• April 23, 2024, 22:36:53 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25

Author Topic: World Of Diablo  (Read 124905 times)

Raistlin(DM)

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
    • Elitarna Gildia Magów
Re: World Of Diablo
« Reply #120 on: May 24, 2012, 13:44:50 pm »

Ja bym się chciał dopytać o jakich bugach mówicie bo 'cudna krzynka' ma niby 50% szansy spawnu...żadna tragedia...
Acc security tu rozumiem...
Ale jakie jeszcze bugi:)?
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #121 on: May 24, 2012, 13:52:47 pm »

jesli w tej grze jest choc odrobina czaru i magii z poprzednich czesci to mam cos nie tak z glowa
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #122 on: May 24, 2012, 13:54:27 pm »

zalezy od podejscia. Jak CI sie nie podoba to przeceiz masz allegro i glowa bedzie oszczedzona :)
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #123 on: May 24, 2012, 13:59:30 pm »

jesli w tej grze jest choc odrobina czaru i magii z poprzednich czesci to mam cos nie tak z glowa
niestety jestes az do przesady normalny :/
wiekszym failem roku 2012 niz ta gra moze byc tylko wystep naszej reprezentacji na euro
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: World Of Diablo
« Reply #124 on: May 24, 2012, 13:59:54 pm »

geezas, napisalem pc-towa gra, a nie konsolowa....
na "blaszki" nowe gry kosztuja od 120 do 150 max, a mozna taniej przez jakies mniejsze sklepy, a nie komercyjne typu empik.
zreszta juz nvm, bo niektorzy to maja w glowie tylko teczowy poziom z diablo i to co ja nazywa krytyka oni placzem czy lamentem. niechce mi sie juz gadac na ten temat, zobaczymy jak bedzie to wszystko wygladac za miesiac, 2, pol roku, rok.
Logged

ProdiGy

  • Imp
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #125 on: May 24, 2012, 14:00:50 pm »

Nie da sie ukrasc konta battlenet, jesli masz zarejestrowane na swoje imie i nazwisko, nawet jesli nie znasz maila, hasla, secret answer, a konto jest na twoje imie i nazwisko, to wystarczy zadzwonic + przeslac skan dowodu i ci zwroca wszystko. Przynajmniej tak bylo na wowie.
Logged

Nemezis

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 161
  • GoTH
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #126 on: May 24, 2012, 14:00:58 pm »

Wcale nie jest tak źle jak mówicie. Owszem było farmienie skrzynki w akcie 2 ? I co z tego. Itemy mają losowe afixy uzależnione od poziomu. Każdy akt inferno się różni. Nie można wyfarmić najlepszych itemów w akcie 2. Blizzard powiedział, że z czasem będzie dodawł nowe itemy. Podstawą diablo jest farmienie sprzętu oraz pvp. Inferno jest czymś dodatkowym - i bardzo dobrze. Daje więcej rzeczy do robienia. Porównajcie inne gry hack & slash. Diablo III jest narazie najlepsza -> daje najwięcej możliwości robienia rzeczy. Dojdzie PVP i będzie jeszcze lepiej. Blizz powiedział wielokrotnie, że robi PVE i PVP oddzielnie tak aby mógł balansować oba tryby niezależnie od siebie. Owszem nie będzie to e-sport, ale myśle, że będzie naprawdę fajnie.

Tak apropo mało kto pamięta jak diablo II wyszko bez LOD -> recenzje były bardzo negatywne. Ludzi strasznie jechali po DII. Przypominam, że zanim wyszedł LOD system itemów w dII był identyczny jak w DIII. Przyzwyczajeni jesteśmy do lśniących pixeli i tyle. A tak naprawdę cała zabawa polega na wylosowaniu super itemku z 1000000000 możliwich kombinacji.

Ludzie ta gra ma nieco ponad tydzień. Nie ma gry bezbłędnej. A i tak poziom blizza nadal widać. Pokażcie mi innego producenta, który tak dba o swoje profukty. Zawsze to co nowe jest beee, ale z czasem ludzie zaczynają doceniać. I tak będzie z DIII.

Niemoża mieć tylko negatywnego podejścia.

