• July 01, 2024, 12:20:11 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 48

Author Topic: Piłka Nożna  (Read 241718 times)

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #510 on: May 07, 2012, 19:39:51 pm »

osobiscie najbardziej mi sie podoba caly bojkot naszego - czesci! - rzadu niecaly miesiac przed euro - OGAR :]

 :o
Logged
pKu

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #511 on: May 07, 2012, 19:45:27 pm »

Mecze euro oglądać będę - jestem kibicem piłkarskim, ciekawi mnie to, ba, pasjonuje nawet.
Polemizowalbym z tym, ze mamy dobra drużynę,mamy dwóch piłkarzy znanych na świecie, mamy jeszcze bardzo dobrego sprzedawczyka Piszczka i solidnego Blaszczykowskiego plus mniej bądź bardziej udanych innych reprezentantów, tylko, ze to jeszcze nie oznacza dobrej druzyny jako kolektyw.
ale mniejsza z poziomem sportowym, bo nie o to sie wszystko rozbija.

Chodzi o poldebila, który ich dobrał i trenuje, chodzi o jego ciagle próby robienia z ludzi takich samych debili jak on. Przykład? Początkowe deklaracje względem farbowanych lisow i zmiana polityki na tym tle o 180 stopni.
Chodzi tez o to, ze, moze z wyjątkiem Matuszczyka, są to goście, którzy z krajem, który reprezentują, zanim dostali zapewnienie o powołaniu, wspólnych mianownikow mieli bardzo niewiele i średnio mi pasuje,ze tak duża grupa piłkarzy reprezentuje nasz kraj tylko dlatego, ze nie chcieli ich w "pierwszych ojczyznach".
Chodzi o PZPN, który jak był skorumpowany, tak jest, ale dodatkowo widać wyraźnie w ostatnich latach ( albo moze lepiej jest to naswietlone ) jak wielu jest tam poldebili równych smudzie, do tego skrajnie niekompetentych, np. jak czytam wypowiedzi pani rzecznik to szlag mnie trafia. Grzegorz L, wiadomo, nie ma co sie rozwodzić, a takich jak on mamy wiecej.
Dochodzi jeszcze polityka względem kibiców obecnej ekipy rządzącej naszym krajem, będącej głównym organizatorem tej imprezy ze strony polskiej.

To wszystko sprawiło, ze w sposób niezamierzony, niewyrachowany i nie będący zimna kalkulacja, straciłem serce do reprezentacji Polski ( albo raczej Polski,Niemiec i Francji ) w piłce nożnej. Jej wynikami przejmuje sie w równym stopniu, co wynikami Justyny Kowalczyk, Roberta Kubicy czy polskich siatkarzy - fajnie, jeżeli cos wygrywają, ale nie ma to prawie żadnego wpływu na mój stan emocjonalny, nie pasjonowalem sie tymi dyscyplinami przed ich sukcesami i nie slecze przed tv albo nie krzycze na stadionie gdy oni rywalizują, do tego grona dołączyła kadra Polski w piłce nożnej.

Teraz, jeżeli chodzi o akcenty patriotyczne, pozostała mi kadra w ręczna, kosza oraz polscy tenisiści i zawodnicy sztuk walki, nie tylko tych mieszanych.

Chyba, ze znowu zapałam miłością do polskiej piłki reprezentacyjnej, ale temu nie zaradzi mistrzostwo Europy, a inny trener, inne władze PZPN i inaczej konstruowana drużyna, wtedy, kto wie? Serce nie sluga ;p
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #512 on: May 07, 2012, 20:57:17 pm »

true - mnie np cieszy gortat, kubica cyz kowalczyk - ale ogladac to i sie pasjonowac? nuda
wole polski boks w ktorym zawsze sie trafiaja ludzie z polskim charakterem

a nasza repra? najperw smuda mowi zeby nienaturalizowac potem robi co innego
pzpn to banda lapsow - i osobiscie ktory tam chce dobrze dla innych ? ... imo boniek moglby cos ogarnac tam ale kto wie?

aha - ja osobsicie ogladam u-17 - nie wiem jak wy
1 mecz z belgia dosc ciezki ale wygrany dla nas - w tym momencie jest przerwa 2 meczu ze slowenia i jest 1:1 po nawet niezlej grze z naszej strony i nie wiem czemu jest 1:1 ;] ale! jesli wygramy to mamy DUUUUUUUZe szanse na polfinal wiec gogo doping!

