• March 29, 2024, 03:07:01 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: [1] 2

Author Topic: Górskie wędrówki  (Read 10557 times)

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Górskie wędrówki
« on: May 10, 2012, 10:37:59 am »

Nie wiem czy można to zaliczyć do sportu czy nie, ale do tej sekcji ten temat pasuje najbardziej. Górskie wędrówki. Jako, że obszedłem już sporo w Tatrach, szukam jakiś ciekawych miejsc w innych regionach Polski lub zagranicy. Najbardziej by mnie interesowały organizacyjne porady jeśli chodzi o letnie wyprawy w Alpy. Bawił się w to ktoś?
Logged

Lord

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 234
    • View Profile
    • Hell Warriors
Re: Górskie wędrówki
« Reply #1 on: May 10, 2012, 12:45:20 pm »

Jastrzębia Góra jest całkiem spoko.
Logged



         .: d3cl tek admin :.

Szola_

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Górskie wędrówki
« Reply #2 on: May 10, 2012, 16:59:34 pm »

i Karpaty
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Górskie wędrówki
« Reply #3 on: May 10, 2012, 17:32:49 pm »

Karpaty maja prawie 200 tys km2. o ktory region ci konkretnie chodzi?
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Górskie wędrówki
« Reply #4 on: May 10, 2012, 18:36:17 pm »

Mag Jura i szlak orlich gniazd polecam ;p naprawdę warto zobaczyć chociaż część tego co oferuje jura ;p
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Górskie wędrówki
« Reply #5 on: May 10, 2012, 19:03:41 pm »

gory fajne ale w zimie na nartach:) czasami jednak dam sie wyciagnac, kiedys kolega zabral mnie na Mala Fatre w  Slowacji, super bylo polecam:)
Logged

Lerka

  • Imp
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Górskie wędrówki
« Reply #6 on: May 10, 2012, 19:45:13 pm »

a ja podejdę do tematu z trochę innej strony i na zbliżające się lato polecam wędrówki po wydmach w Słowińskim Parku Narodowym:) największe góry piasku w Europie. To tak dla odmiany jeśli tradycyjne górskie spacery Ci się znudzą:P
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Górskie wędrówki
« Reply #7 on: May 11, 2012, 00:53:41 am »

Jak Karpaty to tylko Rumunia.
Polecam Ci wsiasc w samochod i pojechac, serio warto :)
Generalnie byłem bardziej w centralnej Rumunii - regiony Sibu oraz Brasov. Malownicza droga "Transfagarasan" jest jednym z jej najfajnieszych elementow, nawet w Top Gearze zachwycali sie nia :~)
Gor i obiektow to zwiedzania jest pelno, ze znalezieniem noclegow nie ma wiekszego problemu i nie jest, az tak drogo.

To moja jedna fotka z wielu - zdjecie zrobione z drogi, ktora sie wspina samochodem na gore  8)





Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Górskie wędrówki
« Reply #8 on: May 11, 2012, 01:31:34 am »

Też zwiedzałem te rejony Rumunii, generalnie całą Transylvanię polecam. Odradzam południe kraju, bestial total brutal.

A jeszcze bardziej polecam Albanię, większość kraju to tereny górzyste, więc będą te Twoje pagóreczki, natomiast sam kraj jest fascynujący.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Górskie wędrówki
« Reply #9 on: May 11, 2012, 01:35:44 am »

Rogh, ktore poludniowe czesci dokladnie odradzasz ? :P
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Górskie wędrówki
« Reply #10 on: May 11, 2012, 01:36:16 am »

no myslalem o Rumunii tylko mam jakies przeswiadczenie, ze to dziki kraj z barbarzyncami :D a jak wygladaja tam szlaki (o sile sa)?
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Górskie wędrówki
« Reply #11 on: May 11, 2012, 01:39:43 am »

Odradzam cholerną Mamaję, wszystko co poniżej Bukaresztu, jechaliśmy do niego ze wschodu, z Ukrainy i tamtych terenów też za dobrze nie wspominam.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Górskie wędrówki
« Reply #12 on: May 11, 2012, 02:02:03 am »

mag niestety 95% mysli podobnie do Ciebie co jest niestety bardzo nie prawdziwe. prawda jest taka, ze przez cyganow, ktorzy totalnie nie maja nic wspolnego z europa oraz rumunia bardzo utrwalili znieksztalcony i negatywny obraz "rumuna" oraz rumunii. generalnie oni nie maja nic wspolnego z tym krajem poza tym, ze tam "mieszkaja" i nic nie robia. wlocza sie tylko po europie okradajac nas z pieniedzy. prawdziwy rumun to mozna najporsciej powiedziec, iz jest to wloch-slowianin, a nie jakis hindus. jest to taki sam europejczyk jak polak, czech czy wegier. fakt-faktem jest to kraj troche biedniejszy niz polska i zaniedbany, ale nie oszukujmy sie u nas tez nie ma miami i eldorado. ja porszualem sie glownie swoim samochodem i nic mi sie nie stalo, ani mojemu autu mimo iz np. stalo kilkadziesiat dni gdzies tam na osiedlu w ciemnej uliczce :) jest spoko, jak lubisz gory to transylwanie MUSISZ zwiedzic.
ja np. pochodzilem dzien po gorach "Bucegi" - wjazd kolejka i pozniej szlakami :~)

foto:
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Górskie wędrówki
« Reply #13 on: May 11, 2012, 02:10:43 am »

musze sobie w takim razie zaplanowac jakas wycieczke tam :) generalnie zwrocilem sie w strone Alp ze wzgledu na niechec do prawej strony. nie rozleci mi sie samochod na ich drogach? ;) kumpel, ktory jezdzil po ukrainie stwierdzil, ze nasze to autostrady w porownaniu do nich.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Górskie wędrówki
« Reply #14 on: May 11, 2012, 02:17:27 am »

O ile pamiętam, to po Transylwanii da się jeździć normalnie, północ Rumunii to dla mnie jak osobny kraj, nawet kultura osobista większa, bo już np. sam Bukareszt jest brudnym miastem, a te ich plaże to koszmar, na wschodzie same wsie, to nawet ciężko powiedzieć.
Logged
Pages: [1] 2
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.069 seconds with 20 queries.