• April 24, 2024, 22:25:19 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 48

Author Topic: Piłka Nożna  (Read 215417 times)

Szola_

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #660 on: June 17, 2012, 16:07:46 pm »

Anglia to nie Niemcy czy Hiszpania, można ich ograć, tak jak było w przypadku Portugalii.
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #661 on: June 17, 2012, 17:41:39 pm »

ale tym razem GRALI
byli po prostu słabsi i trzeba się z tym pogodzić

grali kto?, kiedy?, bo chyba mowimy o innym meczu. Naszym zawodoFcom starcza pary na 30 min ,smiech>. Z grekami byl dach tu pewnie powiedza, ze ulewa albo wina smudy. Jak na nich patrze to widze takich biegajacych najmanow... zalosne
Logged

Bibuk

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #662 on: June 17, 2012, 19:52:40 pm »

no raczej :)

Anglia
Czarnogóra
Ukraina
Polska
Mołdawia
San Marino

gralismy teraz u siebie i nie wyszlismy z grupy. teraz bedziemy grac tez wyjazdy. wychodzi 1 druzna, druga gra baraże.
Masz całkowitą rację, Mr. Mag.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Piłka Nożna
« Reply #663 on: June 18, 2012, 02:37:21 am »

Co masz na myśli? Że nie zagramy? Moim zdaniem będzie tylko lepiej, mamy kilku dobrych zawodników, poziom polskiej piłki idzie ciągle w górę, więc kto wie, może za 4 lata będzie więcej niż 4-5 światowej klasy zawodników :)

Ze co idzie w gore ?
Czy ty zyjesz na innym swiecie ?
Kiedy ostatni raz polski klub byl w LM ? Na ktorej pozycji rankingu FIFA byla 5, 10 lat temu - gdzie mimo tego byla slaba ? Polska ekstraklasa to niby jakies postepy rozbila ? Mielismy najaltwiejsza grupe i co ? PZPN, nic sie nie zmienil - baaa jest nawet gorzej !
To, ze mamy paru zawodnikow co sobie radza za granica to tylko i wylacznie ich zasluga - ciezkiej pracy i umiejetnoscia. W polskiej pilce od bardzo dawna nic sie nie zmienilo, jest zal i rozpacz. Wszystko to sie trzyma na zasadzie "jakos to bedzie". Chwilowe zrywy w postaci 2-3 meczy i to wszystko na co stac polskiej zespoly oraz reprezentacje...
Dopoty PZPN nie zostanie rozjeb**** i cholota darmozjadow rodem z prlu nie zostanie rozpedzona to NIE MA SZANS NA NIC - ani jutro, ani za 50 lat. Sry, ale taka jest prawda.
Logged

Szola_

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #664 on: June 18, 2012, 17:12:28 pm »

Polska spadła w rankingu chociażby przez to, że organizowała te ME. Poza tym czy 5-10 lat temu mieliśmy chociaż 3-4 zawodników na takim poziomie? Mówiąc polska piłka nie koniecznie chodziło mi o ekstraklasę bo tam połowa to też zagraniczni piłkarze... Typowy rage "polacksa", ale co do PZPN to trzeba Ci przyznać rację.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Piłka Nożna
« Reply #665 on: June 18, 2012, 19:33:41 pm »

Nie mielismy takich zawodnikow, ale z tego nic nie wynika!

Poza tym przeczytaj co napisalem, mam paru chlopakow, ktorzy sobie radza tylko i wylacznie dzieki swojemu zaplowi, ambicji i umiejtnoscia, a nie dzieki jakiemus wymslonego przez Ciebie "rozwojowi".
Nie ma inwestycji w szkolenia mlodziezy, trenerow, pilkarzy. Od conajmniej 20+ lat jedyne co osiagnelismy to mistrzostwo w debatowaniu, kto ma byc kolejnym selekcjonerem polskiej kadry. Zero reform w pilce (PZPN).
Na sile danej reprezentacji stanowi liga. Wiec jak mowisz o rozwoju to moze patrz bardziej globalnie, bo z tego co widze to potwierdzasz swoja teze rozwoju bo mamy: Blaszczykowskiego, Piszczeka, Lewandowskiego i Szczesnego (chociaz bramkarzy zawsze mielsmy dobrych). Jak tak postrzegasz "rozwoj" to z calym szacunkiem, nie wiesz o czym gadasz.