 :o
« Last Edit: May 07, 2012, 21:00:30 pm by NUBNEC »
Logged
pKu

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #513 on: May 08, 2012, 00:04:56 am »

real chce piszczak rotfl, niech zacznie strzelac jak maicon to wtedy bedzie sens tam isc wdlg mnie, dobry sezon ale dupy nie urywal imho :)
Logged

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: Piłka Nożna
« Reply #514 on: May 08, 2012, 08:55:54 am »

no piszczek moze i jest dobry w grze do przodu, ale w defensywie robi koszmarne babole, sens taki obronca ma wtedy, gdy za stoperow ma sie jakis megakozakow, a na pewno pepe i ramos do nich nie naleza, nie mowiac o tym, ze to pewnie jakas banialuka wyssana z palca

ja tam kibicowac bede, ale jak juz andzej powiedzial, przez nasze polskie piekielko, emocje mecze te wywolywac beda niewielkie
Logged
Necessary Conflict

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #515 on: May 08, 2012, 10:04:37 am »

Imho Pepe i Ramos wlasnie dobrze sobie radza na środku.
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #516 on: May 08, 2012, 10:37:25 am »

Ja nie rozumiem czemu RM trzyma takiego piłkarza jak pepe , przecież na jego miejsce jest masa dobrych grajków z kultura a nie taki zwierz jak on co do piszczka to pewnie jakaś sciema.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #517 on: May 08, 2012, 12:37:33 pm »

Zwroc uwage nateomiast na fakt, ze ostatnio Pepe sie uspokoil.
Wszystko to co pokazales jest z poprzednich lat, nie ma zadnego faulu z tego sezonu.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #518 on: May 08, 2012, 13:08:31 pm »

to przypominam jak nadepnal messiemu na reke jak chcesz szukac na ten sezon

piszczek w realu moze byc smieszne - i imo ma szanse sie przebic i zagrac wiecej niz dudek;]

 :o
Logged
pKu

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #519 on: May 08, 2012, 17:13:47 pm »

Cos jeszcze? Bo niczego wiecej sobie nie przypominam.
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #520 on: May 08, 2012, 17:24:20 pm »

Jak płakał że go ktoś sfaulował i myślał że to ten gość do niego podchodzi i mu chciał wyjebać a to był ktoś z RM i chciał go ogarnąć bo nie było żadnego faulu , tak że Pepe to nie jest gracz fair play tylko zachowuje się na boisku jak na wojnie i nie gra czysto , nie pamietam z kim był ten mecz , tak samo z ajaxem jak grali w LM nie zaprezentował sie najlepiej. :) to z lyonem to chyba z tego sezonu jest.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #521 on: May 08, 2012, 17:25:56 pm »

Wydaje mi sie ze nie z tego, tylko poprzedniego, albo 2 lata temu.
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Logged

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: Piłka Nożna
« Reply #523 on: May 08, 2012, 18:22:24 pm »

Pepe sie nadaje na bramke w jakiejs spelunie a nie do gry w pilke.
Logged
Necessary Conflict

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #524 on: May 08, 2012, 18:32:50 pm »

To samo mozna powiedziec o takim Gatusso, a uchodzi on za symbol walczenosci i meskiej gry w pilke wsrod fanow wloskiej pilki noznej.
Pepe mial odpaly. Ostatnio tez mu sie przytrafiaja, ale juz rzadziej. Mimo wszystko gra dosc dobrze. I nie jest to tylko moja opinia skoro gra on w pierwszym skladzie !!!REALU!!!! u ktoregos juz trenera.
Logged
Pages: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 48
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.132 seconds with 20 queries.