• March 29, 2024, 11:36:30 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Author Topic: Podziel się wrażeniami z Diablo III  (Read 59369 times)

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #30 on: May 16, 2012, 10:45:51 am »

Narazie nie zaluje wydanych pieniedzy.

Ostatnio Blizzard kojarzy mi się tylko z "odgrzewanymi kotletami". Najpierw StarCraft II rozczarował graczy swoją cukierkową grafiką, teraz Diablo III tak samo rozczarowuje cukierkową grafiką. Najwidoczniej Blizzard wychodzi z założenia, że skoro tylu milionom graczy podoba się cukierkowa i kolorowa grafika World of Warcraft, to we wszystkich grach trzeba zrobić grafikę w takim właśnie stylu. Moim zdaniem to zupełnie bezsensowny pomysł, no ale Blizzard ma święte prawo wpadać na tego rodzaju kontrowersyjne pomysły i decydować co jest słuszne, a co nie. Nie mniej jednak szkoda tej grafiki i to nawet bardzo, bo może okazać się, że dla wielu graczy będzie ona największą wadą zarówno w D III, jak i SC II...

Ej, zaraz, czekaj. Ty skresliles ta gre tylko ze wzgledu na cukierkowa grafike a'la WoW oO?
Gratuluje podejscia.
Logged

rSt

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 182
  • Five Hundred Fights
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #31 on: May 16, 2012, 11:26:12 am »

Nie rozumiem narzekania na cukierkową grafikę. Gra ma o wiele ładniejszy silnik od D2, więc logicznym jest, że efekty specjalne wyglądają lepiej, ale styl jest moim zdaniem ten sam. Wygląd w dużej mierze zresztą nawiązuje do dwóch poprzednich części i to do tego stopnia, że zastanawiam się, czy jest ktoś kto uważa, że lokacje w trójce to odgrzewany kotlet (omnomnom). Ograniczenie do 6 skilli też nie jest jakimś uproszczeniem - przynajmniej podczas gry monkiem nie narzekam, żeby mi czegoś brakowało, mini-rotacje, kombinacje z sekwencjami gainerów i żonglerka runami to coś więcej niż "daj po punkcie, żeby dojść do ww, zmaxuj, potem maxuj berserka, potem okrzyki, na końcu mastery". Crafting jest całkiem wciągający, walki z bossami są o wiele ciekawsze niż w dwójce (taki Belial na inferno to może być coś), denerwuje mnie tylko knockback w niektórych skillach mnicha ;). No i to pierwsza część serii, w której podoba mi się każda klasa.
Logged
A joke is a very serious thing.

Battletag: Rince#2675

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #32 on: May 16, 2012, 16:47:19 pm »

Właśnie ukończyłem normala. Pierwszy act jest za długi i trochę nudny. Act2 już trochę nadrabia, ale bez rewelacji. Od act3 już jest świetnie, cały czas coś się dzieje, na serio dobrze się bawiłem.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #33 on: May 16, 2012, 18:06:49 pm »

racja - troszku dlugawy jest act1 ale wciaga
ja narazie nie ide w act2 ale juz wieczorem;]

troszku mnie bardziej zaintrygowal wd ale zobaczymy czy do konca

gra robi wrazenie - i nie umiem sobie wyobrazic pvp!

 :o
Logged
pKu

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #34 on: May 16, 2012, 18:12:39 pm »

Ja umiem, mam już nawet wytypowany pierwszy niezbędny skill w postaci ancient speara ;)
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #35 on: May 17, 2012, 07:19:39 am »

KTO NIE GRAŁ NIECH UWAŻA NA DROBNE SPOILERY.

