• April 29, 2024, 12:29:07 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 48

Author Topic: Piłka Nożna  (Read 216107 times)

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #45 on: March 20, 2012, 23:08:23 pm »

Tello w tym sezonie sie dobrze wprowadzil do sklady Barcy, wg mnie daje wiecej druzynie niz inny junior Cuenca, jest bardziej przebojowy i szybszy, ma tez lepsze dosrodkowania wiecej po ziemi niz Cuenca ktory wali wysokie pily, do ktorych nie ma komu skakac. Moze niedlugo pokaze ze porownania do Overmarsa nie sa tak strasznie na wyrost

Overmars był jeden, do tego był Holendrem, więc nie przyrównuj jakiś fagasów do niego knp? thx.

nie. ma podobny styl gry, poza tym porownanie nie jest moje, tylko z jakiegos artykulu to wspomnialem
Logged

Hubi

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 207
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #46 on: March 20, 2012, 23:17:38 pm »

Tello jak dla mnie za malo gra. Guardiola wystawia Cuence, ktory jest raczej slabszy albo Pedro, ktory nie dosc ze jest slaby to jeszcze bez formy
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #47 on: March 21, 2012, 23:51:35 pm »

Juz tylko 6 pkt.
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #48 on: March 22, 2012, 00:07:10 am »

ciekawe, jezeli przed meczem rewanzowym Real mialby 3 lub mniej pkt przewagi nad Barca, to mecz bylby bardzo interesujacy, ale do tego jeszcze daleko droga, nie mozna liczyc, ze Real nie wroci do swojej passy w lidze, a Barca ma spore klopoty w obronie ostatnio (kontuzje, kartki), co bylo widac po wyniku 5-3 w ostatnim meczu
Logged

Perfect

  • Imp
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
    • Tenebrae
Re: Piłka Nożna
« Reply #49 on: March 22, 2012, 01:24:24 am »

Pieprzony katalonski sedzia, rozumiem ze ramos wylecial, ale ozil od razu czerwona za dyskusje?... epicko sie robi na koniec sezonu - a mialo byc tak pieknie i latwo.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #50 on: March 22, 2012, 01:31:22 am »

robi sie ciekawie "_"
Logged

GoD-Xan

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
  • Soviet Power Supreme
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #51 on: March 22, 2012, 01:44:36 am »

Real będzie bity. Wstyd na cały świat zmarnować 10 punktów przewagi :D.
Logged
: )

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #52 on: March 22, 2012, 02:05:21 am »

hm xan czy my sie znamy?:)
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #53 on: March 22, 2012, 08:52:40 am »

Real będzie bity. Wstyd na cały świat zmarnować 10 punktów przewagi :D.

Taki sam jak, fakt ze "najlepsza druzyna w historii" dala uciec rywalowi na 10 pkt. Glupie myslenie.

ciekawe, jezeli przed meczem rewanzowym Real mialby 3 lub mniej pkt przewagi nad Barca, to mecz bylby bardzo interesujacy, ale do tego jeszcze daleko droga, nie mozna liczyc, ze Real nie wroci do swojej passy w lidze, a Barca ma spore klopoty w obronie ostatnio (kontuzje, kartki), co bylo widac po wyniku 5-3 w ostatnim meczu

Jesli po GD Real mialby 4 pkt przewagi mzonaby swietowac mistrza.
Patrzac natomaist optymistycznie 1 pkt przewagi bylby super. Wczorajszego meczu nie skomentuje, dawno nie widzialem tak zalsonego teatru sedziowskiego - mowi tu o gwizdaniu w jedna i druga strone. Totalne gówno i syf. Mam nadzieje, że się już takie coś nie powtórzy.
Logged

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #54 on: March 22, 2012, 10:29:15 am »