A dla mnie zabawą jest teraz przejscie aktu II inferno barbem -> jest ciężko i bez farmienia kasy/aktu I nie da rady.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #127 on: May 24, 2012, 14:23:25 pm »

Fen, nie zrozumiałeś mnie. Nie chodzi mi o porównywanie tych gier ( Diablo II i Diablo III ) w kontekście bugów i problemów jakie napotykaliśmy. Chodzi mi o rynek, chodzi mi o dysproporcje między tymi wykorzystującymi bugi, a tymi grającymi "prawilnie". Na Diablo II dysproporcje i możliwości był gigantyczne, a mimo to przez cały czas tłumy ludzi w to grały, tworząc bardziej bądź mniej udane organizacje, także PvP.

Po prostu uważam, że fakt, że ktoś farmił taką skrzynkę, a ktoś inny rozbijał słoje, nie zniszczy rozgrywki na lata, nie są to dysproporcje nie do zakopania. Farmując po bożemu, też da się znaleźć fajne itemy, też można zarobić. Do tego dochodzi to o czym pisze Nemezis. Będą nowe itemy, które będą zapewne przerastać obecne, będą nowe formy ich znajdowania i tworzenia - żaden dystans, który mają Ci farmujący na inferno w pierwszych dniach gry, nie jest nie do nadrobienia. Spokojnie, wszyscy będą mieć szansę na OBŁOWIENIE SIĘ W BOGHACTWOOO. Dzięki czemu istnieje nadzieja, że rozgrywki pvp nie będą jakoś strasznie imba i gracze jednak będą mieli zbliżony gear.
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #128 on: May 24, 2012, 14:32:02 pm »

Dorzucę jeszcze kilka słów do tematu…
W związku z rozczarowaniem – czy ktoś czytał wywiady z blizzem zanim ta gra wyszła? D3 to mialo być coś innego, zmieniony styl, który jednak w jakis sposób nawiąże do lat z przeszłości. Było duzo szumu na ten temat, wobec czego mniej wiecej można bylo wywnioskowac z wypowiedzi/ screenow/ trailerow/ gameplayów czego się spodziewać.
Dla rozjaśnienia – mnie przy d2 przez lata trzymało PK. Czy to samemu, czy przy pomocy TPPK. Po zgłębieniu tematu wiedziałem, ze taka zabawa nie bezdie miala zadnej racji bytu w d3. Płaczę? Nie. Jednak jestem w stanie zrozumieć, ze inni moga byc zniechęceni lub tez czuc w ogole niechęć (ale nie rozumiem zatem, po co kupowali gre?!)
Okreslenia typu fail roku? Ludzie, to wszystko było napisane… wystarczy czytac posty (te ważniejsze – dla ułatwienia – NIEBIESKIE).
Czytajac wasze posty można odnieść wrazenie, ze oczekiwaliście podrasowanej wersji d2 z ladniejsza grafika… No nie za bardzo… To mialo byc cos innego i jest. Bynajmniej dla mnie.
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #129 on: May 24, 2012, 14:40:59 pm »

Tak na marginesie Bynajmniej oznacza wcale nie :P no off ofc

Co do gry jak na grajka który spędził dużo czasu w różnych gram mmo i w d2 też sporo to na razie d3 mnie rozczarowało i to dosyć , oczekiwałem czegoś o wiele bardziej spektakularnego , gry która wciągnie mnie że nie odejdę od kompa przez najbliższy miesiąć , a co jest , po ledwie tyg graniu juz mi się znudziło co prawda nie odkładam gry na bok , daje blizzardowi szanse na to aby cos poprawił , bo jak na razie to dla mnie wypuscili bubla a nie gre warta 200pln , nawet głupi Aion który NC soft robił o wiele krócej potrafił mnie wciagnąć na 2-3 miechy nolifowania , a tutaj hmm nie wiem , może też już się zestarzałem i spodziewałem się bóg wie czego po tej grze
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #130 on: May 24, 2012, 14:46:01 pm »