MINUSY: Dla mnie mimo wszystko cukierkowa grafa, gra nas prowadzi za rączke po questach, tryliard acziwmentów, bucher nie miał tasaka, a belial mi się w ogóle nie podobał. Brak singla na okazyjne granie w czasie padu serwera, czat to w ogóle szkoda gadac. Lubie tez sobie samemu rozdawac skille itp. Duzo infantylnych tekstów typu "zło nie zwyciezy, na wszytkie swietosci" itp. Nastepczynią Caina zostala dziewczyna, która na relaxie ogarnia cala sytuacje. Grając mele charem para w łapach w duzej mierze zalezy od broni i jej dmg.

PLUSY: To nadal diablo, nadal miód płynący z ekranu, z fajnie zapowiadajacym sie handlem i sposobem na legalny zarobek dla maniaków. Nie chce mis ei o wszystkim pisac, ale plusów w sumie jest wiecej niz minusow.

Ogolnie i tak bede gral chociaz do d1 to temu czemus daleko ;)

Podpisuje się pod tym w 100%. Kto nie widzi cukierkowej grafiki, to radzę iść do okulisty. A chat... jest MEGA nieczytelny.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #36 on: May 17, 2012, 16:33:23 pm »

Widze, ze wiekszosc z was sie zachwyca, dlatego ja musze troche pomarudzic ;)

[Minusy]
1. levelowanie.
Obawiam sie, ze moze dla wielu graczy D3 okazac gra na "lato" - 2 miesiace grania i ogolne znudzenie materialu. O ile samo levelowanie jest szybkie i przyjemne - gracz ma poczucie iz faktycznie robi progress w grze - o tyle, osiagnac maksymalny lvl (z tego co widze) to banal, nawet dla casual playera. 60tka na karku i co dalej ? Nowa postac, szukanie itemow, acziwmenty... bo przeciez pvp nie ma i podobno przez dluzszy czas ma go nie byc.......  to moze szybko sie znudzic. Troche szkoda, bo pamietajmy, ze zrobienie postaci jest rowno znaczne z jej zakonczeniem - nie liczac gear'a do niej. Nawet jesli zdobycie tego maks. lvl bylo by ciezko osiagalne (i zawsze mnie to wkurzalo !!!), to zawsze byl to dosc mocny i wyrazisty cel.

2. czat
no chyba nie musze sie tutaj rozwodzic, ze najwiekszy atut battle.net "jeden" to pokoje czatowe, a tutaj co jest ? niby sa, ale to jest totalna porazka.... jakbym nie znal nikogo i chcialbym sobie pograc z kims to jestem skazany na totalne randomowe teamy... nie mam szans na znalezienie sobie bratnich dusz... dla mnie to jest chyba najwieksze rozczarowanie. sama friends lista jest okej, ale reszta... do d*** !

[plusy]
1. skille
totalna rewolucja i jak najwiekszy pozytyw, to jest na prawde dobre. to nie jest dwojka gdzie sie robilo - ww barba, orb sorc, fury druida i palowalo sie beznamietnie 3 skille maks... fajna sprawa - wiele kombinacji i co za tym idzie wiele technik grania.

2. akcja
mam wraznie, ze w tej grze ciagle sie cos dzieje, co prawda akt 1szy w pewnym momencie moze troche przynudzic o tyle dalej na prawde jest niczym Bruce Willis w "Szklanej pulapce 1234" ! Walka z bossami w porowaniu do dwojki mmmm... nie ma co porownywac.

3. midnosc
w ta gre poprostu chce sie grac :))

4. sound
efekty audio stoja na wysokim poziomie - dialogi, podklad muzyczny, odglosy - naprawde super pozytyw - przysluchajcie sie :)

