• April 25, 2024, 12:50:37 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4 5

Author Topic: Patch 1.0.3 - Dyskusja  (Read 32484 times)

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #15 on: June 20, 2012, 07:25:32 am »

Wg mnie największa 'padaka' WD polega na tym, że czary z porządnym dmg jak Locust Swarm czy Zombie Bears są półdystansowe a nie nie ranged jak np Poison Dart. Z takim zasięgiem to by mogły być spelle Barba. To jest największy fail tą postacią, kolejny to jedna ucieczka, bo cd Zombie Walla to śmiech. O cd Spirit Vesslel to nie ma co wspominać. Pety nie do użytku na inferno, co sam Blizz przyznaje. Nie widzę przyjemności w kiteowaniu mobów z małpią zręcznością.
Co do patch'a to zdecydowana większość zmian jest na dobre jak dla mnie przynajmniej.
Zgadzam sie
Blizzard zrobil sobie 2 ranged 2 melee i nie mieli pomyslu to zrobili semi ranged ~~
Dla mnie na wd musi byc bardziej tanky niz dh/wizz skoro ma mniejszy zasieg
Logged

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #16 on: June 20, 2012, 14:41:57 pm »

I jak, graliście już na 1.0.3? Jak wrażenia?
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #17 on: June 20, 2012, 14:43:46 pm »

dmg o 5k spadl (2 ringi z 15% spadly do 7%!)
Logged

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #18 on: June 20, 2012, 14:48:08 pm »

u mnie podobnie. Najgłupsze jest to, że za run 5xNV (w sumie 8 albo 9 elite packow) + Maghda skasowało mnie na 16k golda, przy czym nie zginąłem ani razu. Głupota straszna ~~
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #19 on: June 20, 2012, 14:51:09 pm »

glupota jest taka, ze nie podali info o zmianach ani w patcherze, ani w samej grze, ludzie pokupowali itemy za 200 euro ktore sa warte 10 teraz :).Sam licytuje dager ktory jest teraz wart z 500k za 5m...
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #20 on: June 20, 2012, 14:57:45 pm »

u mnie podobnie. Najgłupsze jest to, że za run 5xNV (w sumie 8 albo 9 elite packow) + Maghda skasowało mnie na 16k golda, przy czym nie zginąłem ani razu. Głupota straszna ~~

Straszna głupota, że gold jest potrzebny, przecież lepiej aby był bezużyteczny jak w d2. Przestańcie już płakać na te naprawy. Jeśli straciłeś tylko 16k golda mając szansę na minimum gwarantowane 3-4 rare itemów, to ja bym nie płakał. Pewnie nawet jakby same crappy leciały, to byś odzyskał złoto sprzedając je u vendora lub rozbijając...

A co do patcha, jak wrócę do domu to też sprawdzę jak teraz mój wizzard się sprawuje :P
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #21 on: June 20, 2012, 17:26:51 pm »

to co jest na plus to nowe menu friends listy -> teraz wyglada jak w  wowie i jest o niebo bardziej czytelne
moze kolejnym razem zrobia cos z chatem ;p?
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #22 on: June 20, 2012, 18:18:38 pm »

Mogliby jeszcze dodać grupy do fl i jakieś customowe segregowanie osób.
Mnie wkurza znerfirnie expa z Rumforda w 1 akcie. Na hellu z 44k na 16k. Wretched mothers to był fajny quest na expowanie na hc - nudne, ale bezpieczne miejsce, a i czasem można było o Jeża zahaczyć.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #23 on: June 20, 2012, 18:29:14 pm »

