• April 23, 2024, 19:12:37 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7

Author Topic: Dyskusja o pcl  (Read 29165 times)

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #15 on: April 04, 2012, 18:05:48 pm »

co jak co ale mnich troche prawdy napisal w 1 poscie :P

Bed moj post tyczyl sie tego ze wtedy jak cos sie za przeproszeniem pierdoli i nie idzie to najlepiej napisac nie mam czasu ( chociaz czas zapewne  byl jak sie gralo w inne gierki w tym samym czasie )

Spoko co jak co, ale jak Green zostal adminem to liga zaczela najbardziej isc ku upadkowi :P nie mam nic do Greena bo to spoko koles, ale taka jest prawda i to nie tylko moje zdaniem. Pozdro i pokoj, ale tez bylem wierny PCLowi i nigdy nie zagralem toura w tej waszej lidze Mnich zeby nie bylo :D
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #16 on: April 04, 2012, 18:08:03 pm »

Hehe nie mam zalu do ciebie Bedens ze nie grales u mnie gral kto chciall nikt nikogo nie zmuszal a bylo troszku tych osob nie mowie tylko o ludziach z pcl. ;)

Jak mowilem o tym ze pcl siadlo nie mialem na mysli tylko czasu gdy Green zostal adminem.
« Last Edit: April 04, 2012, 18:14:37 pm by Monk »
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #17 on: April 04, 2012, 18:16:53 pm »

Ja skasowalem te wszystkie posty. Nie dlatego "ze mnie prawda w oczy kole" bo mam na nia wyjebane (sry, musi zabrzmiec dosadnie) i zwisa mi to co o mnie piszesz / myslisz. Skasowalem te posty bo wywiazala sie niepotrzebna dyskusja, jak ta ktora powyzej przeprowadziliscie, a ktos kazal mi tutaj porzadku pilnowac.

Czy jestes zly / niedobry? Nie sadze, lecz nie zaslugujesz na normalne traktowanie z racji waszego zachowania.
Shackowania strony przez tego imbecyla, kradziezy zasad PCL, robienia ogolnopojetego syfu. Obdarzylem ciebie swego czasu zaufaniem, ale na samym koncu mnie zawiodles w taki czy inny sposob. Nie wiem czy jeszcze pamietasz, ale jak Klosiu cie wyczail na tourze po tej banicji, to pozwolilem ci grac dalej, bez zbednych przeszkod.

I nadal podtrzymuje to co napisalem, jesli ktos uwaza, ze Ty jestes osoba, z ktora warto przeprowdzic wywiad dla celow tego portalu, to ja uwazam ze ten czlowiek jest albo niespelna rozumu, albo powinien dostac w ryj. Za to co sie wtedy dzialo. Taka jest sytuacja na dzisiaj, moze z biegiem czasu sie to zmieni.

@Bedens - mozesz oceniac administracje Grina jak chcesz. Ja tez niezawsze bylem za jego pomyslami. Tylko, ze on byl ostatnia osoba, z nas - ludzi, ktorzy grali na PCL NLD przed slynnym banwavem, ktory chcial cos z tym zrobic i pociagnac to dalej. Byla wspolpraca jako taka z d2trade, ja tez zadeklarowalem sie pomoc. Niestety, z racji ze sie juz wypalilem nie pomagalem duzo, jednak KCU i Green pod koniec jeszcze probowali. I niektorzy powinni to docenic.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #18 on: April 04, 2012, 18:22:31 pm »

Idid,bądź tak dobry i użyj funkcji split topic,przenieś ostatnie posty do jakiegoś nowego działu w sekcji Diablo 2.
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #19 on: April 04, 2012, 18:27:24 pm »

Ja skasowalem te wszystkie posty. Nie dlatego "ze mnie prawda w oczy kole" bo mam na nia wyjebane (sry, musi zabrzmiec dosadnie) i zwisa mi to co o mnie piszesz / myslisz. Skasowalem te posty bo wywiazala sie niepotrzebna dyskusja, jak ta ktora powyzej przeprowadziliscie, a ktos kazal mi tutaj porzadku pilnowac.