Trzeba reformowac Polska pilke, bo z sezonu na sezon jest tak samo albo i gorzej. Zawsze martwimy sie czy uda nam sie awansowac do ME czy MŚ, a nawet jak nam się uda to jest podobny schemat przegranej. Brak polskiej druzyny w LM to juz sie pogodzilismy.... smutne, ale prawdziwe.
Przestudiuj historie od 90 i poza igrzyskami w Bareclonie 92 oraz Legia w 96-97 to ile bylo "jakis" sukcesow ?

Ranking FIFA w 2009 stawia Polske na 3x miejscu - przed el. do ME 2012.

To sa fakty, a nie jakis rejdz i jak chcesz ze mna w ten sposob dyskutowac, to moze sobie odpusc.
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #666 on: June 18, 2012, 21:56:27 pm »

kurcze mogli mnie powołac do tej kadry,  pobiegałbym za ta pilka za 1/5 tego co oni wzieli a efekt bylby ten sam, ostanie miejsce w grupie :)
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Piłka Nożna
« Reply #667 on: June 18, 2012, 23:59:02 pm »

Ja bym nie wieszal tak psow na chlopakach z kadry i na Smudzie. Dobra, moze nie zgrali zyciowych meczy, moze lepszy byl by inny sklad - inne ustawienie - inna taktyka. Cos tam sie dzialo - byl zj***ny remis z Grecja (ktory dla mnie to porazka, bo 8 cud swiata sie zdazyl z tym karnym), dobry mecz z ruskimi i sredni z czechami. Niechce ich oceniac, staram sie zrozumiec.
Tylko te mistrzostwa jak i pozostale to jest rezultat nie moznosci rozpier***** tego PZPN. Tam jest cale pieprzone zlo, gdyby Diablo 3 posiadalo 5 akt, to by sie rozgrywal w siedzibie PZPN, a finalowym bossem byl by ten zjeb****y Grzesiu Lato. Dla mnie to jest chore, wszyscy niby widza, ze typy robia jawne przekrety, prezesiu ssie 50k pln miesiecznie, gdzie przecietny Kowalski rozbija sie miedzy 1.5k - 3k. No k****, za co ? Panstwo w panstwie.
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #668 on: June 19, 2012, 01:25:07 am »

Tak realnie patrząc, to nie jestem zaskoczony ani zrozpaczony, że Polska nie wyszła z grupy. Bardziej zaskakuje mnie to, że wyszła Grecja, a nie Rosja. Pewnie jak większość po cichu liczyłem, że pomogą nam ściany, wiadomo nadzieja jest zawsze, ale żeby się spinać czy coś? Bez sensu.

Co mają powiedzieć np tacy Holendrzy? Albo dziś Chorwacja? Obok Grecji, Irlandii i Ukrainy (może jeszcze Szwecji) jesteśmy najsłabszym zespołem na tym turnieju. Pozornie 'łatwa' grupa, media nakręciły ludzi wmawiając, że sukcesem będzie wyjście z grupy i zdziwko, że ludzie hejtują teraz.

To co FeN napisał, jak się nie ma bazy szkoleniowej i stare jebane betony aka dziady leśne piorą i kradną kasę i mają tak naprawdę resztę w dupie, to ciężko cokolwiek ugrać nawet jakby nas Mourinho prowadził. A jeszcze media robią ludziom sieke z mózgu jak to media, że coś możemy. Owszem czasem wolą walki jakiś cud się uda jak Grecji, ale to nie zawsze. Ila zdarza się ekip spoza uznanych firm, które dochodzą gdzieś dalej? Może jedna na turniej i też nie zawsze.

Jeśli chodzi o Europę to ciągle są te same ekipy co teraz przeszły dalej plus pewnie jutro Anglia i Francja, brakuje tylko Holendrów, którzy zagrali najgorszy turniej odkąd oglądam piłkę nożną, w trudniej grupie, załóżmy że Grecja jest zamiast nich. Trzeba zejść na ziemię a nie jarać się jak małolaty i tyle, co nie znaczy że nie można mieć oczekiwań czy kibicować.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #669 on: June 19, 2012, 14:47:14 pm »