[neutralnie]
1. grafika

dla niektorych cukierkowa, dla mnie nie, ale moim zdaniem nie jest jakas rewelacyjna. ja w niej znajduje klimat, animacje sa w miare ladne i zgrabne, jest dosc klimatycznie, ale czegos mi nadal brakuje... powazne braki widac szczegolnie w niektorch przerywnikach, ktore sa animowane za pomoca silnika gry. mimo wszystko ani plus, ani minus - dosc neutralnie.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #37 on: May 17, 2012, 16:40:20 pm »

jeszcze nie udalo mi sie w to zagrac, ale sa jakies kanaly typu pol-1, gdzie siedzi xx osob? niewazne, ze okienko male, ale czy w ogole jest cokolwiek? tego naszego irca, ktorego postawimy niebawem gdzies musimy reklamowac.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #38 on: May 17, 2012, 16:46:05 pm »

czat jest na zasadzie okienka w lewym dolnym rogu gry i to wszystko, niby mozesz dolaczyc do jakiegos - na przyklad - "general", ale co z tego, bo nie widac nawet kto tam siedzi. czat mozesz zmienic w dowolnym momencie - czy jest w grze i przy wyborze postaci (innych opcji nawigacji nie ma) - co za tym idzie jest mocno wirutalny. dla mnie to jakas totalna abstrakcja do ktorej chyba nigdy sie nie przyzwyczaje.... porazka....

on jest po prostu wyciagniety z MMO, gdzie tutaj totalnie on nie pasuje, BO TO NIE JEST MMO......
« Last Edit: May 17, 2012, 16:48:17 pm by FeN »
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #39 on: May 17, 2012, 17:33:38 pm »

1.Chat jest przezajebiście mega spierdzielony. Chaty d1 i d2 >>>>>>długo długo nic >>>>>>>> chat d3.
2. Brak komendy /f m.
3. Ciężej jest poznać kogoś nowego - ciągłe randomowe gry z randomami.
4. Grafika z lekka bajkowa, ale idzie się przyzwyczaić.
5. Grywalność gry 4+/5 - ale to może ja się zestarzałem :P
6. Nowy układ skilli - z jednej strony na plus ( nie musimy robić 10 wizz//baba itd ), z jednej minus ( każdy ma taką samą postać pomijając itemy).
7. Fabuła + wstawki ( całkiem duży + ).
8. Brak merca gdy gramy w teamie ( - )
9. A o aukcjach nie wspomne ( ten kto to robi, chyba nie miał o tym zielonego pojęcia ).
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #40 on: May 18, 2012, 03:26:39 am »

Nowe dziecko blizzarda, imo swietny tytul po raz kolejny diablo rzadzi.
Jezeli chodzi o cos spoza rozgrywki
Kilka rzeczy mogliby poprawic/dodac jak to juz ktos wczesniej wynotowal.
Logged

Haren Grimeye

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 69
  • Klan Nathanek Nightmares:www.nn.xaa.pl Zapraszamy
    • View Profile
    • Nathanek Nightmares
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #41 on: May 18, 2012, 07:48:49 am »

Nawet mając niewiele czasu na grę (mój przypadek) jesteśmy w stanie osiągnąć ten 60 level.
Dziwnie dla mnie wygląda rozwój postaci, bo jak zauważył kolega powyżej obawiam się że tzw. skilli jest
nieco za mało, owszem są runy , są itemy ale teza o zbyt podobnych postaciach może być aż nadto prawdziwa
w przypadku trybu PvP.
Czat jest dosyć dziwny, raz na kanale jest 80 osób raz 15 albo mniej, czyli pewnie randomowo przydziela
do losowych pokojów.
Grafika jest bardzo dobra, rewelacji nie ma ale za to można grę odpalić na słabszym sprzęcie.
Co do tego czy jest to MMOrpg to bym się zastanowił, rozwiązania są bardzo podobne, ale to plus wg mnie.
Jeżeli ktoś liczył na rozbudowane PvP to raczej niestety się przeliczył i pozostanie grać również w Guild Wars 2.
Muzyka i dźwięki są naprawdę ekstra ale coś jest nie teges z głośnością, albo głośno albo bardzo cicho ciężko osiągnąć coś pomiędzy, niewielka wada ale wkurzająca jak ktoś musi przy małym dzieciaku grać po nocach ;).
Mnie zastanowiło jedno, dlaczego sama gra jest tak cholernie krótka, 13 lat czekania i co? Tylko 4 bardzo krótkie akty, mogłoby ich być co najmniej 6 biorąc pod uwagę dostępną z grą i na grafikach mapę Sanktuarium.
Jak dla mnie największa wada to długość gry, jestem w szoku że po w sumie dwóch dniach niezbyt intensywnej gry już ją przeszedłem i mogę zacząć na wyższym poziomie trudności. Trochę to psuje ogólny odbiór gry.
Bardzo fajny jest z kolei tryb przechodzenia gry z przyjaciółmi i w drużynach.
Jedno co mnie wkurza to kiedy chcemy rozegrać jeszcze raz fragment danego aktu (misję) to cofa nas do tego miejsca kasując aktualny postęp, jak dla mnie totalnie bez sensu.
Bardzo dobry jest interfejs i system potionów, już nie trzeba durnie nawalać w klawisz myszki.
Jeżeli mam podsumować swoje wrażenia po 3 dniach gry to oceniam D3 na 8/10. Jak wyjdzie patch PvP mam nadzieję gra będzie lepsza. Tylko kiedy on wyjdzie?
« Last Edit: May 18, 2012, 07:55:32 am by Haren Grimeye »
Logged

