• May 21, 2024, 12:39:51 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25

Author Topic: World Of Diablo  (Read 126742 times)

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #165 on: May 25, 2012, 10:18:05 am »

Czemu fun z rozgrywki postrzegacie przez pryzmat 'kowalskiego'?

Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #166 on: May 25, 2012, 10:19:07 am »

bo jak juz gadamy o takiej abstrakcji to czemu nie ;p?
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #167 on: May 25, 2012, 10:20:13 am »

a no, chyba że tak :)
Logged

strozol

  • Imp
  • *
  • Posts: 20
  • Pyrlandia, Poznań, kraina kwitnącej bulwy
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #168 on: May 25, 2012, 10:22:07 am »

moim subiektywnym zdaniem jeśli poprawia kilka rzeczy ( je*any wiejski czat np. ) i zrobią pvp z głowa to gra wróci do świetności na ta chwile  jestem odrobinę zdziwiony żeby nie używać słowa rozczarowany. Jak słucham tych dialogów z gry to mi ręce opadają bardziej kretyńskich już nie mogli wymyślić i wiele wiele innych. Nic gram dalej niestety sam bo jak mam z partaczami w teamie żyłować jednego moba 15 min to rece opadaja.
Logged
Raz

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #169 on: May 25, 2012, 10:26:44 am »

znajdzie sie kowalski ktory w czasie lvlowania znajdzie kozacki gear i inferno nie bedzie stanowic problemu
lub ten kowalski ma 8537958347593486 golda i sobie kupi
i gdzie tu "progress" lub "frajda" ?

Rzeczywiście, masz rację. Po co kupiłem tą grę, przecież od początku było jasne, że pvp nie będzie na starcie, więc czego się spodziewałem, że nagle Act Bossy będą bite przez pół roku...

Ja nie jestem kowalski, i mi sprawia przyjemność jak raz dziennie mogę ulepszyć jakiś przedmiot. Tak, podoba mi się ta gra właśnie ze względu na poziom trudności na inferno. Nie piszę o mobach, ale o elite packach, które wymagają zgrania teamu.
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #170 on: May 25, 2012, 10:30:36 am »

Ja poki co mam problem z zabiciem beliala na inferno.. Dochodzimy do ostatniej fazy, mija 10 sekund i nas nie ma (co mnei dziwi, bo to teoretycznie najlatwiejsza czesc).
Gramy teamem wiz,dh,barb i czasem monk. Jak monka nie ma to jedziemy we 3. Wczoraj z 15 razy probowalismy i lipa...
Logged

Sonne-Azm-

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #171 on: May 25, 2012, 10:43:04 am »

Mnie najbardziej jedna rzecz boli, o której nikt nie wspomniał.

W Wowie pomijając szczęście i dobranie klasy( ale to Twój wybór kim grasz) to przede wszystkim skill. Bo wszyscy są ubrani podobnie.

W Diablo3 w sumie gear jest najwazniejszy i jest bardzo zróżnicowany. Zatem będzie miał bardzo duże znaczenie w pvp.
Problem polega na tym, że na samym początku zanim wszyscy się powiedzmy zrównają z gearem i będą mniejsze różnice.
To ten co ma kase, wykupi najlepsze itemy, które przewiozą go ponad jego skill i będzie wygrywał turnieje na d3cl :)
Logged
Cya in the Hell !!!
Znany kiedyś jako Szopen

Bednarz

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 71
  • PeTnash i RYPY
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #172 on: May 25, 2012, 10:43:14 am »

cos tak czuje ze Blizzard celowo stwierdzil ze "system pvp jest niedopracowany". Nie oszukujmy sie w europie d2 ciagnelo sie do dzisiaj w glownej mierze dzieki pvp, jesli system "aren" bedzie identyczny jak w wowie to blizzard zdal sobie sprawe ze "straci klientele" - wydali gre bez pvp, kazdy kupil, za jakis czas dodadza te 'areny', Ci ktorzy czekali tylko na pvp stwierdza ze pidolo i sprzedadza diabla, blizzard zarobioned

Chyba w WoWa nie grałeś. Areny są tam zajebiste - tylko postaci są nie zbalansowane. A to dlatego, że zbalansowanie mechaniczne zarówno pod pve jak i pvp jest wręcz niemożliwe.

W wypadku D2 założe się, że będzie tak samo, ale w tym wypadku my zrobimy zasady i elo.

gralem w wowa ziomek i system aren z wowa w grze jak diablo sie nie sprawdzi, bo jezeli chca wprowadzic jakies "itemy pvp" to ja chce kupic tylko polowe gry - z samym pvp bo po kij mi biegac po inferno i zbierac itemy dla zbierania. Niestety w wowie byle zenon moze miec najlepszy gear pvp, zasad tam nie ma, a jak sam wspomniales postacie nie sa zbalansowane - jesli blizzard przeniesie ten system w calosci do diabulu to cos mysle ze za jakis czas ar odzyje
Logged
AFK TEAM

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #173 on: May 25, 2012, 11:00:43 am »

Mnie najbardziej jedna rzecz boli, o której nikt nie wspomniał.

W Wowie pomijając szczęście i dobranie klasy( ale to Twój wybór kim grasz) to przede wszystkim skill. Bo wszyscy są ubrani podobnie.

W Diablo3 w sumie gear jest najwazniejszy i jest bardzo zróżnicowany. Zatem będzie miał bardzo duże znaczenie w pvp.
Problem polega na tym, że na samym początku zanim wszyscy się powiedzmy zrównają z gearem i będą mniejsze różnice.
To ten co ma kase, wykupi najlepsze itemy, które przewiozą go ponad jego skill i będzie wygrywał turnieje na d3cl :)

W ile gier mmo grałeś z systemem pvp/rvr? W każdej grze na początku liczy się gear. Najlepsze guildie szybko zdobywają gear i przechodzą content po czym przez pierwszy okres pvp/rvr dominują. Tak zawsze było, kto pierwszy ten lepszy, szczególnie jeśli gra ma gear pvp i pve. Przy czym gear pvp odblokowujesz na pvp, więc na początku imba gear pve daje przewagę nad osobami bez żadnego gearu. Potem to się wyrównuje i zaczyna liczyć się skill. Może poza GW nie ma innej gry mmo, która nie sprowadza się do tej samej zasady: gear>skill na początku.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #174 on: May 25, 2012, 22:50:35 pm »

Ladnie pierwszy dupe method w grze opartej na rmah po tygodniu <3.Btw odbanujcie mastera chyba niczym nie zlamal regulaminu poprostu podal informacje o zjawisku wdlg mnie ofc.Tak czy siak fail dekady by blizz
Logged

YaRoOo

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #175 on: May 25, 2012, 23:04:55 pm »

bez sensu blokwoac takie info, zaraz sobie poszukam w necie otym
Logged

Czub

  • Imp
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #176 on: May 25, 2012, 23:24:34 pm »

Skad info o dm?
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #177 on: May 25, 2012, 23:26:22 pm »

KMWTW :p
Logged

Czub

  • Imp
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #178 on: May 25, 2012, 23:29:16 pm »

Musialem wygooglowac KMWTW.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: World Of Diablo
« Reply #179 on: May 25, 2012, 23:34:33 pm »

y ja tez , rogh obszczymur
Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.096 seconds with 18 queries.