• April 26, 2024, 07:41:12 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 48

Author Topic: Piłka Nożna  (Read 215898 times)

Olo

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #405 on: April 25, 2012, 07:04:01 am »

jak dla mnie mecz był genialny, nie jestem jakimś kibicem Chelsea czy tez hejterem Barcelony, ale Barca została wyeliminowana całkowicie zostały obnażone ich słabe strony. Zero strzałów z dystansu zero wrzutek bo w sumie i do kogo jak same karzełki ? a ciągłe klepanie po ziemi nic im nie przynosiło. Chelsea w drugiej połowie nawet nie brała się za rozgrywanie piłki bo w pierwszej właśnie po stratach w środku i szybkim rozegraniu Barcy stracili obie bramy, a w drugiej no pięknie jeśli chodzi o taktykę ze strony Chelsea. Niestety szczęście w tym spotkaniu opuściło Barce.

co do Rogha

PUCHAR JEST NASZ LALALALALALA :D
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #406 on: April 25, 2012, 08:45:33 am »

Mozna mowic ze Barca grala ladnie, ale Chelsea awansowala zasluzenie. Pokazal to wczoreszy mecz. Kto uwaza inaczej, niech pokaze mi druzyne, ktora w 10 strzela 2 bramki na wage remisu Barcie, na CN.
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #407 on: April 25, 2012, 09:39:22 am »

dobry mecz, Barcelona sie starala, ale Chelsea awansowala jak najbardziej zasluzenie, niestety

Chelsea zrobila to co potrafi i co miala zrobic, zamurowala bramke i miala na kontry Drogbe, ktory przejal chyb kazda dluga pilke poslana na niego, a Ramires popisal sie idealnym strzalem - przy bramce Puyol i Mascherano byli zdecydowanie spoznieni

czerwona kartka dla Terry'ego byla sluszna

co do karnego nie chce sie wypowiadac teraz bo musze obejrzec jeszcze raz powtorke, ale wczoraj na meczu wydawalo mi sie, ze karny byl

Messi niestety zawiodl przy karnym, nie jest latwo strzelic gola w takim momencie, zwlaszcza ze Cech potrafi sie swietnie wyciagnac do pilki i ciezko mu po ziemi strzelic, ale jednak Messi nie podolal

jedno co mnie zawiodlo w grze Barcelony, ze na sile starali sie ciagle wrzucac pilke w pole karne, pare razy byly po tym grozne sytuacje, ale przewaznie nic sie nie dzialo; a mogli sprobowac strzalu z okolo 20 metrow, Messi dwa razy uderzyl z daleka, raz byl slupek, raz Cech ledwo odbil pilke, jak zamiast ciagle wymieniac ta pilke, probowali uderzac, to zrobiliby chociaz ciut wiecej

dzisiaj stawiam na Bayern
Logged

Pat

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 312
  • Stay hungry, stay foolish| nC & HW
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #408 on: April 25, 2012, 10:34:32 am »

Za to kocham i będę zawsze wierny swojej Barcelonie - zawsze GRAJĄ W PIŁKĘ NOŻNĄ, nie kalkulują, nie murują, a to co potrafią zagrać kombinacyjnie na szybkości, to w 10 w polu karnym autobus Chelsea i innych drużyn nawet nie potrafi ogarnąć co i jak.
Logged
Former Euro-PvP.net moderator & Euro-PvP.org founder/admin
                                          &

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #409 on: April 25, 2012, 12:05:39 pm »

bramka ramireza posterized

WORD

A ja właśnie wróciłem z Kielc i nic mnie te wasze prowincjonalne rozgrywki nie obchodzą, puchar jest nasz !

to jzu dawno bylo wiadomo
szkoda ze sie nie udalo wisle i legii spotkac na poczatku roku przez buraczanych zwiazkowcow z pzpnu - choc  i tak ze kolejny pp nie byl na narodowce to jets rzal.ru i debile ciagle siedza w polityce

Za to kocham i będę zawsze wierny swojej Barcelonie - zawsze GRAJĄ W PIŁKĘ NOŻNĄ, nie kalkulują, nie murują, a to co potrafią zagrać kombinacyjnie na szybkości, to w 10 w polu karnym autobus Chelsea i innych drużyn nawet nie potrafi ogarnąć co i jak.

popieram pogrubione

i taka jest w sumie prawda - druzyny nie umiejace grac w pilke z lepsza druzyna robia autobus
inter z jose
wielokrotnie real jose
no i chealsy

dzis chociaz bayern awansuje do finalu i wygra lm

 :o
Logged
pKu

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #410 on: April 25, 2012, 12:13:20 pm »

Rozumiem, że Real z Bayernem ograniczyl sie do bronienia w 10 w zeszlym tygodniu?
Logged

Kami

  • Imp
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #411 on: April 25, 2012, 12:24:33 pm »

sedzia we wczorajszym meczu troszke przypajacowal... skoro terry dostal czerwona kartke, to messi i fabregas rowniez powinni dostac :) w tym przypadku nawet sedziowie barcelonie nie pomogli :)
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #412 on: April 25, 2012, 12:25:34 pm »

Żółta imho powinna być dla Karła, ale jakoś sędzie nie kwapił.
Logged

GASIOR

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #413 on: April 25, 2012, 12:28:20 pm »

chelsea vs bayern!
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #414 on: April 25, 2012, 12:37:34 pm »

Tez mam takie odczucia. 2:1 to syfiaty wynik sie wydaje : (
Logged

Ger.

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #415 on: April 25, 2012, 13:06:51 pm »

e tam, real srogo zamiecie bayern =]
Logged

Olo

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 166
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #416 on: April 25, 2012, 13:28:51 pm »

tez mi sie tak wydaje
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #417 on: April 25, 2012, 13:37:53 pm »

Nie maja tej pewnosci, ktora moglby dac im wynik 1:1. Frajerska bramke stracili w 90 minucie i na tym sie przejada. Takie moje zdanie.
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #418 on: April 25, 2012, 18:21:43 pm »

sedzia we wczorajszym meczu troszke przypajacowal... skoro terry dostal czerwona kartke, to messi i fabregas rowniez powinni dostac :) w tym przypadku nawet sedziowie barcelonie nie pomogli :)
Sędzia jakby chiał pomóc to mógł wywalić spokojnie Lamparda za faul 'od tyłu' albo uznać bramkę ze spalonego i by było po frytkach. Męczy już to ciągłe pierdolenie o tym że Barcie pomagają sędziowie. Nie jednokrotnie tak pewnie było, ale bez przesady, wg mnie dobrze sędziował wczoraj.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Ger.

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #419 on: April 25, 2012, 20:59:44 pm »

no i dzisiejszy mecz, najprawdopodobniej bedzie wygladał tak jak mowilem =]
Logged
Pages: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 48
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.195 seconds with 21 queries.