• April 25, 2024, 09:16:27 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25

Author Topic: World Of Diablo  (Read 124975 times)

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #180 on: May 26, 2012, 00:12:34 am »

Ja też..
Jeśli jest tak jak Juras mówi cd. inferno to się cieszę, pytanie na ile to starczy - gearowanie na inferno może być fun, ale, znów porównując z WoW, tam każdy patch to nowy rajd. Pytanie czy tutaj będą dodawali jakiś nowy content? Wiadomo, że mają dochodzić nowe itemy, ale nie do końca wiadomo na jakiej zasadzie.

Wiadomo, nie ma co liczyć na nowy akt co patch:) Ale wystarczyłoby imho, jakby z patchami zwiększali trudność na inferno (+ dodawali lepsze itemy) z opcją wyłączenia tego buffa. Coś w tym stylu jest w WoWie tylko tam wraz z patchami nerfują DSa ;)
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #181 on: May 26, 2012, 00:35:30 am »

pal licho te dodatkowe contenty ;p niech tylko zrobia pvp god damn it !!
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #182 on: May 26, 2012, 02:20:08 am »

Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #183 on: May 26, 2012, 02:24:07 am »

To jest dopiero jeden, wielki PONY LEVEL :D

Torchlight to miła zabaweczka, chętnie pyknę, ale bez względu na wszystkie okoliczności - żaden konkurent dla D3.

Bardziej ciekaw jestem np. Lineage Eternal.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #184 on: May 26, 2012, 06:32:05 am »

zaden konkurent dla d3?jest juz online jest pvp, jest stare dobre hacknslashowe rozdawanie punktow i szczerze to T1 wymiatal.
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #185 on: May 26, 2012, 07:44:05 am »

No Rogh powiem ci ze ten lineage eternal może zapowiadać się całkiem dobrze =]
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #186 on: May 26, 2012, 08:29:02 am »

jak ten dupehack smiga, to bez kitu... atom na blizza. Odechcialo mi sie w to grac =]
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #187 on: May 26, 2012, 11:20:12 am »

Bez przesady ten torczlajt nie umywa sie do d3 imo, podobno paru ludzi z condor games (od d1) maczalo w nim palce- omg mogli zrobic cos ala d1, podziemia, ciezki klimat wyobcowania, mgla ktora mozna kroic siekiera... a nie pony level ;p
Nie w ta strone poszli :P

Chociaz juz wspomnianego Lineage eternal jestem bardzo ciekawy :P Widzialem zapowiedz i wygladal kozacko :)

Do calej tej fali krytyki dla d3, wiedzialem ze tak bedzie. Ludzie poprostu zbyt wysoko postawili swoja- podparta oczekiwaniami- wyimaginowaną poprzeczke dla tej gry :)
Logged

Bednarz

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 71
  • PeTnash i RYPY
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #188 on: May 26, 2012, 11:48:43 am »

Do calej tej fali krytyki dla d3, wiedzialem ze tak bedzie. Ludzie poprostu zbyt wysoko postawili swoja- podparta oczekiwaniami- wyimaginowaną poprzeczke dla tej gry :)

bronisz diabulu 3, natomiast T2 jest be bo jest "kolorowy", widac ze nie grales w 1 czesc ktora tez taka byla - nie ma tu przeskoku z "mhrocznego klimatu" d2 do "mniej mhrocznego klimatu d3" (ktory wynika po prostu z wiekszej ilosci szczegolow i lepszej grafiki). To co w d3 zostalo zmienione to rozwiazania zaczerpniete garsciami z wowa, ktore uplycily i tak prosty gatunek jakim sa hack and slash'e. Wiekszosc powie "ile mozna tego starego diabulu", majac klapki na oczach co do tych mmorpgowych rozwiazan w kazdej grze
Logged
AFK TEAM

Esc

  • Imp
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #189 on: May 26, 2012, 17:08:12 pm »

Wygląda na to, że Diablo 3 zyskało poważnego konkurenta a nawet można stwierdzić, iż D3 zostało zdetronizowane. Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć oglądając gameplaya Lineage.
Lineage Eternal wygląda jak ulepszone Diablo2 i niewątpliwie będzie konkurencją dla Diablo3, które tak właśnie powinno wyglądać. Styl Diablo w Lineage jest wszechobecny i widać  niezwykłe podobieństwo między tymi grami. Szkoda, że to właśnie nie jest Diablo3.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #190 on: May 26, 2012, 17:21:35 pm »

Nie wiem czy jestes z jakiejs konkurencyjnej dla blizzarda firmy, ale Twoje dziamganie staje sie powoli irytujace. Z gameplaya wysnuwasz wnioski, ze gra, ktora nie miala jeszcze swojej premiery, zdetronizowala Diablo 3? Wiem, ze to stary tekst, ale skontaktuj mnie ze swoim dilerem, bo nie wiem jak mozna postrzegac rzeczywistosc w taki sposob.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to jest już w większym stopniu kwestia gustu, wobec czego nie mam zamiaru używać w tym wypadku mocnych słów, oglądałem kiedyś gameplay Lineage Eternal, teraz obejrzałem ponownie dla odświeżenia pamięci - lol, dla mnie w żadnym stopniu nie przypomina to Diablo 2, a już na pewno nie bardziej niż Diablo 3.