Będąc od ponad 15 lat wiernym kibicem Barcy (i Arsenalu), jak tu się nie cieszyć po ostatnim tygodniu i wczorajszej kolejce w PL, gdzie Arsenal awansował na 3 miejsce w tabeli, a tak się śmiali i dokuczali kibicom na początku tego sezonu jak Arsenal był w ciemnej dupie hah -.- Co do przewagi punktowej Realu - spoko będzie ciekawsza końcówka sezonu i może jednak po 3 latach naszej dominacji..., będzie i 4ty rok :) Kwiecień dla Realu - u siebie Valencia, na wyjeździe łapiące wiatr ostatnio Atletico (derby wiadomo), u siebie niewygodny Sporting, a potem Barca na wyjeździe i Sevilla u siebie - jestem ciekaw tego kwietnia i punktacji w majówkę...;)
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #55 on: March 22, 2012, 10:39:10 am »

Obiecalem sobie nie ogladac meczow PD na trzezwo po wczoraj.
Tak zenujace widowisko generowane przez sedziego wzbudza we mnie mdłości.
Logged

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #56 on: March 22, 2012, 10:47:05 am »

Obiecalem sobie nie ogladac meczow PD na trzezwo po wczoraj.
Tak zenujace widowisko generowane przez sedziego wzbudza we mnie mdłości.
Ja niestety nie mam jak oglądać meczów w tygodniu (kur nawet LM :/) bo siedzę w robocie do 23, więc się nie wypowiem na temat wczorajszego meczu i sędziowania. Przyznam, że w moim odczuciu  powinna być żółć dla Rubena, oglądając skróty, ale powinien być też karny dla Vill w 1szej połowie. Tak to jest, że sędziowie raz pomagają Realowi, raz Barcelonie albo całkiem na odwrót. Barcelonę przy ostatnich remisach okradli z ewidentnych karnych, bądź nie uznali prawidłowo zdobytej bramki co pokazały powtórki i też byłoby teraz inaczej, a nie 6 ptk - życie. A jak jest na linii Madryt - Barca (Katalonia) i nie mówiąc tutaj tylko o piłce nożnej i kibicach, to każdy trochę ogarnięty w historii i kulturze Hiszpanii wie :)
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #57 on: March 22, 2012, 11:20:28 am »

Tutaj juz nie chodzi o to komu wczoraj sedzia sprzyjal, ale generalnie co robil.
Żółta kartka dla Pepe za symulowanie - nawet ja widziałem na tym pixelowym streamie krew w ustach portugalczyka.
Nieodgwizdany karny.
Brak czerwonej kartki dla ktorego z Villareal za faul na Callejonie (prosta noga).
Dwie żółte kartki dla jednego gracza (do teraz nie wiadomo ocb)
Bez faulu Altintopa, po ktorym padł gol.
Czerwona kartka za klaskanie.
I generalnie przy każdym drobnym kontakcie w jedna czy druga strone faul. Faul, faul, faul. I tak w kolko.
To nie byl mecz, to byl festiwal sedziego. I caly czas mowie, ze rowniez uwazam ze byl tam karny. Zaczyna mnie powoli ta dysycyplina wkurwiać. Kiedy sie patrzy na takich smieci.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #58 on: March 22, 2012, 12:11:51 pm »

Ustawianie meczy przez sędziów już dawno dla mnie wykończyło piłkę nożną. Nie chce mi się oglądać LM, bo na siłę była(jest?) tam promowana Barcelona. Nie będę oglądał polskiej ekstraklasy, bo jej poziom jest zerowy. Nie wiem czy będę oglądał Euro2012 bo już samo losowanie zostało ustawione... ( Wybraliśmy sobie najsłabszą grupę a i tak pewnie z niej nie wyjdziemy ). Więc czym się tutaj ekscytować?
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #59 on: March 22, 2012, 12:28:12 pm »

Co do rozlosowania grup raczej bym sie nie czepial. Jako gospodarz zostalismy rozstawieni w pierwszym koszyku. Nic w tym dziwnego.
Co innego ze zobaczymy znowu parchów pokroju Webba, i reszty elyty, ktora w 2010 robila jedno wielkie posmiewisko z Mistrzostw Swiata.
Moze pora przerzucic sie na jakis NFL.
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 48
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.116 seconds with 19 queries.