Czy jestes zly / niedobry? Nie sadze, lecz nie zaslugujesz na normalne traktowanie z racji waszego zachowania.
Shackowania strony przez tego imbecyla, kradziezy zasad PCL, robienia ogolnopojetego syfu. Obdarzylem ciebie swego czasu zaufaniem, ale na samym koncu mnie zawiodles w taki czy inny sposob. Nie wiem czy jeszcze pamietasz, ale jak Klosiu cie wyczail na tourze po tej banicji, to pozwolilem ci grac dalej, bez zbednych przeszkod.

I nadal podtrzymuje to co napisalem, jesli ktos uwaza, ze Ty jestes osoba, z ktora warto przeprowdzic wywiad dla celow tego portalu, to ja uwazam ze ten czlowiek jest albo niespelna rozumu, albo powinien dostac w ryj. Za to co sie wtedy dzialo. Taka jest sytuacja na dzisiaj, moze z biegiem czasu sie to zmieni.

@Bedens - mozesz oceniac administracje Grina jak chcesz. Ja tez niezawsze bylem za jego pomyslami. Tylko, ze on byl ostatnia osoba, z nas - ludzi, ktorzy grali na PCL NLD przed slynnym banwavem, ktory chcial cos z tym zrobic i pociagnac to dalej. Byla wspolpraca jako taka z d2trade, ja tez zadeklarowalem sie pomoc. Niestety, z racji ze sie juz wypalilem nie pomagalem duzo, jednak KCU i Green pod koniec jeszcze probowali. I niektorzy powinni to docenic.

Mysl co chcesz twoja glowa tylko ze jesli tobie  miedzy innymi sie nie chcialo sie  nic robic w danym okresie to nie czekaj na to ze kazdy bedzie siedzial i patrzyl. Co do tego toura co dales mi dokonczyc dawalem ci do myslenia za kazdym razem co z toba gadalem ze to ja ale nie ogarnales tematu dopoki ci Klosiu nie pomogl.

Jeszcze co do tego "haxa" nie trzeba bylo wkurzac waszego mudżyna widocznie mial jakis swoj powod i go ponioslo.
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #20 on: April 04, 2012, 18:36:02 pm »

@Bedens - mozesz oceniac administracje Grina jak chcesz. Ja tez niezawsze bylem za jego pomyslami. Tylko, ze on byl ostatnia osoba, z nas - ludzi, ktorzy grali na PCL NLD przed slynnym banwavem, ktory chcial cos z tym zrobic i pociagnac to dalej. Byla wspolpraca jako taka z d2trade, ja tez zadeklarowalem sie pomoc. Niestety, z racji ze sie juz wypalilem nie pomagalem duzo, jednak KCU i Green pod koniec jeszcze probowali. I niektorzy powinni to docenic.

I tutaj sie mylisz bo tez gralem przed tym slynnym banwavem w ele WoT teamie. To prawda, ze Green cos tam dzialal bo wiekszosc z nas nie miala juz za duzo czasu (Ja,Ty,Rogh itd) i za to tez nalezy mu sie szacunek, ale duzo jego decyzji bylo blednych. Niepotrzebnie zaczal konflikt z Sebathem przez to "rozwalilo sie" PCL. Nie wspomne o slynnym Gomezie:D
Logged

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #21 on: April 04, 2012, 19:32:57 pm »

Imo wina lezy po obu stronach ( sebacz / green )
Sebath staral sie i opiekowal strona cos tam robil potem troche za bardzo sobie pozwalal a green troche za powaznie to potraktowal i sie porobilo. A co do ludzi co grali na el ( forum sebacza i mnicha ) to raczej nie bylo nic zlego :P ( sam tam zagralem chyba 2 toury )
Takie jest moje zdanie i no off do zadnego z tych panow (:
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #22 on: April 04, 2012, 20:24:14 pm »

ja sie pytam kto to monk i kto to green? :)

 :o
Logged
pKu

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #23 on: April 04, 2012, 20:27:40 pm »

Jaś,nie było Cię na pcl gdzieś od 2007, więc skąd masz wiedzieć? Co do reszty to wypowiem sie pózniej.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #24 on: April 04, 2012, 20:44:12 pm »

no to chyab pytam nie ?:]
duzo sie raczej nie zmienilo bo nie mialo sie co zmienic - ino gracze - wiec pytam kto to jest^ simple
sry ale jakbys spytal kto to nubnec to bym cie ozygal ..

