• April 25, 2024, 05:41:08 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25

Author Topic: World Of Diablo  (Read 124959 times)

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #105 on: May 24, 2012, 12:16:15 pm »

undek umiesz czytac ze zrozumieniem?nikt tu nie ma za zle ludziom ze znalezli sobie dobry sprzet w legalny sposob.Mamy za zle blizzardowi ze pozwolili niektorym na dorwanie sie do exploita i wykorzystanie go .Co zaowocowalo tym ze goscie maja ten zajebisty sprzet bez potrzeby farmienia go
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #106 on: May 24, 2012, 12:22:31 pm »

Panowie, zanim ktoś z was stwierdzi, że latania do tej czy innej skrzyneczki rozsadziło rynek i grę albo daje nierówne szanse czy tam łatanie jakichś bugów niszczy grę, pozwolę przypomnieć iż:

Na Diablo 2 przez pierwsze miesiące albo nawet lata ogrom ludzi z Polski nie mógł nawet grać na CBN.
Na Diablo 2 dupewaves stały na porządku dziennym.
Na Diablo 2 był bug na bugu, hack na hacku, a wszystko to było okraszone kosmicznymi itemami zbugowanymi, zquarkowanymi i zithowanymi, które służyły graczom przez całe lata.

A mimo to życie szło dalej :P

Oczywiście na D3 dochodzi element RMAH, ale póki RMAH nie wyjdzie, to ciężko w ciemno określić, jaki wpływ ma na niego fakt, że ktoś tam farmił skrzynkę.

I nie zgadzam się z tym, że Ci którzy farmią tradycyjnie, są na kompletnie straconej pozycji. Nawet w głupim 1 akcie inferno czyszcząc lokacje spada Ci do kiermany bardzo dużo kasy, a i dobry item może wylecieć. Oczywiście, wymaga to więcej wysiłku niż otwieranie skrzyń czy rozbijanie dzbanków, ale nadal, nie jest to taka przepaść jak patenty z Diablo 2, kiedy jeden ręcznie mefował, a drugi puszczał 10 botów, samemu przy okazji okradając innych na wirtaulny sklep, a potem po nocach to wszystko dupował i puszczał w obieg z użyciem spam botów i d2jsp :)
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #107 on: May 24, 2012, 12:37:50 pm »

Dodam tylko, że chyba od czegoś mamy D3CL. Jeśli wejdą areny to będzie można też pomyśleć o zasadach tak aby przynajmniej nasza społeczność mogła grać i nie być w tyle a przy okazji mieć równe szanse na pvp. Okaże się, że bronie 1h 1.3k dps będą tylko dla nielicznych i będą zbyt op? To wprowadzi się zasadę, że broń może mieć maksymalnie 900 dps itd itp. Zresztą, ile tak na prawdę osób zabija elity, rare moby na inferno act 4 z 5 stackami do mf? Może te 1.3k dps to taka średniawa? :P
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: World Of Diablo
« Reply #108 on: May 24, 2012, 12:50:37 pm »

Rogh minelo 12 lat od tych problemow a my znow mamy zaczynac od zera? :) nie o to chyba wszystkim chodzilo. wiadomo, ze wiekoszosc sie przystosuje, zwlaszcza nowych graczy, ale my - starzy, mamy chyba prawo wymagac wiecej. wiadomo, ze to nic nie zmieni i musimy sie z tym pogodzic a narzekanie to nasz narodowy sport ;)
« Last Edit: May 24, 2012, 13:08:16 pm by Mr.Mag »
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: World Of Diablo
« Reply #109 on: May 24, 2012, 12:51:03 pm »

