wszystkie walki, ktore wygral stoczyl z goscmi, ktorzy maja marne rekordy i nadaja sie do walki z mlodymi poczatkujacymi bokserami, albo zeby nie psuc sobie rekordu na poczatku kariery; prawie wszystkie walki, ktore stoczyl toczyly sie na dystansie 4 rund, dobre na poczatku kariery, ale powazne walki w dalszym etapie kariery to 8-10 rund no i oczywiscie mistrzowskie/wazne na 12 rund

w boksie mial dwie walki z dobrymi bokserami, Dawidem Kosteckim i Andrzejem Wawrzykiem, obie przegral przez nokaut

on sie sam lansuje na dobrego boksera, ale jest wielu lepszych od niego w wadze ciezkiej lub juniorciezkiej (w ktorych walczyl), a pewnie i w kickboxingu/mma znalazlo by sie kilku ktorzy lepiej boksuja

jak ktos chce sprawdzic jego rekord walk to daje link do boxrec:
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=42799&cat=boxer
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #13 on: April 19, 2012, 10:05:22 am »

Najman to placek przeciez niesamowity :P

Najlepsza bedzie wlaka Pudzian vs Sapp hahahaha xD
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #14 on: April 19, 2012, 15:37:10 pm »

W ogóle z walki Koksa będzie jakaś relacja w TV? Albo na necie?
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 6
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.073 seconds with 18 queries.