Bud, od dłuższego czasu było wiadomo, że nerfią attack speed. Mi dps na łuku spadł ze 1175 do 1075 i nie narzekam. Gra mi się fajnie, przeszedłem caly drugi akt, ale dropy magic/rares nie były jakieś wybitne, za to spadł mi armor natalii. W 3 akcie mimo dwóch dobrych dh ( nie 300k dpsa, ale dobrych ), dobrego wd i mnie na tanku ( a barba ubralem juz na tank naprawde przyzwoicie ) nie mielismy z gorki, oj nie, a ten Ghom zalatwil nas ze 4 razy ( ta chmura psn chyba zostala znacznie wzmocniona, jest wszedzie :D ) i dalismy sobie spokoj narazie.
Dobre zmiany w menu, friend list na duzy plus. Zmienili tez. np pisanie do ludzi, teraz jak whispujesz to za kazdym razem musisz wybrac osobe, troche to uciazliwe, ale z drugiej strony defualtowo po kliknieciu enter piszesz do swojego party, co jest z kolei duzym ulatwieniem i zacheca do siedzenia w grach ;p

Kuce juz nie maja chyba tego swojego sweet spota, w III akcie też trochę pozmieniali, na skrzynie juz nie wplywa zalozony mf - nic tylko przechodzic cale questy i akty zamiast farmic jedno miejsce, szczegolnie, ze i siegebreaker ma reflecta. No i na 5nv jest juz gwarancja 1 rare itema z champion packow, wczesniej takiej gwarancji nie bylo.

Dzieki znacznie zwiekszonym kosztom naprawy kazdy bedzie mierzyl sily na zamiary.  Poza tym wzmocnili wartosc golda, to tez mi sie podoba, nerf attack speeda tez swietny pomysl, mimo, ze mam niezlego dh, ale to byl raczej no brainer, teraz troche bardziej trzeba kombinowac, czy np. chce miec ponad 2 ataki na sekunde ( np po to, zeby wystrzelic wiecej arrows na full krycie ) czy moze nie, ale za to podkrecic crit dmg, etc.

Moim zdaniem koko koko spoko, udany patch, oby nastepny tez byl udany, a potem juz tylko wyczekiwac pvp :)
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #24 on: June 20, 2012, 19:35:38 pm »

rogh, powiedzmy ze jestem noobem ktory kupil gre i gra raz na 2 dni, w zyciu nie slyszalem o forach o newsach.Powiedz mi gdzie blizzard napisal dla mnie informacje zebym nie kupywal itemow z ah za 250 euro bo zostana one znerfione do 10% wartosci?Hmmmm.
Udany patch?poprawili wartosc swojego portfela, bo np taki glupi wd dalej ma niedzialajce pasywy...
« Last Edit: June 20, 2012, 19:37:28 pm by budda- »
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #25 on: June 20, 2012, 20:24:43 pm »

Bardzo ladnego nooba stworzyles, nie czyta oficjalnych komunikatow blizzarda, gra raz na 2 dni, ale umie podpiac platnosc pod rmah i wydaje na nim lekka reka 250 euro, pieknie :D
Logged

Baqnan

  • Imp
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #26 on: June 20, 2012, 20:57:29 pm »

Patch na duzy +,ogolnie te koszta naprawy sa irytujace troche,ale tak jak ktos wczesniej napisal,trzeba mierzyc sily na zamiary.W koncu skoncza sie builidy dh za dwie trzy banki jadace wszystko co sie rusza .
Logged

Lolet

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 149
  • /etc/
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #27 on: June 20, 2012, 22:01:00 pm »

Co do odpisywania na whispy, polecam używanie klawisza R, domyślnie wybiera osobę do której ostatnio pisałeś
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #28 on: June 20, 2012, 22:21:55 pm »

mozna dodac ze R + tab = ostatnie osoby z ktorymi pisalismy
tez w miare wygodne =]
Logged

midzi

  • Imp
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Patch 1.0.3 - Dyskusja
« Reply #29 on: June 20, 2012, 23:58:15 pm »

Tem Ghom to jest chyba obecnie trudniejszy od Dia na Inferno. Nie do przejścia dla dobrej 4-oobowej ekipy :D
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.108 seconds with 17 queries.