Darek jest najlepsiejsiy.
@ Mantas - Holendrzy? Ze odpadli z najmocniejszej grupy jaka mogla sie im przytrafic i zdobyli w niej tyle samo bramek co my w najlatwiejszej. Jesli masz watpliowsci to polecam ranking FIFA.
Chorwaci? Podobnie. Tymbardziej, ze wczoraj Hiszpanow uratowal tylko refleks Ikera.
@ Szola - pare lat temu, kilku pilkarzy na takim poziomie? Prosze bardzo - Dudek (Liverpool), Krzynówek (Leverkusen), masa zawdnikow z bundesligi czy Zurawski w celticu.
Na zawodnikach psow wieszac nie bede, na Smudzie juz tak. Euro pokazalo, ze nie ma bladego pjecia o taktyce. Moze pokazaly to rowniez mecze towarzyskie ale ich nie ogladalem.
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #670 on: June 19, 2012, 19:09:51 pm »

@idid - Nie jestem pewny czy ty dobrze zrozumiałeś to co napisałem. Nie napisałem, że Holandia albo Chorwacja są słabe, dopiero dalej wymieniłem słabe wg mnie drużyny, a w sumie chodziło mi o to samo co tobie podejrzewam, że oba kraje były w trudnych grupach i co maja powiedzieć ich kibice :) Nie muszę rankingu sprawdzać, bo ja Holendrom kibicuje od 13ego roku życia i jaram się nimi bardziej niż meczami Polaków, więc nigdy bym ich nie zdisował xD, a Chorwatów też lubię i wolałbym zdecydowanie nich niż padaczkowe makarony.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #671 on: June 19, 2012, 19:52:45 pm »

"padaczkowe makarony" potrafia grac w pilke skutecznie w odroznieniu do wielu druzyn ktore szarpia bez ladu i skladu, wlosi sa swietni w obronie, jak do tej pory zdarzyl im sie jeden blad kiedy Chiellini zle sie ustawil do pilki po ktorej Manduzkic strzelil gola, w kazdym swoim meczu to wlosi jako pierwsi strzelali bramke, robia to co trzeba w turnieju

a co do naszej reprezentacji to Smuda sie wybitnie nie popisal, dlaczego w meczach sparingowych ktorych bylo calkiem sporo w okresie przygotowawczym nie przetestowal ofensywnego ustawienia kiedy trzeba gonic wynik? dlaczego nie sprobowal grac na dwoch napastnikow i szybkich skrzydlowych? mozna bylo przetestowac to wczesniej i zaprezentowac w meczu o stawke. a nie tak jak gralismy z czechami w 3 defensywnych pomocnikow, z ktorych zaden nie angazowal sie w akcje ofensywne, w ogole za akcja u nas szlo 3, maksymalnie 4 zawodnikow, a przewazne pilke dostawal Lewandowski i nie bylo komu podac a obok niego3 lub wiecej obroncow. wpuszczanie brozka ktory ostatnio prawie nie grywal i w calym sezonie strzelil chyba 1 bramke wola o pomste do niebo, w jednym artykule widzialem trafny komentarz: "gdyby w kraju zrobić błyskawiczny sondaż z pytaniem, czy wpuścić na boisko Brożka, to na "tak" odpowiedziałby tylko trener Smuda i rodzina Brożka"
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #672 on: June 19, 2012, 20:03:45 pm »

Ja Włochów za ich cholerne cattenacio nie znoszę, to są rzeźnicy piłki nożnej, dla mnie wynik jest mniej ważny jak styl gry. Zawsze wolałem drużyny ofensywne jak Holandia, Argentyna, Nigeria niż Włosi czy kiedyś Niemcy. Postawić jebany autobus i czekać aż po stu spalonych za sto pierwszym razem Inzaghiemu uznają gola, albo ktoś zanurkuje przed polem karnym, a Pirlo z wolnego strzeli bramkę. Mam to w dupie i pierdzenie o dobrej taktyce mnie nie interesuje.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #673 on: June 19, 2012, 20:16:29 pm »

potega wlochow minela z potega Rzymu, bardzo wrazliwi chlopcy, zawsze placza po wiekszej wtopie:). zauwazcie. Pzodrawiam :)
Logged

Panda

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 427
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #674 on: June 19, 2012, 20:41:05 pm »

smuda juz n bd trenowal polski bo mu sie kontrakt skonczyl
btw ide ogladac meczyk anglia ukraina ;)
Logged
Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 48
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.09 seconds with 18 queries.