• March 29, 2024, 00:52:22 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: solo vs team play  (Read 4434 times)

Przemo

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 58
    • View Profile
solo vs team play
« on: May 22, 2012, 11:50:59 am »

jak lepiej grac, samemu czy w teamie, chodzi mi tutaj o ilosc zdobywanego expa, czy jest po rowno czy jak z d2, im wiecej w teamie tym lepiej, oraz o ilosc itemow jakie wypadaja w obu przypadkach
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: solo vs team play
« Reply #1 on: May 22, 2012, 12:50:38 pm »

Exp jest ten sam, nie ma różnicy czy ciśniesz sam czy z drużyną. Poziom trudności rośnie wraz z kolejnymi członkami w drużynie. Mobów jest więcej, mają większe obrażenia i więcej życia. Ogólnie gra została podobno pomyślana tak aby każda klasa była wstanie przejść grę na każdym poziomie trudności solo. Jak dla mnie farmienie dla kasy jest najlepsze solo, bo jest najłatwiej. Jednak czasem zdarzają się takie przeszkody, których nie dasz rady pokonać sam, lub będziesz musiał kompletnie zmienić build skilli i pewnie ekwipunku. Granie z dodatkowym kolegom jest chyba optymalne, jeśli macie różne klasy i buildy. RDPS + Semi tank to z tego co na razie widziałem chyba najskuteczniejsze combo, ale mogę się mylić, za daleko na inferno nie jestem :P Chodzi w sumie o uniwersalność.

Ja mogę Tobie powiedzieć tak: solo dasz radę lekko pyknąć wszystko do hell, oczywiście bez rushy, z małą farmą no i ulepszaniem ekwipunku, tak abyś na hellu nie miał 100 dps i 3k życia. Czasem będziesz musiał ominąć jakieś potwory, czasem zginiesz parę razy, a czasem zrobisz grę od nowa, bo nie dasz rady przejść dalej. Jednak jest to najłatwiejszy sposób gry, jeśli ogarniasz swoją postać. Możesz farmić stosunkowo szybko i nauczysz się też oceniać czy dasz radę przejść dalej (np. pokonać paczkę elitarnych mobów) czy też trzeba powtórzyć pewien etap jeszcze raz. Piszę to z perspektywy WD gdzie jestem wstanie skillami przytankować moby i mieć czas na dps jak i lepsze pozycjonowanie, nie wiem do końca jak jest z innymi klasami.

Jednak o wiele fajniejsza zabawa rozpoczyna się w party. Trzeba kombinować, w dwie osoby macie większe szansę, że szybciej się ubierzecie, jeśli będziecie dzielić loot. W dwie osoby da jeszcze radę w miarę spoko pograć i jest ciekawiej. W 3 lub 4 osoby zaczynają się pomału schody. Tutaj trzeba się wspierać, grać drużynowo i nikt nie może odstawać. Potwory zyskują w końcu więcej życia i obrażeń. Jeśli jedna osoba ma za słaby gear lub po prostu nie ogarnia, to jest duża szansa, że będziecie często mieć wipe.
Logged

Haren Grimeye

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 69
  • Klan Nathanek Nightmares:www.nn.xaa.pl Zapraszamy
    • View Profile
    • Nathanek Nightmares
Re: solo vs team play
« Reply #2 on: May 22, 2012, 13:23:52 pm »

Wg mnie najprzyjemniej gra się w zespole. Raz ,że ze znajomymi można pogadać, dwa że jest to bardziej wymagające i ciekawie się współpracuje. Ale jak kto woli.
Nową postacią , przynajmniej w pierwszym akcie dobrze pograć samemu, żeby przywyczaić się do zdolności.
Logged

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: solo vs team play
« Reply #3 on: May 22, 2012, 13:29:33 pm »

Solo ma jeden wielki plus.
Na poczatku mozesz przejsc gre bez parcia ze strony teamu i wszystkiemu dokladnie sie przyjrzec.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: solo vs team play
« Reply #4 on: May 22, 2012, 13:37:45 pm »

ta idid ma racje :P
czasem warto zatrzymac sie i posluchac dialogow, nawet ciekawe sa historyjki :)
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: solo vs team play
« Reply #5 on: May 22, 2012, 13:40:44 pm »

ta idid ma racje :P
czasem warto zatrzymac sie i posluchac dialogow, nawet ciekawe sa historyjki :)

Zgadzam się, cały normal i dużą część nightmare zatrzymywałem się, aby posłuchać historii postaci, obejrzeć filmiki etc. Fajny klimat :)
Logged

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: solo vs team play
« Reply #6 on: May 22, 2012, 13:41:19 pm »

Ja fabule poznalem na jsp, bo takie parcie mieli wszyscy, ze co sie dalo wylaczali, a reszte kazali wylaczac : )
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: solo vs team play
« Reply #7 on: May 22, 2012, 13:46:15 pm »

ja sie staralem unikac spoilerow, niestety niektore do mnie dotarly ;) ale tez wole sole na 1 raz. potem zdecydowanie team
Logged

Lerka

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: solo vs team play
« Reply #8 on: May 22, 2012, 14:03:43 pm »

spoilery atakowały z każdej strony, jedyna rada to było nie wchodzić na neta, wyłączyć tele itp i udało się:P

@topic
z początku solo, potem w team bo większy fun.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: solo vs team play
« Reply #9 on: May 22, 2012, 14:29:07 pm »

solo do hella, ah, team inferno
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.271 seconds with 18 queries.