• March 28, 2024, 19:13:51 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5

Author Topic: Zmiany 1.0.4  (Read 28690 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #30 on: August 21, 2012, 15:59:55 pm »

widzisz, ja nie mam problemow bo mam duza tube :> 8)
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #31 on: August 21, 2012, 16:06:09 pm »

ta, nawet jak Ci zablokuja konto to masz co do roboty: ruszanie tuba, obracanie ekranikiem i cykanie super fotek w milionach pikzeli, tylko za 1.7k zlotych !
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #32 on: August 21, 2012, 16:20:07 pm »

tak z reka na sercu to tylko magu cos tutaj robi :)
imo zamknac ten interes, diablo 3 nie jest tego warte :D

damx, usunales mnie z fl na diabolo ? :<

tja usuwam ludzi ktorzy nie sa aktywni dluzej niz 50 dni
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #33 on: August 21, 2012, 16:34:33 pm »

o kurde to musze sie dzis zalogowac :D
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #34 on: August 21, 2012, 16:44:50 pm »

Nie trzeba bylo fen botow walic po nocach xD
Ja tam muce od premiery, jak mam czas to gram :) Wczesniej gralem 10h dziennie, no dzis juz duuzo mniej :D U mnie frekwencja przy kompie, rosnie z brakiem słońca na dworze xD

Rogh podziwam praca po 12 h to nuda :D Robilem tak przez jakis czas, szare zycie w pracy xD pi*przyc te złotowki ^o^
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #35 on: August 21, 2012, 18:11:54 pm »

spoko juz odzyskalem konto :~D
fuk plny, dokladnie - kasa to nie wszystko !!

o kurde to musze sie dzis zalogowac :D

spoko nie musisz, damx sie tylko na mnie obrazil, bo niechcialem go odblokowac na forum  8)
Logged

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #36 on: August 21, 2012, 20:12:22 pm »

guild wars 2 bedzie mialo pvp od razu, bez jakiegokolwiek grindu...
Znaczy żadnego pvm/pve nie trzeba, tylko sprzęt za granie powiedzmy aren lub battlegroundów?
lepiej: jest tak samo jak angrenoście: robisz postać, dostajesz max lvl i sprzęt dostępny dla każdego. Im ktoś jest lepszy ma więcej opcji jeśli chodzi o sam wygląd armoru/broni, statystyki się nie zmieniają. To jest opcja sPvP - 5 vs 5. Jeszcze jeszcze tryb, w którym toczy się bitwa między 3 serwerami (trochę jak RvR w DAoC) - tam zaczyna się od 1 lvlu (chociaż z automatu dostajesz hp/dmg jakbyś miał 80lvl) i oprócz zdobywania zamków i budowania katapult człowiek może tam wylevelować, nie tykając się PvE. Do tego nie ma podziału na tank/healer/dps. Mistrz.

a co do 1.0.4 to fajnie, że inspirują się w końcu D2, tylko nadal nie ma co robić po wbiciu tych 100 dodatkowych lvli. No i  pozostaje kwestia miejscówek - CS/Baal Runy i krowy dało się lubić, w D3 wychodzi, że najlepiej klepać a1 w całości, a jak ktoś podoła to a3. Ja bym wolał 10-minutowe runy, no ale nephalem valor to super sprawa, trzeba siedzieć w jednej grze jak najdłużej =]
« Last Edit: August 21, 2012, 20:25:05 pm by rSt »
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #37 on: August 21, 2012, 20:24:40 pm »

spoko juz odzyskalem konto :~D
fuk plny, dokladnie - kasa to nie wszystko !!

o kurde to musze sie dzis zalogowac :D

spoko nie musisz, damx sie tylko na mnie obrazil, bo niechcialem go odblokowac na forum  8)

po co mi ludzie w fl ktorzy nie graja?
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #38 on: August 21, 2012, 21:03:58 pm »

lepiej: jest tak samo jak angrenoście: robisz postać, dostajesz max lvl i sprzęt dostępny dla każdego. Im ktoś jest lepszy ma więcej opcji jeśli chodzi o sam wygląd armoru/broni, statystyki się nie zmieniają. To jest opcja sPvP - 5 vs 5. Jeszcze jeszcze tryb, w którym toczy się bitwa między 3 serwerami (trochę jak RvR w DAoC) - tam zaczyna się od 1 lvlu (chociaż z automatu dostajesz hp/dmg jakbyś miał 80lvl) i oprócz zdobywania zamków i budowania katapult człowiek może tam wylevelować, nie tykając się PvE. Do tego nie ma podziału na tank/healer/dps. Mistrz.
Nieźle, bo brzmi jak faktyczna radocha zwłaszcza jak ktoś chce wejśc na godzinkę dwie, a nie kilka tyg farmić nie wiadomo co. W GW jest abonament czy jednorazowo się buli przy kupnie gry?
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #39 on: August 21, 2012, 22:13:46 pm »

nie ma gry na swiecie, gdzie grajac godzinke dziennie bedziesz chociaz w sredniej krajowej - jest to bez sensu z punktu widzenia firm i graczy end of story
Logged

