• May 20, 2024, 19:23:53 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25

Author Topic: World Of Diablo  (Read 126548 times)

ness

  • Imp
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #150 on: May 24, 2012, 18:38:04 pm »

Quote from: Nemezis
Przypominam, że zanim wyszedł LOD system itemów w dII był identyczny jak w DIII.
elaborate plz...
"Itemizacja" w D2 (classic czy lod bez roznicy) a D3 to sa kompletnie odmienne bieguny.
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #151 on: May 24, 2012, 19:13:05 pm »

O rany shitstorm dotarł nawet tutaj :) Czemu się przejmujecie jakimikolwiek bugami etc w tym momencie? Przecież bez trybu pvp to kompletnie nie ma znaczenia. Gdyby nie dało się grać lub coś. Oweszem czasem padają serwery, AH nie działa etc, ale jak na taką ilość graczy 'na raz' raczej nie mogło być inaczej. W każdej grze on-line zawsze coś kiedyś pada/jest maintance.
Poza tym jak można w ogóle liczyć na to, że nie będzie exploitów etc, jak są fora/ludzie, którzy tylko tym się zajmują robiąc przy tym niezły pieniądz.
Albo kto by się przejmował RMAH? To w Diablo 2 nie było sklepów? Na d2jsp nie można było kupić fg? W WoWie ludzie sprzedawali gold. I co gra była skopana? Nie ogarniam rozumowania co poniektórych.
Osobna sprawa jeśli chodzi o pvp. Jak dps będzie za duży to wystarczy wprowadzić taki stat jak w WoWie czyli resiliance, który nie ma wpływu na pve, a w pvp nie będzie się ginąć od strzała czy dwóch. Zresztą samo pvp to odległą sprawa, ciężko coś przewidzieć. Może Blizz przewidział, że będzie lekkie zamieszanie przez początkowe miesiące i tak naprawdę dlatego nie ma aren atm? Monitorują co się dzieje etc.
Dajmy tej grze trochę czasu zamiast niepotrzebnie się wkurzać, a podejrzewam że jeszcze ci którzy póki co nie są zadowoleni, może przychylniej na D3 spojrzą?
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #152 on: May 24, 2012, 19:22:01 pm »

Warto przypomnieć niektórym, ktorzy najwyrazniej z PvE od 10 lat nie mieli nic wspolnego, ze na Diablo 2 był pvp cap, wobec tego to wasze 60k dpsa czy jeszcze wiecej najprawdopodobniej bedzie do ogarniecia ;)
Logged

ness

  • Imp
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #153 on: May 24, 2012, 20:52:48 pm »

cap? ;o
Nie kojarze niczego takiego, ale moze niedoinformowany jestem. Byl dmg penalty na pvp afaik w postaci:
pvp dmg  = pve dmg (nominalny ze stat sheeta) /6
« Last Edit: May 24, 2012, 20:54:27 pm by ness »
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #154 on: May 24, 2012, 21:06:51 pm »

Ta, zagmatwałem się w tej nomenklaturze, nie cap naturalnie, a dmg penalty. O ile mnie pamięc nie myli to właśnie 1/6 na 1.1x i 1/4 na 1.09. Tak czy siak nie sądzę, że te imbastyczne demejdże z pve będą liczone w ten sam sposób na pvp.
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #155 on: May 24, 2012, 21:19:10 pm »

No jasne, że nie będą. Tutaj nawet nie ma żadnej dyskusji, przecież to byłoby bez sensu jakby się ginęło od hita. Pewnie wprowadzą automatyczne obniżenie obrażeń, albo jakieś specjalne itemy pvp jak w wowie.
Ja bym najbardziej chcial, żeby do aren dostawało się od razu gear, każdy taki sam, ale nie sądzę, żeby tak miało się stać:c
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #156 on: May 24, 2012, 21:33:14 pm »

tak to po co by sie gralo pve?zeby znajdywac gear do znajdywania gearu znajdujacego geaR?
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #157 on: May 24, 2012, 21:35:35 pm »

Żeby znaleźć gear do pve. Dokładnie jak w WoWie. To jest przede wszystkim gra PvE.
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #158 on: May 24, 2012, 21:38:27 pm »

ale w wowie masz co robic z tym pve gearem a tutaj nie =]
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #159 on: May 24, 2012, 22:20:33 pm »

No właśnie ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w rzeczywistości gdy zrobi się ten 60 lvl - koniec, nudy? Brakuje mi tu progresowania z WoW. Przy tej prędkości w 2 miesiące się wymaksuje wszystkie 5 postaci..
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #160 on: May 25, 2012, 09:54:09 am »

No właśnie ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w rzeczywistości gdy zrobi się ten 60 lvl - koniec, nudy? Brakuje mi tu progresowania z WoW. Przy tej prędkości w 2 miesiące się wymaksuje wszystkie 5 postaci..

Wymaksowanie jednej postaci to około 7h. Załóżmy, że kowalski będzie to robił w 10h. Czyli aby mieć 5 postaci na 60 poziomie potrzebujesz 50h gry.Tutaj łatwo wbić 60lv. Ciężko za to zdobyć gear na różne sytuacje. Czasem potrzebny będzie full dps gear a czasem więcej życia i resów. To jest problem i tutaj będziesz progresował aby jak najlepiej ubrać postać.
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #161 on: May 25, 2012, 09:58:52 am »

nie mylcie pojec "progressu" i "farta" przy dropie bo one nie maja z soba nic wspolnego :o
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #162 on: May 25, 2012, 10:02:43 am »

Sure, tylko w WoWie również progresuje się gear (85 nabic stosunkowo łatwo), tylko że poza dungeonami (heroic pewnie trudnością przypomina diablo bossów na inferno, z tego co czytam), są rajdy, które już takie łatwe nie są. Walki się uczy, progresuje bossa i spędza ileś godzin żeby opracować na niego taktyke (szczególnie gdy mówimy o poziomie heroic).

Jeśli gearowanie się będzie wyglądać wciąż jak w DII czyli runy na mefa, w których największym problemem było znalezienie drzwi (gdy nie miało się maphacka), to troche nuda. Ja liczyłem na to, że właśnie inferno będzie takim rajdowym poziomem, w którym zabicie jednego bossa wymaga godzin progresowania.
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #163 on: May 25, 2012, 10:08:38 am »

Pokaż mi team, który jest wstanie farmić inferno od początku do końca wszystkie miniony na drodze z 5 stackami do mf. Gdzie nie można zmieniać skilli, wychodzić z gry, a stacki trwają 30 min jeśli nie zabijesz kolejnych elit+ O czym my mówimy w ogóle.
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #164 on: May 25, 2012, 10:11:22 am »

znajdzie sie kowalski ktory w czasie lvlowania znajdzie kozacki gear i inferno nie bedzie stanowic problemu
lub ten kowalski ma 8537958347593486 golda i sobie kupi
i gdzie tu "progress" lub "frajda" ?
Logged
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.119 seconds with 18 queries.