• April 27, 2024, 21:34:12 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: EvE-Online  (Read 5849 times)

Duri

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
EvE-Online
« on: April 01, 2012, 13:13:54 pm »

Po D2 to jedyna gra, która mnie konkretnie wciągnęła. W tym momencie już nie gram, ale co jakiś czas przy okazji nowych dodatków i opcji darmowych reaktywacji konta na 7 dni wracam co by sprawdzić jak gra się rozwinęła. Imo gra mistrz i nie porównywalny świat do żadnej innej mmo + ciągły rozwój od 2003 roku w każdym aspekcie rozgrywki.

Gra lub grał ktoś ?
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #1 on: April 01, 2012, 16:48:55 pm »

mam kumpla z ktorym gram/gralem w l2 i on w to wlasnie sie wciagnal.. stwierdzil, ze trzeba minimum pol roku zeby sie zoorientowac powaznie w tej grze :D jednak mowil, ze gra jest kozacka pod kazdym wzgledem ;p
Logged

WMStriker

  • Imp
  • *
  • Posts: 47
  • War Masters
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #2 on: April 01, 2012, 17:05:57 pm »

Gralem przez ponad 3 lata, przestalem w zeszlym roku.


Bylem FC najwiekszego polskiego sojuszu w grze. Na początku filmiku słychać jak dowodze, mniej wiecej do 2 minuty, potem tez sie gdzies tam przebijam.
« Last Edit: April 01, 2012, 17:08:28 pm by WMStriker »
Logged
War Masters

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #3 on: April 01, 2012, 17:10:35 pm »

nie wiem co mam powiedziec .. gratulowac czy bic poklony ?  =))
Logged

WMStriker

  • Imp
  • *
  • Posts: 47
  • War Masters
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #4 on: April 01, 2012, 17:12:31 pm »

starczy żółwik z ogonkiem^
A co do samej gry: szczerze polecam, tylko to nie jest gra dla casuali. Jeśli ma sie jakieś aspiracje PVP to trzeba sie liczyć, że po pół roku jakieś proste rzeczy sie zacznie ogarniać, ale żeby nauczyć się latać porządnie to lata gry miną. Imo najlepsze i najbardziej skomplikowane mmo na rynku. Przynajmniej do czasu premiery Embers of Caerus
« Last Edit: April 01, 2012, 17:17:16 pm by WMStriker »
Logged
War Masters

Duri

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #5 on: April 01, 2012, 19:36:50 pm »

Gra jest ciężka do ogarnięcia, ja po 4 latach grania jak kończyłem nie spróbowałem wielu z jej aspektów. W moich czasach Xetic a później ASCN do gry wchodziło wiele ogromnych zmian jak POSy, własne stacje, capital ships w tym tytany (nasz był pierwszy, i pierwszy wybuchł :D), complexy - tego własnie nie spróbowałem na dużą skalę i żałuje. Jak wróciłem później chciałem troche pobawić się w explorację ale to też kawał zupełnie innej rozgrywki na który już nie znalazłem czasu.

Natomiast byłem w niezliczonych ogromnych bitwach, w które zaangażowane były praktycznie wszstkie alliansy (ASNC vs BoB) i cała galaktyka, gdzie potęga industrialna mierzyła się z gigantem PvP. Robiłem mnóstwo solo PvP w armageddonie (wtedy jeszcze bs był największą klasą statku w grze), zerwałem setki nocek przy kompie ale tak jak i przy d2 była to rewelacyjna przygoda.

Polecam wszystkim no-lifom, można się grubo wkręcić :).
« Last Edit: April 01, 2012, 19:39:14 pm by Duri »
Logged

WMStriker

  • Imp
  • *
  • Posts: 47
  • War Masters
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #6 on: April 01, 2012, 20:14:59 pm »

Wohoho widze, że weteran :) Ja zaczynałem jak już ASCN upadło ale jeszcze moje pierwsze szlify jako FC zbierałem w wojnie w obronie BoBa przed inwazją Goonów i NC.

Ja skończyłem z grą z dwóch powodów. Po pierwsze supercapitale, które zostały kompletnie skopane. Sytuacja, w której na byle roam zrzuca sie 10 supercarrierów jest chora. Ostatnio ktoś mi dawał screena jak Pandemic Legion wskoczyło sobie zaorać POSa w 50 tytanów... A druga sprawa to brak wyzwań, w zasadzie wszystko co chciałem to zrobiłem a content PVP niestety CCP uzupełnia bardzo wolno.

Ale gra jest mimo to wybitna, jedyna w swoim rodzaju.
« Last Edit: April 01, 2012, 20:16:46 pm by WMStriker »
Logged
War Masters

Duri

  • Imp
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #7 on: April 03, 2012, 00:59:54 am »

W BoB gral mlody i stary Fila jako Drafus i Bacilius... Oni jakos zaczynali jak ja już kończyłem, znałeś ich?

Natomiast czasy, o których piszesz i problemy tytanów są dla mnie całkiem obce. Ja nie widziałem nigdy więcej niż 3 w jedym systemie :). Ale cóż, w moich czasch bsy były prawie jak tytany :).
Logged

WMStriker

  • Imp
  • *
  • Posts: 47
  • War Masters
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #8 on: April 03, 2012, 11:25:27 am »

Drafusa ze słyszenia kojarze tylko. Z takich starszych graczy Eve, to kogo mógłbyś kojarzyć... Maxima Maxi, ZoltarlPL, Yogos, ArchentheGreat? Z BoBa szczerze mówiąc znałem jedynie samego Molla, z pilotami polskimi mało kontaktów miałem.
Logged
War Masters

Lord

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 234
    • View Profile
    • Hell Warriors
Logged



         .: d3cl tek admin :.

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: EvE-Online
« Reply #10 on: April 29, 2012, 18:51:13 pm »

ja ogladam filmiki z tego to wydaje mi sie, ze gra jest mega nudna, albo po prostu tego nie ogarniam :/
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: EvE-Online
« Reply #11 on: April 30, 2012, 00:31:00 am »

nie ogarniasz!
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.112 seconds with 17 queries.