Rofl - Rogh, co jak co, ale po tobie spodziewalem sie troche wiecej - bez urazy ;)
Jak mozna porownywac Diablo 2 do Diablo 3. To co sie dzialo w dwojce to wszyscy wiem i jakos zylismy - zgadza sie - tylko kiedys to byly totalnie inne czasy.
Teraz mamy 2012 rok !
Diablo 3 jest totalnie nowym produktem firmy, ktora ma TONE bagazu doswiadczen za soba - serie Warcraft, Diablo, Starcraft oraz WoW - bezaplacyjne hity.
Nagle, po raptem tygodniu, okazuje sie, ze gra posiada jakies banalne bledy - dla mnie to jakas abstrakcja. Nie oceniam tutaj contentu samej gry tylko jej jakosc, ktora jest marna. Na litosc boska nie przyrownujcie dwojki do trojki, albo inaczej.... skoro juz tak bardzo chcecie to moze wyciagnijcie wnioski, ze moze pewne sytuacje nie powinny sie powtarzac ??
Diablo 3 jest dobrym produktem, ale dziurawym jak ser szwajcarski i co najlepsze bardzo drogim 170/200 zl / 60 euro - cena/jakosc ? ? ? ? ?
Przeczytajcie ze zrozumieniem to co Budda napisal, bo serio chlop ma duzo racji, a wasz teczowy optymizm wylaczyl racjonalne myslenie.

ps. i wypraszam sobie jakies beznadziejne stwierdzenia o "narodowym narzekaniu", bo raz zaplacilem za ten produkt kupe kasy i mam do tego prawo, dwa mimo wszystko jak inny narzekali przed premiera - nawet przed beta testatmi to tej gry bronilem, wierzylem, ze to bedzie dobry produkt.
« Last Edit: May 24, 2012, 12:54:46 pm by FeN »
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #110 on: May 24, 2012, 13:14:58 pm »

Od kiedy 170 zł to jest kupa kasy? Szczególnie w kontekście zabawy na miesiące/ lata…?! Skrzynka dostepna była do farmienia przez ile? Pare dni! I już poszedł fix. Czego wy ludzie oczekujecie? Krystalicznej gry? To chyba nie w tym życiu… Exploity  były, są i będą w każdej grze. Radzę przywyknąć albo „zawiesić myszki na kołku”
I owszem, narzekacie. Zrozumialbym, gdyby blizz olewał sprawe ale z tego co ja widze, to co chwila wychodza poprawki i nerfy. Wiec sorry ale… przesadzacie i to grubo. Mi gra daje sporo frajdy. Gameplay spoko, lore tez jak najbardziej wciągające, ze zwrotami akcji (tylko tyrael murzyn mnie zszokowal ;d), w perspektywie patch pvp i… raczej dłuższe niż tydzień farmienie inferno (kto był w a4 to wie co tam się dzieje).
Sorry ale fakt ze ktos przyfarmil sobie skrzynke w a2 nie przekonuje mnie, ze jest już tak wygearowany ze rozjebie cale diablo w 10 minut (jak ktos ma zamiar teraz jako kontrargument wystosowac gosci z method to: NIGGA pls – ilu takich zjebow jest na swiecie? Ulamek procenta społeczności? Fakt, jest się czym przejmowac.. ze sponsorowany nerd ma 10 baniek w stashu ;d). A 4 to będzie dopiero wyzwanie i tam się będą sypaly kozackie itemy. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktos sobie czyścił ten poziom na luzie… (nie mowie tu o otwieraniu skrzynek i rozwalaniu dzbankow Lol – ale przyznaje się, sam troche runow zrobiłem). Jedyne co słyszałem, to ze bossow soluja. No i? Z tego co blizz mowil, bossowie najlepszego dropu nie maja. Wiec nad czym tu lamentowac?
Nie jest rewelacyjnie, bo bledow jest sporo ale tez nie są one takie, żeby skupiac się tylko na psioczeniu i wieszac na tej grze psy… Co kto lubi. Ja mam fun i raczej będę miał przez sporo czasu. W d2 naszpikowane hackami/dupami/exploitami gralem +/- 10 lat wiec i tu będzie dobrze. 2012 rok? No i co z tego? Fani serii na pewna przy niej zostana I znajda sposob, żeby czerpac z gry jak najwięcej przyjemnosci
peace
Logged

Raistlin(DM)