No właśnie, czego się spodziewałeś oprócz mglistego faktu, że Cie wciągnie na resztę życia? Co konkretnie?
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #131 on: May 24, 2012, 14:51:29 pm »

faktyzcnie, zjebalem z tym bynajmniej ;d trudny język!
ale teraz jestem bogatszy :)
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #132 on: May 24, 2012, 14:57:57 pm »

rogh tu nie chodzi ze na reszte zycia ale zebym sobie posiedział przy tej grze dłużej a nie wchodzę i mi się odechciewa po chwili =] na początku fajnie sie grało bo nowa gra odkrywałem rzeczy itp itd ale dobra lvl sami wiemy ze mozna już teraz nabić w 7h ale ja sobie nie psuje tej zabawy przejdę wszytsko normalnie , potem tak chciałem sobie posiedziec na AH i pohandlowac troche dobra miałem frajde jeden dzien bo albo AH nie dziaął albo co chwile go laguje wiem wiem z czasem ma się polepszyc , ale np ogólnie w d2 dużo czasu siedziałem na handlu i w ten sposób ogarniałem sobie itemy itp itd , najlepszą rzeczą jaką znalazłem w d2 z mef runów było chyba czako ale nvm reszte na handlu kupiłem itp itd i to np pochłaniało dużo mojego czasu tutaj  nie ma takiej opcji wogóle , kupujesz to co jest i nawet nie masz opcji targowania sie , np boli mnie tez że nie moge wystawiać oferty typu że kupie to i daje tyle golda , dobra to pierwsza rzecz jaką jest AH który całkowicie zabija handel miedzy graczami , druga sprawa po zaledwie tygodniu gry od premiery cała ekonomia juz jest popieprzona i ja mając moje marne 600k w skrzynce  wiem że jest to nic na dzień dzisiejszy a na początku naprawde dużo grałem , kolejny fakt klimat gry do grafiki sie nie czepaim bo mi pasuje ale porównując tą gre do klimatu z d2 musze stwierdzić że dużo jej jeszcze brakuje , i tak wiem miała to byc całkiem inna gra ale ja jako fan serii diablo oczekiwałem że bedzie coś podobnego a nei zupełnie nowe onlicze tej gry sam bym nie chciał aby to był odgrzewany kotlet , no ale żeby te podstawowe rzeczy zostały zachowane. nie wiem co ogólnie jeszcze napisac jak dla mnie narazie ta gra do mnie nie przemawia , mówie grałem w inne gierki i bardziej mnie wciągneły , wiem że wam może się podobac ale jak dla mnei narazie bubel i czekam na jakieś updaty , póki co pogram sobie jeszcze i zobacze co z tego będzie.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #133 on: May 24, 2012, 15:03:46 pm »

Co do grafiki, to juz przy Diablo 2 byly zarzuty cukierkowosci wzgledem Diablo 1. Dla mnie graficznie wyglada to bardziej klimatycznie niz Diablo 2. Sorry, ale gdzie klimat w 2 akcie na jasnej pustyni albo w beznadziejnej dzungli aktu 3 ? 1 akt Diablo 3 tez dla mnie bardziej klimatyczny niz 1 akt Diablo 2. Ale mniejsza o to.

Gac, mam kolezkow, ktorzy chodza po ingame trade i na tym tluka dobre hajsy, dla chcacego nic trudnego, ah nie jest jedyna droga handlu, poza tym czesto mozna znalezc tam smakowite kaski za niewielkie pieniadze, ktore mozna z duzym zyskiem sprzedac. A poza tym Blizzard musial znalezc sposob na walke z JSP, gdyby nie to, to nadal by tam byla wiekszosc swiatowego handlu d3, tak jak przez ostatnie 6 lat Diablo 2.
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #134 on: May 24, 2012, 15:12:26 pm »

Rogh no ja własnie tym sposobem handluje kupuje mega tanio przeszukuje oferty i sprzedaje po cenie rynkowej a co do grafiki to napisałem że nie czepiam sie bo mi pasuje taka grafika:P chodzi mi o klimat gry =] a co do AH to widzisz ja bym sobie tak pohandlował ale co chwile są problemy z tym AH i jest do denerwujące z lekka , ale tak jak pisałem ja daje jeszcze szanse tej grze nie przekreślam jej całkowicie zobaczymy co będzie
Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.154 seconds with 19 queries.