Voy

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #42 on: May 18, 2012, 08:03:36 am »

czesc DMy.

Średnie to D3, a 47lvl juz jest... Czat do bani, po jakis forach, gg itp. trzeba szukac battle tagów.. esh. I dajcie juz to PVP.
47 juz? Ostro jedziesz. Ja dopiero 22 ale to w zwiazku wlasnie z tym, ze gra mnie nie porwala. Mialem teraz dwa dni wolnego  a i tak spedzilem go w wiekszosci przy ksiazce niz przy D3. Kasy mi nie szkoda bo gre i tak bym kupil. W sumie nie wiem czego sie spodziewalem. Jednak jako gosc, ktory w zyciu gral nalogowo w dwie gdy, przy czym jedna z nich jest Diablo, mialem nadzieje na jakas odmiane w stosunku do obecnego rynku gier. Takie cos jak D3 juz bylo i to nie raz. Nie powiem, gra sie ogolnie przyjemnie i klimat nawet troche do jedynki nawiazuje. Pod tym wzgledem dystansuje dwojke ale jednak stara dobra jedynka to bylo cos. Czat to po prostu tragedia. Najwiekszy plus jaki teraz widze, to fakt, ze dzieki D3 udalo sie odswiezyc wiele znajomosci, w zwiazku z tym pojawila sie mozliwosc ponownego pogrania z ludzmi, z ktorymi ostatnia taka okazje mialem z 10 lat temu. Ostatnio wszedlem na strone SoD i raptem na drugiej stronie jest info o moich 18 urodzinach. Lezka sie w oku zakrecila ;p
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #43 on: May 18, 2012, 19:05:14 pm »

Battle.net 2.0 to porażka i było to wiadomo co najmniej odkąd pojawiła się beta, ale spokojnie, chcemy całe życie społeczne D3CL wprowadzić na IRCA :)
Logged

Haren Grimeye

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 69
  • Klan Nathanek Nightmares:www.nn.xaa.pl Zapraszamy
    • View Profile
    • Nathanek Nightmares
Re: Podziel się wrażeniami z Diablo III
« Reply #44 on: May 18, 2012, 21:57:22 pm »

No ale ROGH czy Irc jest na tyle prosty żeby przeciętny user chciał z niego korzystać?
Oby nie doprowadziło to do sytuajcji że wytworzy się getto  DCLowe i cała reszta.
U nas jest 12 osób , póki co w klanie i sam nie wiem ile z nich będzie ircować.
Na szczeście całkowicie rewelacyjny jest Wasz pomysł z tym teamspeakiem (jeszcze raz wielkie dzięki za kanał).
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.144 seconds with 18 queries.