• March 29, 2024, 15:28:09 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 44 45 [46] 47 48

Author Topic: Piłka Nożna  (Read 205573 times)

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #675 on: June 20, 2012, 17:22:50 pm »

smuda juz n bd trenowal polski bo mu sie kontrakt skonczyl
btw ide ogladac meczyk anglia ukraina ;)

Taka moja prosba. Nie pisz tymi betonowymi skrotami typu BD
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #676 on: June 20, 2012, 17:23:02 pm »

Ja Włochów za ich cholerne cattenacio nie znoszę, to są rzeźnicy piłki nożnej, dla mnie wynik jest mniej ważny jak styl gry. Zawsze wolałem drużyny ofensywne jak Holandia, Argentyna, Nigeria niż Włosi czy kiedyś Niemcy. Postawić jebany autobus i czekać aż po stu spalonych za sto pierwszym razem Inzaghiemu uznają gola, albo ktoś zanurkuje przed polem karnym, a Pirlo z wolnego strzeli bramkę. Mam to w dupie i pierdzenie o dobrej taktyce mnie nie interesuje.

Tyle tylko, ze cattenacio skoczylo sie w latach 90? Teraz graja dosc ladna jak na nich pilke. Generalnie nie lubie wlochow, ale z roku na rok wygladaja co raz to lepiej i co raz to przyjemniej sie ich oglada.

@idid - Nie jestem pewny czy ty dobrze zrozumiałeś to co napisałem. Nie napisałem, że Holandia albo Chorwacja są słabe, dopiero dalej wymieniłem słabe wg mnie drużyny, a w sumie chodziło mi o to samo co tobie podejrzewam, że oba kraje były w trudnych grupach i co maja powiedzieć ich kibice :) Nie muszę rankingu sprawdzać, bo ja Holendrom kibicuje od 13ego roku życia i jaram się nimi bardziej niż meczami Polaków, więc nigdy bym ich nie zdisował xD, a Chorwatów też lubię i wolałbym zdecydowanie nich niż padaczkowe makarony.

Nie pisze, ze Holandia jest slaba i nie uwazam tez ze ty tak myslisz. Pisze tylko, ze porownywanie nas do Holandi czy Chorwacji jest bardzo niesmaczne.
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #677 on: June 20, 2012, 18:53:56 pm »

'Ładną jak na nich'? No sorry, ale albo grają ładną albo nie. Póki co daleko im do 'ładnie', bo czajenie się na 1:0 jest skrajnie biegunowo dalekie d 'ładnie'. Fajny futbol na tym Euro to gra powiedzmy Portugalia, czy Hiszpanie w meczy z Irlandią, a nawet muszę przyznać, że Niemcy grają całkiem ok momentami.
Jeśli idzie o porównania. Nie jestem na tyle szalony żeby porównywać nas z Holandią nawet w tej beznadziejnej formie którą pokazali na Euro, tylko o to że w tych krajach były jeszcze większe oczekiwania wśród kiboli niż u nas.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #678 on: June 21, 2012, 08:43:57 am »

Różne są definicje ładności. Jedni kochaja Barce za 1 000 000 000 podan od Xaviego do Sergio, inni Juventus za zelazna konsekwencje taktyczna. Jak nigdy wlocho nie moglem scierpiec, tak uwazam ze teraz graja ok.
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #679 on: June 21, 2012, 09:59:17 am »

Wlosi z Irlandia zagralia calkiem ladny futbol, jednak, zauwaz ze nie jest tak ciezko zagra dobra pilke z Irlandia, ktora ma pilkarzy zauwazalnie gorzszych technicznie i wolniejszych niz "najlepsze" reprezentacje; mimo, ze lubie ogladac jak gra Hiszpania, to zwroc uwage ze z Chorwacja zagrali piach, nie pokazali nic co moznaby okreslic zjawiskowa gra, gol padl ze spalonego, a niewiele brakowalo, zeby wczesniej Rakitic strzelil bramke
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #680 on: June 21, 2012, 11:45:36 am »

Hizpanie sa najnudniejsza druzyna tego turnieju. Katalonski styl.
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #681 on: June 21, 2012, 15:17:59 pm »

zalezy co dla kogo jest nudne..., jak dla mnie katalonski styl jest najlepszym w pilce od dluzszego czasu, tylko kilku zawodnikow grajacych w stylu barcelony brakuje w reprezentacji hiszpanii zeby nazywac te style podobnymi
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #682 on: June 21, 2012, 22:41:46 pm »

2:0 obstawiłem dla Portugalców, goddamnit!
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #683 on: June 22, 2012, 10:28:27 am »

Co myslicie nt nowej polskiej gwizdy NATALI SIWIEC? Bo zaskakuje mnie, jak malo trzeba w Polsce zrobic, zeby o kims pisano w co drugim artykule i zapraszano do telewizji.

zalezy co dla kogo jest nudne..., jak dla mnie katalonski styl jest najlepszym w pilce od dluzszego czasu, tylko kilku zawodnikow grajacych w stylu barcelony brakuje w reprezentacji hiszpanii zeby nazywac te style podobnymi

Niestety tak juz jest, ze wiekszosc to podnieca. Dla mnie mecz miedzy Chorwacja, a Hiszpania byl najnudniejszym calych mistrzostw. Krew mnie w dodatku zalala, kiedy del Bosque zdjal Torresa i wprowadzil Navasa, a potem za Silve Fabregasa. Gdybym byl Llorente podziekowalbym mu juz dawno i wyjechal do domu.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Piłka Nożna
« Reply #684 on: June 22, 2012, 16:35:10 pm »

Logged

Brutal

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #685 on: June 22, 2012, 17:13:21 pm »

Pod tym względem dają radę na Euro z tego co widziałem.
Logged

Panda

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 427
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #686 on: June 22, 2012, 20:43:02 pm »

sedzia liniowy nie ma lekko ;) http://cmp.roularta.be/cmdata/Attachments/site11/kevin/buitenspel.swf
dobra gra 70% dostalem, ciekawe jak niemcy zagraja ile bedzie jak obstawiacie 3;0 ? ^
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #687 on: June 28, 2012, 21:24:08 pm »

tak strzela prawdziwy napadzior, zamyka oczy i z calej pizdy :) brawo balotelli
« Last Edit: June 28, 2012, 21:32:50 pm by budda- »
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #688 on: June 29, 2012, 01:37:00 am »

i think that Italy could win the tournament with Mario Balotelli as top scorer

moj post z sekcji angielskiej na poczatku turnieju, dalej podtrzymuje swoje zdanie ;)
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #689 on: June 29, 2012, 19:15:27 pm »

a mi sie podoba ze polska urosla jako kraj "fajny" dzieki temu euro^

 :o
Logged
pKu
Pages: 1 ... 44 45 [46] 47 48
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.172 seconds with 21 queries.