 :o
Logged
pKu

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #25 on: April 04, 2012, 20:58:43 pm »

Lubię pisać, to napiszę ocb, Jasiu.

Uwaga, długa historia
Po upadku DiabloAreny PCL nie miało swojego forum ani stronki (bo razem z DA upadła strona PCL). Ktoś dogadał się z kolesiem z jakiegoś forum w stylu diablo3.eu czy coś (link na pewno zły, więc nie wchodźcie tam nawet). Na tym forum był mod Sebath, który zajął się moderowaniem tego działu. Potem założyliśmy forum PCL pod adresem pcl.org.pl i Sebath zaproponował, że może zostać adminem tego forum i zająć się sprawami technicznymi. Powstała potem stronka PCL i Sebath też zajmował się nią. Do akcji wchodzi Green, który był chyba modem, ale mocno się udzielał, więc można ująć, że był takim kierownikiem PCL natenczas (mniejszym niż Ty, Jasiu ;P).

Było git do czasu, gdy między Sebathem i Greenem zaczęła się kosa. Sebath był administratorem stronki - miał zajmować się uaktualnieniem softu na forum, dodawaniem szablonów, jakichś grafik na stronkę itp. Nie zajmował się sprawami ligi w sensie merytorycznym. Zrobił parę tourów, na których odwalił kilka dupiatych akcji i Green się wkurzył. Green to mój dobry ziomek i znam kolesia szmat czasu, ale przyznać muszę, że to gorączka i czasem reaguje trochę zbyt emocjonalnie.

Kosa między Sebathem i Greenem narastała, w końcu Sebath chciał odejść, ale jakoś udało mi się go jeszcze zatrzymać. Wiedziałem, że oboje świrują, więc zaproponowałem spotkanie w RL obu panów i mnie w charakterze przyzwoitki w Krakowie. Sebath odmówił. Jakiś czas potem zabrał kredki i odszedł z ligi.

Podziękowałem mu kulturalnie na forum za jego pracę, bo jakby nie było, to był w porządku adminem, przyprowadził do jakiegoś znośnego stanu forum i stronkę, dawał newsy itp. Nie miałem nic do niego.

Aż tu pewnego razu dowiaduję się, że ktoś haxnął stronę i forum PCL. "Hackował" to nadużycie, bo nikt nic nie zrobił. Sebath miał hasło chyba do FTPa na serwerze i po prostu wulgarnie skasował wszystkie pliki. Jako że sam był raczej ubogi intelektualnie w wiedzę techniczną, zatrudnił kolesia z forum - Mnicha aka Monka, żeby ten zalogował się do phpmyadmina i skasował bazę danych forum, bo tego z poziomu FTPa dostępu nie ma. Wkurzyłem się jak cholera, bo Sebath chciał zrobić siarę Greenowi, ale Green wtedy zaliczał panienki na jakichś działkach i to Ajan musiał wszystko sprzątać.
Dwa tygodnie później Sebath zrobił to samo, nie pamiętam już jak, ale nie miało to z hackowaniem nic wspólnego. Po prostu zapomniałem zmienić passa...

Potem okazało się, że Sebath razem z Mnichem robią swoją ligę - EL. Zerżnęli zasady z PCLa (chociaż nie wiem do końca, bo nawet nie wchodziłem na ich stronę) i bawili się sami.


Tu historia się kończy.

