• June 30, 2024, 08:42:00 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17

Author Topic: League of Legends  (Read 108189 times)

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #120 on: March 26, 2012, 10:13:25 am »

Mnie tez mozecie dodac
WEST: idid
EAST: EADID
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #121 on: March 26, 2012, 10:22:08 am »

Mój ign: Roam

TYLKO POWAŻNE OFERTY.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #122 on: March 26, 2012, 10:23:37 am »

Vouchuje, Juras powazny player. Nigdy mi zle nie doradzil!
Logged

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #123 on: March 26, 2012, 11:40:57 am »

to i mnie mozecie dodac jak chcecie : Pabbbb

mam chyba 1.6k teraz po serii faili i 2 miechach przerwy, ale conajmniej do d3 nie przewiduje grac w nic innego i kleimy team, z 2 znajomymi jeden 1950 elo a #2 1.6k tez ale wygral na east 2 edycje gol4ol wiec calkiem zacnie!  jak ktos tu gra jakos niezle, to mozna pomyslec albo for fun poklepac^ z rikim wczoraj ciskalismy normale for fun
Logged

Rufi

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 448
  • Drop beats not bombs.
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #124 on: March 26, 2012, 12:30:36 pm »

EAST: Rufons
Jak ktos ma ochote moge pograc 4 fun to dodawac

dan_07

  • Imp
  • *
  • Posts: 36
  • Taki dobry lee sin o matko
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #125 on: March 26, 2012, 13:18:44 pm »

Ja mam 2.075k elo xD
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #126 on: March 26, 2012, 14:31:36 pm »

ądam ocenzurowali mi twoja sygnaturke xd
Logged

dan_07

  • Imp
  • *
  • Posts: 36
  • Taki dobry lee sin o matko
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #127 on: March 26, 2012, 14:33:16 pm »

LOLLLLLLL : DD
Logged

Kako

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 174
  • CHILLAX ZIOM
    • View Profile
    • nC
Re: League of Legends
« Reply #128 on: March 26, 2012, 21:53:21 pm »

Kejkosz eu east
Logged
Necessary Conflict

Ice

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 100
  • Twierdza Templariuszy
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #129 on: March 27, 2012, 11:21:47 am »

Puchar dla tego kto wyciągnie mnie z elo hell 820 -.- Ilekorć bym się nie starał to i tak trafie na głęboką przysłowiową "dupę" i cofam się w statystykach. Przykładowo jednego dnia 5 meczy wygranych elo wzrosło do 900 a następnego team trolli i feedfiesta  :'(
Logged
Sanguine - your love comes to me in oceans of blood

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: League of Legends
« Reply #130 on: March 27, 2012, 11:50:40 am »

moze sam grasz ch...slabo ?!?!?!?!?!?!?
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #131 on: March 27, 2012, 11:51:53 am »

Puchar dla tego kto wyciągnie mnie z elo hell 820 -.- Ilekorć bym się nie starał to i tak trafie na głęboką przysłowiową "dupę" i cofam się w statystykach. Przykładowo jednego dnia 5 meczy wygranych elo wzrosło do 900 a następnego team trolli i feedfiesta  :'(

wyjdź sam http://www.nerfplz.com/2012/01/videos-of-saintvicious-at-super-low-elo.html

pab

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #132 on: March 27, 2012, 12:14:40 pm »

na to sie patrzec nie da :D jak popatrzylem chwile co ten teemo robi to tragedia .. ;d  prawda jest taka, ze najczestszym bledem jest zbyt wczesne granie rankedow, przez co spada sie do tego elo a pozniej jak juz gra sie poziom wyzej to tylko modlic sie, zeby nie trafic na team, w ktorym sa wieksze debile od przeciwnego bo prosow tam sie nie zobaczy  ;)  ja wlasnie tak zwalilem.. przegralem wszystkie mozliwe gry z -40elo, potem polowe za -20 i dopiero jak juz dostawalo sie 12 win/lose to nauczylem sie grac i z kolega, ktory zrobil podobnie a smiga na 2k elo teraz nie moglismy 3 tyg wyjsc z 1000elo, ale potem juz z gorki  8)
Logged

Ice

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 100
  • Twierdza Templariuszy
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #133 on: March 27, 2012, 13:14:12 pm »

moze sam grasz ch...slabo ?!?!?!?!?!?!?

Tak się Fen składa, że mam felernego pecha do teamu często, gęsto trollpicki, jakiś emokid z chernobyla etc. Jak był nowy sezon to w ciągu 3 dni spadłem z 1200 na 1000, po tygodniu próbowałem się odbić od dna i kolejne przegrane. Nie grałem w duo i to był mój błąd. Moi znajomi ostatnio też ucierpieli spadając z 1500 na 1200 przez to że nie grali w duo. Jednak ts to duży bonus jesli chodzi o tak dynamiczną gre jak LoL. A gadanie że ktoś ch**** gra możesz zarzucić każdemu kto przegrywa przez trolli, poza tym masz za mało rozegranych rankedów żeby mówić o umiejętnościach pozdr =]
Logged
Sanguine - your love comes to me in oceans of blood

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: League of Legends
« Reply #134 on: March 27, 2012, 14:12:22 pm »

moze sam grasz ch...slabo ?!?!?!?!?!?!?

Tak się Fen składa, że mam felernego pecha do teamu często, gęsto trollpicki, jakiś emokid z chernobyla etc. Jak był nowy sezon to w ciągu 3 dni spadłem z 1200 na 1000, po tygodniu próbowałem się odbić od dna i kolejne przegrane. Nie grałem w duo i to był mój błąd. Moi znajomi ostatnio też ucierpieli spadając z 1500 na 1200 przez to że nie grali w duo. Jednak ts to duży bonus jesli chodzi o tak dynamiczną gre jak LoL. A gadanie że ktoś ch**** gra możesz zarzucić każdemu kto przegrywa przez trolli, poza tym masz za mało rozegranych rankedów żeby mówić o umiejętnościach pozdr =]

Wybacz, ale poziom na 1000-1400 jest bardzo niski. Jeśli dobrze ogarniasz, jesteś wstanie wygrać 75% gier samemu. Licząc, że będziesz miał czasem pecha, to wszystkiego nie wygrasz, ale serio, na tym elo jest łatwo. Jak chcesz wygrywać gry to zawsze pickujesz: mid > jungle > top

Mid będzie miał największy i najszybszy wpływ na grę. Jungle może zmienić sytuacje linii oraz robić push. Top może tak farmić, że będzie nie do zabicia. Jeśli nie jesteś wstanie wygrać swojej linii, to znaczy, że grasz słabiej niż myślisz. Jak wygrywasz swoją linię to jesteś bliżej wygrania gry. Szczególnie jeśli nie jesteś afk mid, tylko latasz na inne linie pushować oraz gankować. Tak to mniej więcej wygląda. Do momentu aż przeciwnik nie będzie miał 7/0 w 10 minucie, masz duży wpływ na wygranie gier.

Z tego co widzę: nie masz dobrej farmy w grach. Nie grasz 3-4 pickami, tylko czym się da praktycznie. Grałeś tylko dwoma ap carry, do tego takimi, którzy nie są najlepsi w grze. W większości też nie wygrywałeś swojej linii. Po co ktoś ma Tobie wychodzić z tego elo, jeśli sam jeszcze dobrze nie ogarniasz. I na pewno nie nauczysz się wygrywać rankedów grając z botami i dominiony.
Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.093 seconds with 19 queries.