Interesująca gra, ale po pierwsze to nadal MMORPG, a po drugie, nie jest dla mnie interesująca dlatego, że ma coś wspólnego z Diablo 2, bo to prędzej wygląda jak MMO w świecie Elder Scrolls. Diablo 3 jest dla mnie bardziej płynne w walce i ciekawsze dla oka ( chociaż oczywiście masowe bitwy w LE wyglądają okazale ), klimatycznie też zdecydowanie bardziej przypada mi do gustu, oczywiście na podstawie gameplaya, natomiast w LE ciekawi mnie nowy system używania niektórych skilli, rysując je na mapie, to może być fajne, bo jest to coś nowego.
« Last Edit: May 26, 2012, 17:23:09 pm by RoGH »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #191 on: May 26, 2012, 21:58:25 pm »

nie trzeba lineage etheral zeby zdetronizowalo d3 .. samo l2 dentronizuje d3 bo to jest inna gra. . w innej rzeczywstosci i z innymi klimatami .. nie ma co porownywac .. d3 jest dobre dla starych wyjadaczy d2 i d1 gdzie widac wszedzie odnosniki do d1 i d2 .. lineage etheral jest to gra ktora wprowadza nowe standarty i pewnie bedzie miazdzyla wszelka konkurencje jak l2 .. ale bedzie to gra globalna, a d3 nadal jest natawione na rozgrywke w kregu przyjacioil bez wiekszego parcia na cp czy klany .. i to jest niezaprzeczalny plus d3 ..

poczekamy zobaczmy .,
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #192 on: May 26, 2012, 22:59:24 pm »

Nie porównywałbym tych dwóch gatunków, bo to trochę tak jakby porównywać GTA z CSem. W swojej klasie raczej D3 będzie najlepsze. Wielu tak samo zapowiadało WoW killera, a żadnemu tytułowi się to nie udało.
Wielu się zachwyca LE i faktycznie trailer/gameplay robi wrażenie, ale ja już widzę jedną lipe. Tylko 3 klasy postaci, to wg mnie bieda. Nie wiadomo czy będzie tryb pvp, jeśli nie to gra do pogrania pewnie przez miecha. Ciężko stwierdzić po 15 minutach filmiku co ta gra będzie reprezentować.
Nie wiem jak inni, ja nie zamierzam nigdy więcej dotknąć jakiegokolwiek mmo, w którym co trochę trzeba coś dofarmiać, ustalać jakieś dni rajdowe etc. Po pewnym czasie to się robi denerwujące, bo gra zaczyna sprawiać wrażenie drugiej roboty. W Diablo też jest farma jako taka, ale jest to dużo bardziej lajtowe i nie ma jako takiego progresowania, że ta czy inna gildia ubiła albo nie tego albo innego bossa.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #193 on: May 27, 2012, 12:24:07 pm »

lineage ciekawa gierka, a rysowanie skili to jest w docie i honie takze nothing new
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #194 on: May 27, 2012, 19:27:31 pm »

Nie porównywałbym tych dwóch gatunków, bo to trochę tak jakby porównywać GTA z CSem. W swojej klasie raczej D3 będzie najlepsze. Wielu tak samo zapowiadało WoW killera, a żadnemu tytułowi się to nie udało.
Wielu się zachwyca LE i faktycznie trailer/gameplay robi wrażenie, ale ja już widzę jedną lipe. Tylko 3 klasy postaci, to wg mnie bieda. Nie wiadomo czy będzie tryb pvp, jeśli nie to gra do pogrania pewnie przez miecha. Ciężko stwierdzić po 15 minutach filmiku co ta gra będzie reprezentować.
Nie wiem jak inni, ja nie zamierzam nigdy więcej dotknąć jakiegokolwiek mmo, w którym co trochę trzeba coś dofarmiać, ustalać jakieś dni rajdowe etc. Po pewnym czasie to się robi denerwujące, bo gra zaczyna sprawiać wrażenie drugiej roboty. W Diablo też jest farma jako taka, ale jest to dużo bardziej lajtowe i nie ma jako takiego progresowania, że ta czy inna gildia ubiła albo nie tego albo innego bossa.

cos w tym jest .. globalne gry, w end game to jest po prostu polityka i organizowanie setek czasami tysiecy graczy zeby cos zrobic .. klany po kilkaset osob, perfekcyjnie zoorganizowane ( zadko sie trafia, ale.. ) farmiace codziennie raidy i niezadko kilkugodzinne pvp zeby na raida wejsc .. a tylko po to zeby ubierac ludzi w klanie .. tzn ubierac kilka party .. kolka wzajemnej adoracji, scamy, kradzieze, dramy, flame .. ehh .. ciesze sie ze diablo jest takie jakie jest srsly
Logged
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.099 seconds with 19 queries.