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
    • Elitarna Gildia Magów
Re: World Of Diablo
« Reply #111 on: May 24, 2012, 13:21:17 pm »

już ja widzę 100k dpsu na pvp...wszyscy się będziemy zdejmować na dwa hity:P?
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #112 on: May 24, 2012, 13:22:35 pm »

raist ? ludzie Dh juz maja po 80k
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: World Of Diablo
« Reply #113 on: May 24, 2012, 13:24:20 pm »

strasznie duza dysproporcja itemow pomiedzy ludzmi grajacymi przed inferno i na inferno
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #114 on: May 24, 2012, 13:24:48 pm »

Blizz sam mówił, ze pvp nie bedzie mialo nic wspolnego z e-sportem. Ma jedynie dostarczać funu. I fun beda mieli Ci, ktorzy wala heady wlasnie po 100k i zdejmuja ludzi w 2 hitach.
Ja to raczej bede traktowal jako mile urozmaicenie rozgrywki i odskocznie od klepania mobow. Jak ktos nastawia sie na pvp jako prio... To pewnie sie srogo rozczaruje.
Logged

Raistlin(DM)

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
    • Elitarna Gildia Magów
Re: World Of Diablo
« Reply #115 on: May 24, 2012, 13:27:03 pm »

Budda ja nie zadawałem pytania tylko stwierdziłem fakt... :) Pytanie było czy faktycznie się na dwa hity będziemy zdejmować...
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: World Of Diablo
« Reply #116 on: May 24, 2012, 13:29:23 pm »

tak 170 zlotych to kupa kasy, bo zadna nowa gra pc-towa nie kosztuje tyle, nawet w dniu premiery, ale rozumiem, ze tego nie wiesz, bo je sciagasz z torrentow.

co z tego, ze mamy 2012 ? lopatologicznie -
czym rozni sie gofl 2giej generacji od golfa 5tej (przyklad) ?
Logged

ProdiGy

  • Imp
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #117 on: May 24, 2012, 13:31:21 pm »

Lawl, placz na jeden bug, gdy graliscie 10 lat w gre, gdzie "skill" opieral sie na bugach ( niewidzialne strzaly, duchy i paladyni i ich mlotki ). n1
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: World Of Diablo
« Reply #118 on: May 24, 2012, 13:38:05 pm »

tu nie chodzi o placz na bugi - musialy byc - ja to rozumiem jak juz wielokrotnie pisalem. mi sie nie podoba w d3 marginalizacja itemow z duza iloscia roznych statow (to jakos przezyje) oraz to, ze mimo takich zabezpieczen, da sie ukrasc konto i oskubac dodatkowo kogos na real kase. to jest bezwzglednie niedopuszczalne.
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #119 on: May 24, 2012, 13:38:42 pm »

Fen,
nie rozumiem, bo nie sciagam gier, tylko je kupuje i sie do tego przyzwyczaiłem.
Srednio kupuje 2-3 gry w roku na ps3 (fifa, nhl, fight night - to ostatnie  o ile wychodzi) i ceny sa w granicach 200 zl jesli nei trafisz na promocje (mowie tu o normalnych sklepach a nie portalach typu gametrade [czy jakos tak] itp)
Na PC natomiast co miesiac przez dluzszy okres czasu bulilem abo za wowa (+/- 50zl), wiec 170 zl nie wydaje mi sie cena wygórowana. Zwlaszcza, ze jak komus sie chce, to robiac niezbyt wiele moze sobie to odbic samym graniem.
Rowniez nie rozumiem Twoich zalozen co do mojej osoby i ofensywnej postawy ~~
Łopatologia z 2012 ma tyle wspolnego z d3 co zeszloroczny snieg z obecna pogodą.
Blizz mowil, ze ich gry to miód z gameplaya a nie najnowsze topowe standardy pod wzgledem grafiki czy innych tego typu cudow.
Diablo to diablo, ma swoj czar i magie i na tym trzeba bazowac. Ja się nie rozczrowałem. Przeciwnie
Logged
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.113 seconds with 17 queries.