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #40 on: August 21, 2012, 22:58:47 pm »

nie ma gry na swiecie, gdzie grajac godzinke dziennie bedziesz chociaz w sredniej krajowej - jest to bez sensu z punktu widzenia firm i graczy end of story

zaprzeczam  ;D
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #41 on: August 21, 2012, 23:02:45 pm »

nie ma gry na swiecie, gdzie grajac godzinke dziennie bedziesz chociaz w sredniej krajowej - jest to bez sensu z punktu widzenia firm i graczy end of story
Nie obchodzi mnie gdzie będę, mogę nawet backpedaling robić jak będę miał ochotę, po prostu czasem lubię cośz agrać tak bez farmienia.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #42 on: August 22, 2012, 03:35:03 am »

W GW jest abonament czy jednorazowo się buli przy kupnie gry?
Nie ma abonamentu. Od razu mówię, że jest system mikro płatności i można sobie pokupować jakieś bzdury w stylu petów/dodatków do wyglądu postaci czasowych bonusów do expa za zabijanie mobów (expi się robiąc coś innego i o ile nienawidziłem lvlowania w WoWie, tak te dynamiczne eventy w GW2 są fajne, zastępują też raidy i nie trzeba się na nie z nikim umawiać). Do PvP nic sobie kupić nie można i to się nie zmieni, bo Arena Net (btw goście pochodzą z Blizzard North) marzy o e-sportowym podejściu do sPvP w GW2. Nie wydasz wielokrotności 250€, żeby zyskać jakąkolwiek przewagę ;)

Odpowiadając Damxowi o tym, że nie da się pograć godzinkę dziennie i być najlepszym na świecie - święta racja, ale fakt, że podczas dzisiejszego stress testu zrobiłem sobie maga i 10 minut później grałem nim 5vs5 na wszystkich mapach daje trochę inną perspektywę niż.. a zresztą, każdy tutaj grał na AN i wie, że brak jakiegokolwiek grindu jak się chce pograć toury to luksus sam w sobie.

Walka jest o wiele bardziej skillowa niż w wowie i ma kilka nowych rozwiązań - np combosy skilli różnych klas - mag rzuca firewalla, warrior z jego teamu przez to szarżuje = dostaje fire armor, albo robi whirlwinda stojąc w firewallu - naokoło zaczynają latać kule ognia.
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #43 on: August 22, 2012, 09:15:45 am »

W GW jest abonament czy jednorazowo się buli przy kupnie gry?
Nie ma abonamentu. Od razu mówię, że jest system mikro płatności i można sobie pokupować jakieś bzdury w stylu petów/dodatków do wyglądu postaci czasowych bonusów do expa za zabijanie mobów (expi się robiąc coś innego i o ile nienawidziłem lvlowania w WoWie, tak te dynamiczne eventy w GW2 są fajne, zastępują też raidy i nie trzeba się na nie z nikim umawiać). Do PvP nic sobie kupić nie można i to się nie zmieni, bo Arena Net (btw goście pochodzą z Blizzard North) marzy o e-sportowym podejściu do sPvP w GW2. Nie wydasz wielokrotności 250€, żeby zyskać jakąkolwiek przewagę ;)
Wygląda super z tego co piszesz. Do tej pory nie brałem kupna GW2 pod uwagę, ale teraz korci mnie :) Dobra odmiana od D3, tylko teraz przy tym całym patchu, to już sam nie wiem. Póki co na D3 jestem napalony.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zmiany 1.0.4
« Reply #44 on: August 22, 2012, 10:46:34 am »

W GW jest abonament czy jednorazowo się buli przy kupnie gry?
Nie ma abonamentu. Od razu mówię, że jest system mikro płatności i można sobie pokupować jakieś bzdury w stylu petów/dodatków do wyglądu postaci czasowych bonusów do expa za zabijanie mobów (expi się robiąc coś innego i o ile nienawidziłem lvlowania w WoWie, tak te dynamiczne eventy w GW2 są fajne, zastępują też raidy i nie trzeba się na nie z nikim umawiać). Do PvP nic sobie kupić nie można i to się nie zmieni, bo Arena Net (btw goście pochodzą z Blizzard North) marzy o e-sportowym podejściu do sPvP w GW2. Nie wydasz wielokrotności 250€, żeby zyskać jakąkolwiek przewagę ;)

Odpowiadając Damxowi o tym, że nie da się pograć godzinkę dziennie i być najlepszym na świecie - święta racja, ale fakt, że podczas dzisiejszego stress testu zrobiłem sobie maga i 10 minut później grałem nim 5vs5 na wszystkich mapach daje trochę inną perspektywę niż.. a zresztą, każdy tutaj grał na AN i wie, że brak jakiegokolwiek grindu jak się chce pograć toury to luksus sam w sobie.

Walka jest o wiele bardziej skillowa niż w wowie i ma kilka nowych rozwiązań - np combosy skilli różnych klas - mag rzuca firewalla, warrior z jego teamu przez to szarżuje = dostaje fire armor, albo robi whirlwinda stojąc w firewallu - naokoło zaczynają latać kule ognia.

osobiscie robic cos i nie byc w tym dobrym frustruje mnie i jest dla mnie bez sensu
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.07 seconds with 18 queries.