Sebatha w organizacji D3CL widzieć nie chcę. Ten sympatyczny pan po udowodnieniu, że to on, śmiał mi się w twarz i obrażał mnie. Nie okazał odrobiny skruchy, chociaż ja ZAWSZE byłem w stosunku do niego fair.
Co do Mnicha. Przed tym incydentem nie znałem go w ogóle. Ale potem Monk trzymał już sztamę z Sebathem, więc dokonał wyboru, za który trzeba ponieść konsekwencje. Dlatego Sebath i ekipa w stylu Lulka (co on tam robi w ogóle?) go lubią, a ludzie z PCLa nie. I chyba nikt nie może mieć o to do kogokolwiek pretensji.
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #26 on: April 04, 2012, 21:11:54 pm »

Dodam, że te dupiate akcje sebatha dotyczyły rozdawania walkowerów za źle wykonane testy antyczitowe. Generalnie i tak spaliliśmy z grinem na samym końcu, współpraca z d2t odcięła nas od reklamy na innych "trade" forach graczy było mało a po zmianie administracji na d2t całe przedsięwzięcie poszło się kochać.

Hubi

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 207
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #27 on: April 04, 2012, 21:13:32 pm »

mnie w charakterze przyzwoitki w Krakowie

jakbys napisal ze w charakterze sedziego ringowego to by lepiej brzmialo
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #28 on: April 04, 2012, 21:23:53 pm »

aha w skrocie czyli mamy wyrabane na mnicha ale udajemy ze lubimy greena - roger that

grzes znajdz mi lepszego admina, i super kierownika ode mnie ;) dzieki mnie pvp/tvt doznalo rozkwitu

 :o
Logged
pKu

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Dyskusja o pcl
« Reply #29 on: April 04, 2012, 21:25:22 pm »

Ja w tamtym czasie byłem już mocno nieaktywnym adminem PCL, gadalem trochę z chłopakami na gg, napisałem pare postów, cos tam we dwóch z Ajanem ustaliliśmy, ale generalnie wykonawcy byli inni, dlatego nie jestem naocznym świadkiem wszystkich zajść. Wiem jedno - przed ta sabotazowa akcja nigdy wobec Sebatha nie zachowywalem sie niefair. Jak było cos nie tak, to starałem sie łagodzić spory.

Głownie chyba chodziło o to, ze Sebath miał być adminem technicznym. I z tego wywiazywal sie chyba poprawnie, jakaś tam stronka, jakieś tam forum - wszystko ok. I niech nie mówi, ze była to jakaś niewolnicza praca, przed nim było wielu ludzi w historii pcla, którzy zrobili dla tej organizacji wiecej, a wielu z nich max na co mogło liczyć, to ranga sędziego. Poza tym zawsze można robić mniej albo wcale, jeżeli ktoś czuje sie wykorzystywany.
W każdym razie problemy zaczęły występować m.in. w związku z tym, ze Sebath wziął sie za organizacje tourow, a nie takie były jego zadania i kompetencje. Nie wiem czy w tamtym czasie brakowało chętnych do organizowania tourow, wiem tylko kto je robił. Chęci były dobre, ale po turniejach na forum były straszne skargi na organizacje, na gg tez ich dostałem mnóstwo, nie tylko od grina czy innego sędziego.

I wtedy zaczęła sie tez wojna na górze, chociaż ja akurat nie byłem w nią bezpośrednio zaangażowany po którejś ze stron. Zakończyło sie to rezygnacja Sebatha, który potem mszczac sie na Grinie i pewnie jakiejś innej osobie, sabotowal cały PCL. Ta jego liga mi zwisala, bo i tak na bn grała wtedy już garstka osób. Poza tym w końcu chyba była tam informacja czyje to zasady. Także nie mam nikomu za złe tego , ze robił pcl konkurencje, bo po 1 ma do tego prawo , a po 2 to tak jak dwie muchy walczące o grudke kupy - nagroda marna.

A jeżeli chodzi o uczestniczenie w d3cl, to mam oczywiście na myśli uczestniczenie jako zwykli gracze Ajan ;)
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.108 seconds with 18 queries.