• April 19, 2024, 08:10:11 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3]

Author Topic: Oficjalne info o pvp  (Read 16462 times)

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Oficjalne info o pvp
« Reply #30 on: November 05, 2013, 13:06:27 pm »

Wbrew pozorom pvp nie jest w takim złym stanie, na open grach z potyczkami gra sporo osób które mają sprzęt specjalnie pod pvp. Moze i duzo osob sie zniecheca ale to dlatego ze wlaza na gry postaciami od farmy i padają na hita, a wystarczy jedynie troche pokombinować, porobić alternatywne sprzety na kazdego przeciwnika i da rade grac.

w d3cl ludzie nie grają przez ten zjebany system ligowy który nie ma końca. Czemu nie wrócicie do zwykych turniejów na jeden wieczór jak było na AR? Raz taki zorganizowałem, zapisało się kilkanaście osób bez specjalnej reklamy i wszystkim sie spodobało a spora część wyraziła chęć gry w kolejnych tego typu turniejach.
Jestem pewien że gdyby raz na 2-3 tygodnie zorganizować taki turniej na jeden wieczór grupy + playofy, zrobić jakiś ranking sezonowy naprzyklad po 10 turniejów to d3cl by sie odrazu ożywiło. Nagroda za turniej to punkty do rankingu, jakis zwyciezki screen w newsie, wspomnienie w ajantisowej tygodniowce i najwyzej jakies symboliczne złoto w grze. Albo też zrobić forum gold jak na AR. Niby chuja warte FG a pamietam jaka była spinka na AR jak sie grało jakieś spary na privie o FG presja niczym na turnieju.

Jak nie miał by się kto zająć organizowaniem turniejow to spokojnie ja bym mogl raz na te 2-3 tyg. poprowadzic taki turniej. Na AR taki system sprawdzał się przez lata, wystarczy wykorzystać doświadczenie i wiedze z AR i przelac na d3cl a będzie moc.
« Last Edit: November 05, 2013, 13:09:36 pm by ZelgO-AZM- »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Oficjalne info o pvp
« Reply #31 on: November 05, 2013, 13:09:20 pm »

nie mamy nic do stracenia, wiec czemu nie. problem w tym, ze caly, doslownie caly kod trzeba napisac od nowa :/ nie wiem ile mi to zajmie, ale postaram sie to zrobic by w grudniu odpalic jakis pierwszy turniej.
Logged

zbayno

  • Imp
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Oficjalne info o pvp
« Reply #32 on: November 05, 2013, 16:01:39 pm »

Można zacząć od jakiegoś turnieju na ramach forum. Nie jestem jakimś pro graczem z pro gearem, ale chętnie spróbowałbym sił na turnieju low lvl, a jak skompletuję jakieś graty to może i na normalnym.
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Oficjalne info o pvp
« Reply #33 on: November 10, 2013, 18:49:26 pm »

Zawsze mozna by cos pograc imo nudą wieje jednodniowe turnieje bezcenne.  Zasady praktycznie mozna olac i grac free tez się da.
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.
Pages: 1 2 [3]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.183 seconds with 17 queries.